Prawo spółek

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
gryń

Prawo spółek

Post autor: gryń »

Prawo spółek - jaka kancelaria będzie najlepsza w tej kwestii? Znacie dobrego prawnika zajmującego się spółkami? Nie chodzi o spółkę z o.o. tylko raczej o spółkę kapitałową. Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie?
ryśka

Re: Prawo spółek

Post autor: ryśka »

Bardzo duże doświadczenie w zakresie prawa spółek ma kancelaria https://www.latoch.pl/oferta/prawo-handlowe zajmują się ogólnie doradztwem prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego. Warto im zaufać, ja współpracuję z tą kancelarią już od wielu lat - jestem bardzo zadowolona i zawsze otrzymuję fachowe wsparcie jeśli chodzi o kwestie prawne mojej firmy. Pracują tam prawdziwi specjaliści, dzięki czemu możecie mieć też pewność,że pomogą wam z niejednym problemem!
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Prawo spółek

Post autor: astronom »

Faktycznie same kwestie prawne oraz podatkowe są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jak się w tym obszarze poruszać. W takiej sytuacji ja od razu skorzystałem z oferty firmy http://www.thompsonstein.com/ która mnie w tym zakresie właśnie wspiera.
kaśka

Re: Prawo spółek

Post autor: kaśka »

Może czas najwyższy na edukacje prawną? Bardzo ciekawą inicjatywę zauważyłam u mnie w mieście, wyzwanie Dentons polega na edukowaniu obywateli w tematach prawnych, na każdym przystanku wiszą plakaty z czego można się czegoś ciekawego dowiedzieć. Zwłaszcza w tych chorych czasach, których dożyliśmy warto znać swoje prawa i obowiązki, braki wiedzy mogą być bardzo szybko wykorzystane przeciwko nam niestety
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Prawo spółek

Post autor: jol879 »

Jeśli chodzi o prawo spółek to kancelaria Gliwice https://legaleo.pl/ jest właściwym miejscem, gdzie możecie liczyć na profesjonalną pomoc i współpracę. Ich oferta jest między innymi skierowana do firm, a usługi kompleksowe. Od zakładania spółek, po stałą lub doraźną obsługę, umowy czy zmiany kapitału zakładowego, ale to tylko część tego na co możecie liczyć.
ODPOWIEDZ