Przewożenie agregatów

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:08

Przewożenie agregatów

Post autor: heniutek »

Jaki macie sposób na przewożenie agregatów? Nie są one gabarytowo duże, jednakże na przyczepkę nie jestem w stanie ich załadować. Wydaje mi się, że transport HDS byłby tutaj najlepszym rozwiązaniem. Czy podnośnik takiego pojazdu będzie w stanie podnieść ok 3-4 ton? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie?
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: kusia »

Jeżeli transport maszyn i urządzeń to polecam skontaktować się z firma https://hds-marcinkiewicz.pl/, która oferuję profesjonalny transport. Forma posiada wszystkie pozwolenia i potrzebne uprawnienia. W firmie możemy również liczyć na dogodne ceny.
Awatar użytkownika
kaska
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: kaska »

Firmy, które korzystają z transportu międzynarodowego wiedzą, jak ważna jest rzetelność i terminowość w takich usługach. Dlatego warto inwestować w firmy transportowe, które mają odpowiednie zaplecze w postaci pojazdów i doświadczonej kadry. Ze swojej strony mogę wam polecić https://izntrade.com/#section-1 Myślę, że ta oferta sprosta waszym oczekiwaniom.
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 183
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:29

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: Luna »

Przewóz takich towarów warto powierzyć firmie jak Magemar https://magemar.com.pl/ Jest to firma zajmująca się transportem lądowym oraz morskim. Dla nich spedycja portowa czy towary ponadnormatywne to żadne problem Także warto postawić na przewóz dostosowany do naszych potrzeb.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: dzer »

Firma mojego męża korzysta z usług transportowych/spedycyjnych firmy Tica-logistics z Poznania https://www.ticalogistics.pl/spedycja/ i bardzo sobie chwali tę współpracę. Oni są rzetelni, dochowują terminów, nie ma z nimi żadnych problemów, no i zlecenia realizują w korzystnych cenach, polecam.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: marilka »

No my jak mieliśmy do przewozu kilka większych rzeczy, to skorzystaliśmy z oferty firmy Mobil Serwis z Puszcza Gdańskiego i własnie od nich wynajęliśmy na kilka godzin busa http://mobilserwis.com.pl/uslugi/bus-inne/. Oni mają bardzo elastyczną ofertę, wszystko da się z nimi uzgodnić, mają świetne ceny i naprawdę warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: firt »

Jeżeli chodzi o transport, to bardzo polecam firmę spedycyjną D.M.T. z Podkowy Leśnej https://dmt.waw.pl/uslugi/transport/. Oni są rzetelni, szybko przygotowują przesyłki, każdy transport jest zabezpieczony polisą OC, ogólnie warunki ich pracy są świetne, wiec bardzo ich polecam, no i cenowo się opłaca.
Awatar użytkownika
wiki01
Posty: 30
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:35

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: wiki01 »

Na pewno będzie wam potrzebna firma transportowa. Z własnego doświadczenia mogę polecić wam firmę http://astonpartner.pl Warto zerknąć na ich ofertę.
Piotruś22

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: Piotruś22 »

Jeśli chcesz zlecić przewóz takich maszyn to musisz dobrze dobrać spedycję bo transport to nie tylko fizyczne przemieszczenie towaru ale także odpowiednia dokumentacja i zezwolenia. Jeśli dobierzesz źle to może się okazać w razie problemów że dana spedycja nie ma odpowiedniej polisy albo zezwoleń a koszty spadną na ciebie. Najlepiej będzie jak przeczytasz ten artykuł https://indesigncreative.pl/biznes/uslu ... korzystac/ gdzie masz wszelkie potrzebne informacje potrzebne do wyboru dobrego spedytora.
somaś

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: somaś »

Bez problemu taką usługę przewozu agregatu można zlecić do https://www.surdpas.pl/oferta/licencjon ... ort-rzeczy - oferują transport towarów ciężarówką czy wywrotką z HDS. Polecam - godna zaufania firma, zawsze realizują zamówienia terminowo i rzetelnie! Współpracowałem z nimi kilkukrotnie i za kazdym razem zagwarantowali mi najwyższy poziom obsługi klienta.
kawuśka

Re: Przewożenie agregatów

Post autor: kawuśka »

Piotruś22 pisze: ↑18 mar 2021, 11:46 Jeśli chcesz zlecić przewóz takich maszyn to musisz dobrze dobrać spedycję bo transport to nie tylko fizyczne przemieszczenie towaru ale także odpowiednia dokumentacja i zezwolenia. Jeśli dobierzesz źle to może się okazać w razie problemów że dana spedycja nie ma odpowiedniej polisy albo zezwoleń a koszty spadną na ciebie.
Świetnie napisane. Takie informacje również są bardzo ważne. Warto jest ogólnie wiedzieć o wszystkim co i jak. Także oni https://www.akademiaczasupracy.pl/ mają swietną ofertę kursów związanych z transportem.
ODPOWIEDZ