problem z zajściem w ciążę

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
andżelika

problem z zajściem w ciążę

Post autor: andżelika »

Dzień dobry. Miałam dosyć duży problem z zajściem w ciążę, ogólnie staraliśmy się z mężem pięć lat, powoli traciliśmy już nadzieję. Dopiero gdy trafiliśmy do kliniki https://parens.pl/ to w końcu nam się udało! Byłam bardzo szczęśliwa i już wkrótce mam termin porodu.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: kwiatek »

Kiedy w końcu uda się Wam zajść w ciążę, pamiętajcie o tym, aby odpowiednio zadbać o swoją skórę i ciało. Mogą Wam w tym pomóc profesjonalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, na przykład te oferowane przez firmę Mustela na stronie internetowej https://www.mustela.pl/macierzynstwo. W ofercie znajdziecie między innymi olejek oraz serum na rozstępy.
Awatar użytkownika
yyam
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:27

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: yyam »

Współczuję, sama również miałam problem z zajściem w ciążę. Byłam przerażona tym, że staraliśmy się tak długo i nic z tego, ale na szczęście jak trochę wyluzowaliśmy, to się udało :). Moją ciążę prowadził ginekolog-położnik Antoni Kubiak z gabinetu w Koninie, którego szczerze polecam, bo wykonał kawał dobrej roboty. Badania zawsze miałam kompleksowo i terminowo przeprowadzone, był rzeczowy, odpowiadał na wszystkie moje pytania, to świetny specjalista.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: part »

Ja miałam także problem z zajściem w ciążę, byłam leczona na tle niepłodności. Moje leczenie poprowadził lekarz ginekolog Andrzej Zmaczyński https://www.ginekolog-zmaczynski.pl/gin ... eplodnosci z centrum medycznego Superior w Krakowie. On ma szeroki zakres usług, specjalizuje się także w ginekologii ogólnej, czy histeroskopii diagnostycznej. Jest skuteczny, w pełni profesjonalny, zna się na tym, co robi. To doświadczony specjalista, szczerze go polecam.
ODPOWIEDZ