Projekt sklepu jaki?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Józef
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:44

Projekt sklepu jaki?

Post autor: Józef »

Jestem w trakcie planowania własnego sklepu stacjonarnego. Szukam właśnie odpowiedniego biura, które podejmie się realizacji projektu sklepu. Macie sprawdzoną firmę, która zajmie się tym od ręki za uczciwe pieniądze? Będzie to przede wszystkim indywidualny projekt, gdzie przygotowane mam konkretne wytyczne. Dlatego musi to być firma z indywidualnym podejściem do klienta. Nie wiem, może coś takiego https://vosa.pl/ będzie dobre? Korzystał ktoś z tego?
Kiedy nie ma się czego bać, tchórz może być tak samo odważny jak każdy inny.
Awatar użytkownika
RobinC
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:09

Re: Projekt sklepu jaki?

Post autor: RobinC »

A co inni forumowicze sądzą na ten temat. Ja tutaj nie mam zdania.
Czasami nie chcemy o nic pytać, ale nie ze strachu, że ktoś nas okłamie w żywe oczy.
Boimy się usłyszeć szczerą prawdę.
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Projekt sklepu jaki?

Post autor: saru »

Każda agencja interaktywna coś takiego wykona.
Awatar użytkownika
Boyce
Posty: 138
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:58

Re: Projekt sklepu jaki?

Post autor: Boyce »

Dobre biuro projektowe to podstawa. Odpowiedni projekt pozwoli na łatwą i prostą późniejszą budowę. Dlatego warto decydować się na zaufane rozwiązania. Nigdy nie słyszałem o Twojej propozycji.
Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.
Awatar użytkownika
borgo
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2019, 9:51

Re: Projekt sklepu jaki?

Post autor: borgo »

Ja miałem już gotowy budynek na sklep, więc projektu nie potrzebowałem. Ale mogę ci polecić firmę, której zleciłem aranżacje sklepu, bo na pewno takiej też będziesz potrzebować. Była to firma https://www.berkano.pl/ Wykonali projekt mebli, identyfikację wizualną sklepu, zajęli się montażem i wszystkim tym co przyczynia się do eleganckiego wystroju sklepu. Rzeczywiście widać zainteresowanie klientów poprzez ilość wejść do sklepu oraz zwiększeniu sprzedaży. Była to dobra inwestycja. Moim zdaniem poza reklamą warto skupić się również na ogólnym wizerunku sklep.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Projekt sklepu jaki?

Post autor: bretta »

A my potrzebowaliśmy projektu budynku usługowego i w tym celu zgłosiliśmy się do Przedsiębiorstwa Projektowo – Instalacyjnego „InPro” Małgorzata Żyła w Żyrardowie https://uslugiprojektowezyrardow.pl/projekty-budowlane/. Tam super sobie poradzili z naszymi wymaganiami i zaprojektowali dla nas idealny budynek, który bezproblemowo został zaakceptowany. Cenowo też wyszło w porządku, polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Projekt sklepu jaki?

Post autor: dzer »

Ważne żebyście nie zapomnieli o wycieraczkach :), u nas w początkowym projekcie nieb było i dopiero później sobie o nich przypomnieliśmy, a to bardzo ważny element wyposażenia. My zamawialiśmy wycieraczki na zamówienie od producenta Unimat z Poznania https://www.wycieraczki.info/ i jesteśmy zadowoleni z ich realizacji. Ich wycieraczki są super jakościowo, sprawdzają się świetnie, no i wyszło w dobrej cenie, polecam.
ODPOWIEDZ