Przemysł

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Przemysł

Post autor: firt »

Potrzebuję wiedzy na temat przemysłu tworzyw sztucznych. Czego potrzebuję, jaką firmę polecacie do maszyn przemysłowych, itp. Każda informacja mi się przyda, proszę o pomoc :).
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Przemysł

Post autor: maki »

Jeżeli chodzi o automatykę przemysłową, to od siebie bardzo polecam firmę PiA-ZAP z Puław http://piazap.com.pl/oferta/automatyka- ... automatyki. Oni u nas zajęli się projektowaniem oraz wdrażaniem systemów automatyki, projekty dopasowali dokładnie pod nas, dzięki nim wszystko działa dokładnie tak jak powinno, zdecydowanie jest to firma godna zaufania i polecenia.

greenlux cennik
Awatar użytkownika
Shymen
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 1:52

Re: Przemysł

Post autor: Shymen »

Szczerze mówiąc to na tym się nie znam. Może ktoś inny pomoże?
"Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością."
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 183
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:29

Re: Przemysł

Post autor: Luna »

Takie maszyny budowlane należy regularnie sprawdzać i przeprowadzać prace konserwacyjne. Łapcie namiary na firmę która oferuje takie materiały eksploatacyjne jak dobrej jakości smar https://sklep.interhandler.pl/materialy ... jne/smary/ dzięki którym usprawnimy nasze maszyny. W swojej ofercie posiadają także części zamienne i oryginalne do różnego rodzaju maszyn - nie tylko budowlanych

szafa biała z przesuwanymi drzwiami
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Przemysł

Post autor: dzer »

Rozumiem, że przeprowadzasz research? My prowadzimy zakład produkcyjny i zdecydowanie warto zorientować się wśród producentów filtrów powietrza. W przemyśle to bardzo ważny punkt, więc trzeba dobrze wybrać. My korzystamy z filtrów wyprodukowanych przez firmę Proton https://proton-filters.pl/filtry-oferta ... ztucznych/ z Kosowa, oni są już przez nas sprawdzeni, więc mogę ich z całą pewnością polecić. Mamy od nich filtry, które zamawialiśmy na zamówienie, specjalnie dopasowane do naszych parametrów i sprawdzają się nam one świetnie, są wysokiej jakości i w dobrych cenach. Na nich się na pewno nie zawiedziesz.
Awatar użytkownika
Aki
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2020, 10:24

Re: Przemysł

Post autor: Aki »

Widzę, że już ci polecili kilka opcji. W związku z tym ja przychodzę z czymś, co może ci w przyszłości ułatwić znacznie pracę. Sprawdź opcję modelowania przestrzennego https://www.copio.pl/modelowanie-przestrzenne-obiektow/ Mój kuzyn korzysta z usług tej firmy od lat. Na podstawie projektu stworzą ci model trójwymiarowy. Będziesz mógł zobaczyć, czy dany przedmiot spełnia twoje kryteria, czy jest użyteczny i ewentualnie nanieść poprawki. Model jest bardzo realistyczny, bo uwzględnia materiał, fakturę i tekstury. Ostatnio miałam przyjamność podziwiać efekty ich pracy i powiem szczerze, że wygląda to mega!
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Przemysł

Post autor: marilka »

Myślę, że warto też się wcześniej zorientować w sprawie układów centralnego smarowania. My takie układy, ale też dozowniki oleju, itp. mamy od firmy DropsA Układy Centralnego Smarowania z Poznania http://dropsa.com.pl/oferta. To rzetelna firma, maja szeroką gamę produktów, które są niezawodne, bardzo dobre jakościowo i w świetnych cenach. a smarowanie istotnie wpływa na żywotność maszyn przemysłowych, polecam.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Przemysł

Post autor: bretta »

Jeżeli będziesz potrzebować uszczelek, to ofertę dla przemysłu ma firma ARGON https://www.argonsc.pl/oferta, to jest producent z Przeźmierowa. Oni mają uszczelki i profile nie tylko standardowe, ale również produkują uszczelki na zamówienie. My najczęściej korzystamy u nich z tej opcji, są rzetelni, ich produkty są dobrej jakości i w korzystnej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Przemysł

Post autor: eapl »

Nie ma tu informacji o konkretach, więc jeżeli potrzebujesz informacji na przykład o uzdatnianiu wody, bo potrzebujesz jej do przemysłu, to polecam zerknąć i skorzystać z oferty firmy aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/. Oni u nas zajęli się tym tematem, posiadają bardzo dobrych fachowców, znają się na tym co robią, dzięki ich środkom, nasza woda jest wolna od kamienia, rdzy, mikrobów i śluzu, polecam.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Przemysł

Post autor: elwwi »

Jeżeli chodzi o chemię przemysłową, to bardzo polecam firmę MDD POLSKA, która specjalizuje się w doradztwie, sprzedaży i dystrybucji produktów chemii technicznej https://mddpolska.com.pl/oferta.html#smarowanie. My od nich mamy produkty czyszczące, do smarowania, itp. Mają naprawdę bardzo dobre produkty w świetnych cenach, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Przemysł

Post autor: mojrra »

Myślę, że może przydać ci się tez wiedza na temat firmy DM engineering S.C. z Bydgoszczy, która zajmuje się zagadnieniami z zakresu = mechaniki projektowej. Oni posiadają zaawansowane oprogramowanie inżynieryjnie, dzięki któremu oferują kompleksowe usługi projektowe dla przemysłu chemicznego, spożywczego, wentylacyjnego i petrochemicznego. U nas zajęli się projektem i wykonaniem zbiorników, ale też i modernizacją naszych urządzeń http://www.dm-engineering.pl/us%C5%82ugi. Sa bardzo rzetelni, prace wykonali w terminie i korzystnej cenie, warto zwrócić na nich uwagę, polecam,
Awatar użytkownika
frankas
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2020, 14:20

Re: Przemysł

Post autor: frankas »

My na przykład sprężarki śrubowe kupowaliśmy z firmy Airspaw z Milcza https://airspaw.pl/produkty/nowe/spreza ... bowe-atmos. Oni posiadają w sprzedaży sprężarki marki Atmos, które są świetne jakościowo, w bardzo atrakcyjnych cenach. Ogólnie warto przyjrzeć się bliżej ich ofercie, jak nie chcesz kupować, to zawsze można od nich wynająć sprzęt przemysłowy w dobrej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
warne
Posty: 32
Rejestracja: 19 cze 2020, 9:13

Re: Przemysł

Post autor: warne »

Jeżeli potrzebujecie kogoś do serwisowania instalacji wodnych, cieplnych czy klimatyzacyjnych, to bardzo serdecznie polecam firmę Termo Technika z Krakowa https://www.termo-technika.pl/serwis-instalacji/. To bardzo porządna firma, znają się na różnego rodzaju instalacjach, mają doświadczenie i kompetencje w tym zakresie. Są godni zaufania i polecenia, warto skorzystać z ich oferty.
Awatar użytkownika
naya
Posty: 27
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:49

Re: Przemysł

Post autor: naya »

My co jakiś czas korzystamy z oferty firmy RAI-BUD S.C. którą faktycznie wyróżnia profesjonalizm i terminowa realizacji zamówień https://www.sklep.rai-bud.pl/. Oni mają i części do maszyn, ale również artykuły do smarowania itp. Ceny maja atrakcyjne, wręcz konkurencyjne. Ogólnie nigdy się na nich nie zawiedliśmy, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
yyam
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:27

Re: Przemysł

Post autor: yyam »

U nas bardzo dobrze sprawdziła się firma Centrum Projekt z Wrocławia, która zajmuje się automatyzacją w przemyśle https://centrumprojekt.pl/. U nas najpierw zaprojektowali, a później zbudowali maszyny przemysłowe, a w końcu zajęli się także ich wdrożeniem. Na każdym etapie mieliśmy z nimi świetny kontakt, czy to w w sprawie konsultacji, czy lekkich zmian. Mają doskonałych fachowców, znają się na tym co robią, a ceny mają atrakcyjne, maszyny są niezawodne, polecam.
Awatar użytkownika
curry
Posty: 53
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:10

Re: Przemysł

Post autor: curry »

Jeżeli potrzebujesz kogoś do automatyki przemysłowej, to zdecydowanie polecam firmę Pia-Zap z Puław http://piazap.com.pl/oferta/automatyka-przemyslowa. Oni u nas zajęli się dosłownie wszystkim od projektu automatyki, po jej uruchomienie. Mają bardzo dobrych fachowców, wszystkie prace wykonują w terminie i w bardzo przystępnych cenach, polecam. To profesjonaliści w każdym calu.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 34
Rejestracja: 26 paź 2019, 16:53

Re: Przemysł

Post autor: Angela »

Jeżeli zajmujesz się produkcją w swojej branży to warto rozejrzeć się za sprwawdzonym dostawcą surowców chemicznych. Jednym z najlepszych będzie z pewnością ten sklep https://chem-sklep.pl/ . Moi krewni prowadzą działalność budowlaną i właśnie u nich się zaopatrują w różnego rodzaju artykuły. Są naprawdę zadowoleni i stawiają przede wszystkim na najlepszą jakość.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Przemysł

Post autor: dzer »

Jeżeli potrzebujecie uszczelek albo materiałów do izolacji, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty hurtowni Lubawka, która specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji wszelkiego typu szczeliw i uszczelek, a także tego typu materiałów https://lubawka.pl/oferta/. Oni mają bardzo dobre ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, zwłaszcza, że mają szeroką gamę produktów, świetnych producentów, polecam.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Przemysł

Post autor: okina »

Co jak co, ale jedną z najważniejszych rzeczy w większości gałęzi przemysłu jest woda, a dokładniej dobrze uzdatniona woda. U nas tym tematem zajmuje się firma aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/. To jest świetna firma, która posiada kompetentnych pracowników, a ich usługi są kompleksowe. U nas zajęli się zarówno fizycznym, jak również i chemicznym uzdatnianiem wody, dzięki nim nie mamy żadnego problemu z rdzą, kamieniem, czy mikroorganizmami. Polecam ich serdecznie.

gateway s
Awatar użytkownika
grant.barbara
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2020, 22:55
Lokalizacja: Piekoszów

Re: Przemysł

Post autor: grant.barbara »

Właścicieli firm często nie stać na nowy sprzęt, szczególnie gry firma dopiero raczkuje. W takim wypadku korzystają z tańszego, używanego sprzętu, a to wiąże się z awariami. Przy ostatniej awarii tu znalazłem części do ładowarek Volvo - http://polparts.pl/czesci-do-ladowarek-volvo/ Na szczęście zamówione części szybko przyszły i mogliśmy wznowić prace.
Awatar użytkownika
alexa
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 23:04

Re: Przemysł

Post autor: alexa »

W swojej kuchni i łazience mam zainstalowane zmiękczacze wody Hydro Water z technikawody. Świetna sprawa. Twarda woda niszczy cerę i psuje smak potraw, a zmiękczona jest o wiele smaczniejsza i czuję na własnej skórze, że już nie jest taka sucha.
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 172
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:06

Re: Przemysł

Post autor: żabka »

Warto tutaj wspomnieć o sklepie https://ataszek.pl , ponieważ tam kupicie najróżniejszego pokroju też kleje przemysłowe. Dzięki nim będziecie mogli efektywnie łączyć ze sobą różne powierzchnie- czy to metal, drewno, czy tworzywo sztuczne. Wybór mają ogromny w tej kategorii.
Awatar użytkownika
Anreea
Posty: 46
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:18

Re: Przemysł

Post autor: Anreea »

Każda firma, szczególnie w przemyśle, potrzebuje wsparcia. Świetnie sprawdzają się tu oprogramowania IT. Tu na stronie https://wirautomation.pl znajdziecie automatykę przemysłową, produkcyjną.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Przemysł

Post autor: astronom »

Faktycznie sam przemysł jest niezwykle ważną kwestią dziedziną gospodarki i muszę przyznać, że jak dla mnie w tych branżach liczy się to aby mieć dobre oprogramowanie. Nawet czytałem o tym na stronie https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-produkcji/ i muszę przyznać, że oczywiście ono mi się przyda.
Przemyś23

Re: Przemysł

Post autor: Przemyś23 »

Zakład przemysłowy trzeba wyposażyć w dobrej jakości maszyny, które wspomogą produkcję i sprawią, że będzie ona wydajna i efektywna. Całą gamę maszyn i sprzętów znajdziecie na http://www.arte-ferrum.eu/ - polecam, mają dobre ceny!
żołek24

Re: Przemysł

Post autor: żołek24 »

Firmy przemysłowe powinny skupić się w tych czasach przede wszystkim na dbaniu o środowisko i wdrażaniu ekologicznych rozwiązań. Jednym ze sposobów jest przeprowadzanie regularnych badań fizykochemicznych wody, odpadów czy powietrza i gazów. W http://laboratorium.balticrenewable.com ... ,3,pl.html ekipa doświadczonych ekspertów z pewnością pomoże w przeprowadzeniu stosownych analiz.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Przemysł

Post autor: okina »

Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się automatyką przemysłowa i posiada u siebie maszyny przemysłowe, to zdecydowanie zwróćcie uwagę na ofertę firmy KF Domena z Katowic https://kf-domena.com.pl/kat/177/oferta-produktowa. My od nich mamy maszyny, w tym obrabiarki numeryczne, ogólnie kompleksowo zajęli się tym tematem. Mają świetnej jakości produkty, które działają niezawodnie, są też w korzystnej cenie, polecam.
Miruś

Re: Przemysł

Post autor: Miruś »

Mój dobry przyjaciel, który też ma firmę przemysłową podrzucił mi adres strony http://www.energos-pro.pl/ na której ja znalazłem wiele cennych informacji, rad, publikacji. Pomyślałem, że się podzielę, może komuś z Was też się przyda.
kęki

Re: Przemysł

Post autor: kęki »

Jeśli prowadzisz firmę, w której wykorzystujesz dysze - sprawdź ofertę w firmie https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-zamglawiajace
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: Przemysł

Post autor: firt »

bretta pisze: ↑10 cze 2020, 14:31 Jeżeli będziesz potrzebować uszczelek, to ofertę dla przemysłu ma firma ARGON https://www.argonsc.pl/oferta, to jest producent z Przeźmierowa. Oni mają uszczelki i profile nie tylko standardowe, ale również produkują uszczelki na zamówienie. My najczęściej korzystamy u nich z tej opcji, są rzetelni, ich produkty są dobrej jakości i w korzystnej cenie, polecam.
Jeżeli chodzi o uszczelki, to my je oraz inne materiały izolacyjne kupiliśmy w hurtowni Lubawka w Chełmsku Śląskim https://lubawka.pl/termoizolacje/. To rzetelna firma, dystrybutor produktów czeskiej firmy TEMAC, które mają wysoka jakość i szerokie zastosowanie. Zakupy robiliśmy tam nieraz i za każdym razem spotkaliśmy się z dobrą obsługa, która potrafiła nam doradzić i pomóc w wyborze oraz korzystnymi cenami produktów, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Przemysł

Post autor: bate »

Bardzo ważną kwestią jest również odpowiednie zabezpieczenie naszych maszyn i określonych ich elementów. U nas niezbędna była galwanizacja elementów podatnych na rdzawienie, do czego zatrudniliśmy firmę GALWANEX EXPORT z Lublina https://www.galwanexlublin.pl/oferta/cy ... alwaniczne. To profesjonaliści, którzy znają się na tym, co robią, są rzetelni, bez problemu poradzili sobie z tym zadaniem, całość wyszła w korzystnej cenie, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
wire
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: Przemysł

Post autor: wire »

Warto też zwrócić uwagę na zagadnieniem jakim jest automatyka przemysłowa. U nas tym tematem profesjonalnie zajęła się firma Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/automatyka-przemyslowa/ z Wrocławia. To specjaliści z zakresu automatyki, rzetelnie zajęli się projektowaniem i budowa naszych maszyn. Są terminowi, znają się na tym, co robią, uważam że lepiej trafić nie mogliśmy, bez problemu się z nimi dogadaliśmy , co do wszystkich szczegółów, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Przemysł

Post autor: jull »

My pracujemy z niebezpiecznymi substancjami, dlatego najważniejsza jest u nas ochrona naszych pracowników. Korzystamy ze specjalnych ubrań roboczych oraz rękawic gumowych. Jeżeli chodzi o rękawice, to my wybieramy te od producenta Larkis z Dobczyc http://larkis.pl/produkty/ochronne-rekawice-gumowe. Ich produkty są świetnej jakości, są wygodne do pracy, chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemikaliami i mikroorganizmami, polecam.
piotrgawryński

Re: Przemysł

Post autor: piotrgawryński »

Przy skomplikowanych i specjalistycznych procesach związanych z produkcją kontraktową komponentów zwracamy się bezpośrednio do specjalistów z firmy www.smd.pl która dysponuje nowoczesnym zapleczem technologiczno-produkcyjnym i oferuje montaż smt w warunkach najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Przemysł

Post autor: Delicja »

Większe firmy, a tu tylko takie wchodzą w grę, potrzebują automatyzacji. Warto pomyśleć o wsparciu IT, w mojej firmie sporo się zmieniło od kiedy mamy system do zarządzania firmą. Na stronie https://www.7l.pl będziecie mogli znaleźć specjalistów od IT, proponują tu również outsourcing IT.
jargii9ś

Re: Przemysł

Post autor: jargii9ś »

Jeżeli beziecie potrzebować dobrej jakości uszczelek, polecam kontakt z firmą https://www.topuszczelki.com.pl/produkty - mają u siebie absolutnie wszystko z zakresu wyrobów z gumy i silikonu! Co więcej, wykonują także produkty na zamówienie - zgodne ze specyficznymi wytycznymi od klienta.
krzyś238

Re: Przemysł

Post autor: krzyś238 »

Kompleksową obsługą firm przemysłowych zajmuje się firma http://www.inter-tech.net.pl/?site=relokacja-maszyn - mają w swojej ofercie zarówno możliwość relokacji maszyn - więc jeśli chcecie przenieść biznes, to oni fachowo w tym pomogą, a także zapewniają profesjonalne urządzenia do automatyki przemysłowej. Warto rozwijać produkcję z użyciem nowoczesnych rozwiązań, więc tutaj również ich eksperci są w stanie 100% was obsłużyć. Polecam skorzystać, naprawdę godny zaufania partner biznesowy.
gabryś3

Re: Przemysł

Post autor: gabryś3 »

Jeśli szukalibyście wsparcia w zakresie profesjonalnego serwisowania taborów kolejowych, to sprawdzoną i doświadczoną firmą jest https://www.paulus.net.pl/oferta.html . Mają prawdziwych specjalistów, którzy z ogromną dbałością o szczegóły wykonują swoją pracę.
Mateusz Michał

Re: Przemysł

Post autor: Mateusz Michał »

Jeśli jesteś nowo otwartą firmą i chcesz w jak najszybszy sposób zaistnieć na rynku. Możesz z darmowych ogłoszeń na stronie https://pokato.pl/. Strona ta zawiera mnóstwo ofert począwszy od nieruchomości po pracę, ogród i wiele innych. Dzięki tej stronie w szybki sposób przyciągnąć klientów.
innoą

Re: Przemysł

Post autor: innoą »

My korzystamy z wielu urządzeń kupionych z firmy ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/oferta.html z Gliwic. Od nich mamy aparaturę pomiarową przeznaczoną do pracy w strefie niebezpiecznej, która posiada certyfikat ATEX. Ich oferta jest jednak o wiele szersza, mają korzystne ceny, wiele produktów, między innymi szafy sterownicze, filtry do cieczy i gazu, itp. Na pewno nie będziecie zawiedzeni jakością ich produktów, polecam.
maćko39

Re: Przemysł

Post autor: maćko39 »

Jeśli chodzi o przemysł - a zwłaszcza obszar energetyki - warto poznać ofertę firmy https://www.hubix.pl/ . Dbają oni o to, aby osoby odpowiedzialne za dostawy energii elektrycznej mogły pracować w komforcie i w pełni bezpiecznym środowisku. Rzetelna ekipa, która zna się na rzeczy i proponuje wyłącznie profesjonalne rozwiązania!
MarekŚwiesz

Re: Przemysł

Post autor: MarekŚwiesz »

Ktoś wyżej wspomniał o konserwacjach i naprawach maszyn rolniczych w gospodarstwach i powiem wama że jeżeli na starcie zainwestujemy w dobre maszyny to nie będziemy mieć problemu z naprawami przez kilka a nawet kilkanaście lat. Konserwacja maszyn to podstawa ale tak a jak wspomniałem wcześniej pamiętajmy o zakupie dobrych maszyn i ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://www.agroperfekt.pl/maszyny-rolnicze.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Przemysł

Post autor: smillo »

Nie widziałem, by ktoś o tym wspomniał, chcę poruszy c temat badań waszych materiałów. U nas takie badania odbywają się w miarę potrzeb, ale raczej regularnie. Korzystamy w tym celu z usług firmy Staltest Pomorze z Gdańska. Oni wykonują badania nieniszczące NDT https://www.staltest.pl/oferta/badania-nieniszczace-ndt , które są bardzo rzetelnie i precyzyjnie przeprowadzone. Firmę jak najbardziej polecam, wszystkie zlecenia wykonują na takim samym, wysokim poziomie. Ich badania pozwalają nam na wykrycie nieciągłości materiałowych bez uszkadzania elementu przeznaczonego do badań.
pełczyn

Re: Przemysł

Post autor: pełczyn »

Branża przemysłowa to dość szeroki temat. Ja ostatnio potrzebowałem specjalistów od systemów zrobotyzowanych. Kolega po fachu polecił mi fachowców z firmy Simplar http://simplar.pl/#Features . Okazali się nieocenieni, dzięki ich pomocy sprawnie poradziłem sobie z opracowaniem pomysłu na modernizację mojej maszynowni. Z pewnością będę współpracować z nimi na stałe.
kładak

Re: Przemysł

Post autor: kładak »

Jeśli szukacie specjalistów od konserwacji maszyn, warto się zgłosić do sprawdzonych fachowców. Ja ze swojej strony polecam współpracę z firmą IMS https://imsserwis.pl/ . To doświadczeni specjaliści w tej tematyce. Automatyka przemysłowa to dla nich chleb powszedni, są skuteczni, rzetelni i niedrodzy.
tymóbirs

Re: Przemysł

Post autor: tymóbirs »

Jeżeli planujecie zająć się przemysłem tworzyw sztucznych to powinniście też rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która będzie od was skupować odpadki z tworzyw. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.wtorplast-recykling.pl/ Sam jakiś czas temu zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć ze była to świetna decyzja.
vymbórnis

Re: Przemysł

Post autor: vymbórnis »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu filtrów powietrza to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.wik-zu.pl/ Jest to bardzo dobra firma, która zajmuje się sprzedażą filtrów różnego rodzaju. Sam od dawna się u nich zaopatruję i wiem że na ich produktach można polegać.
Aguśka

Re: Przemysł

Post autor: Aguśka »

A myślicie, że takie wykrywanie nieszczelności https://www.uni-export.com.pl/detektor-nieszczelnosci/ w przemyśle jest potrzebne? Sprawdzacie tak swoje produkty? Jeśli tak to jak często to robicie? Ja to się właśnie zastanawiam czy wprowadzić taką usługę u siebie.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Przemysł

Post autor: grann »

Również pracujemy w przemyśle, jest kilka rzeczy na które musimy zwrócić szczególną uwagę. Jest to między innymi monitorowanie oraz pomiar drgań i wibracji naszych maszyn. Produkty służące temu kupiliśmy w firmie MBJ electronics https://mbj.com.pl/produkty/ z Krakowa. Ich urządzenia są doskonałej jakości, sprawdzają nam się świetnie, są niezawodne i mogę je szczerze polecić. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Przemysł

Post autor: part »

U nas konieczne było wykonanie układów hydraulicznych. Potrzebowaliśmy firmy do ich zaprojektowania i wykonania, jest to dość skomplikowany układ i musiał być wykonany profesjonalnie. Skorzystaliśmy w tym celu z usług firmy Hydromet http://www.hydromet.pl/uklady-hydrauliczne.html z Bytomia na Śląsku. To bardzo rzetelni fachowcy, mają doświadczenie i odpowiednie kompetencje, dzięki czemu ze wszystkim poradzili sobie świetnie. Serdecznie ich polecam, to specjaliści, którym warto zaufać.
zdłm

Re: Przemysł

Post autor: zdłm »

Pracujemy w przemyśle meblowym. Pracujemy z drewnem już od 5 lat, w zeszłym roku był już najwyższy czas na kupno nowych maszyn i urządzeń. Poprzednie kupiliśmy używane i nie był to zbyt dobry pomysł, teraz mamy już fabrycznie nowe odpylacze cyklonowe typu FD z Filtrowentu https://www.filtrowent.com.pl/nasza-oferta/cyklony/ Ich produkty są bardzo wysokiej jakości, cyklony działają doskonale, nie zacinają się, są porządnie wykonane. To sprzęt godny polecenia, służy do cyklonicznej separacji powietrza, działa dobrze z wentylatorem.
Przemysł

Re: Przemysł

Post autor: Przemysł »

Jeżeli potrzebujesz maszyny i urządzenia niezbędne do przemysłu związanego z tworzywami sztucznymi, to koniecznie odezwij się do firmy Pneumat. Z pewnością doradzą Tobie, ponieważ specjalizują się w kompleksowych rozwiązaniach z dziedziny pneumatyki i automatyki przemysłowej :)! W ofercie sklepu internetowego Pneumat znajdziesz: zawory i elektrozawory pneumatyczne, membranowe, kompresory śrubowe, osprzęt do hydrauliki siłowej, amortyzatory hydrauliczne, napędy pneumatyczne, systemy próżniowe i nie tylko! Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i posiadają niezbędne certyfikaty. Oczywiście nie tylko samą dystrybucją się zajmują, ale i również produkcją niestandardowych siłowników, sprężyn gazowych, jak i przeprowadzaniem audytu instalacji pneumatycznej ;)! Optymalizacje instalacji pneumatycznej pozwalają znacznie zmniejszyć koszty jej utrzymania oraz zwiększenie wydajności!
óbek

Re: Przemysł

Post autor: óbek »

Środki smarne w moim przemyśle także musiały zawitać. Zamówione z oferty https://www.proauto.pl/oferta/ okazały się reprezentować jakość, za którą rozglądałem się odkąd pamiętam. Płyny eksploatacyjne także braliśmy z ich oferty, gdyż ta jakość całkowicie sprostała moim wymogom. Także i Ty skup się na tym aspekcie!
Olaf2

Re: Przemysł

Post autor: Olaf2 »

Podkładki poliuretanowe to produkty, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, od przemysłu po budownictwo. Ich wyjątkowe właściwości, takie jak odporność na ścieranie i elastyczność, sprawiają, że są niezastąpione w wielu zastosowaniach. Więcej informacji na temat tych produktów można znaleźć na stronie: https://produktypoliuretanowe.pl/elemen ... uretanowe/. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiednie rozwiązania dla swoich potrzeb.
ODPOWIEDZ