Powrót do sprawności

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Jarowit1971
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2020, 14:37

Powrót do sprawności

Post autor: Jarowit1971 »

Cześć forumowicze. Potrzebna była wam kiedykolwiek fizjoterapia i rehabilitacja w Poznaniu? Ja faktycznie musiałem się zapisać po tym, jak próbowałem wrócić do sprawności po złamaniu nogi. Powiem wam, że dało to wiele dobrego i naprawdę szybko udało mi się stanąć na nogi. To chyba kwestia odpowiednich specjalistów. Jakie wy macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Mayhem
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:32

Re: Powrót do sprawności

Post autor: Mayhem »

Sam wiem jak trudno jest wrócić do pełni sprawności po kontuzji. Mi pomógł dopiero ortopeda Adrian Stępiński z Poznania, dzięki któremu ból ustąpił w pełni. Rehabilitacja szybko przyniosła oczekiwane skutki, więc jeśli chcecie skorzystać z takiej pomocy to polecam zajrzeć na https://www.adrianstepinski.com/
bIBIć

Re: Powrót do sprawności

Post autor: bIBIć »

Jak mieszkałam w Bydgoszczy to chodziłam na rehabilitację do Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio i powiem wam, że tam uratowali mój kręgosłup. Po poważnej kontuzji kręgosłupa miałam praktycznie codziennie i czasem odechciewało się żyć. Dobrze, że trafiłam na super specjalistów i każdemu polecam ten punkt https://www.sonatio.pl/kontakt.
piłka

Re: Powrót do sprawności

Post autor: piłka »

Nam w okresie rekonwalescencji bardzo pomogła rehabilitacja w instytucie http://www.instytutrecognition.pl/. Prawdziwi profesjonaliści, którzy potrafią zadbać o dziecko po operacji serca. Powoli przy pomocy profesjonalnych, miłych terapeutów córka doszła do zdrowia. Dobrze, że udało nam się ich znaleźć.ć.
Violuśka

Re: Powrót do sprawności

Post autor: Violuśka »

Dzięki zabiegom fizjoterapeutycznym można znacząco zwiększyć poziom naszej sprawności Sama co jakiś czas wspomagam swoje kolana takimi zabiegami. Jestem w dobrej sytuacji bo przychodnia lekarska, do której uczęszczam ma także gabinet fizjoterapii. Uwagę moją zwróciła obsługa w przychodni, która uległa znacznej poprawie. Zakupili program do obsługi pacjentów ,który posiada także specjalny
kalendarz fizjoterapeuty .Wszystko to powoduje ,że obsługa jest bezproblemowa a i obsługa przychodni bardzo sobie chwali te zmiany.
MichalinkaĆĆĆĆ

Re: Powrót do sprawności

Post autor: MichalinkaĆĆĆĆ »

Czasem powrót do sprawności wiąże się z poświeceniem czasu i też kosztów bo ja wiadomo rehabilitacja nie jest tania. Ja nalazłam jednak punkt w Bydgoszczy Sonatio https://www.sonatio.pl/kontakt i naprawdę znalazłam super zabiegi w dobrej cenie - polecam zapoznać się z ich ofertą.
Antoninkać

Re: Powrót do sprawności

Post autor: Antoninkać »

Jeżeli ktoś z was szuka godnej polecenia przychodni, która w swojej ofercie będzie miała badania wstępne. okresowe to polecam zapoznać się z oferta tego gabinetu https://przychodniajarocin.pl/kontakt . Ja tam chodzę regularnie i naprawdę jestem bardzo zadowolona.
piłęka

Re: Powrót do sprawności

Post autor: piłęka »

Gdybyście chcieli wykonać badania okresowe medycyny pracy w Bielsku-Białej to zdecydowanie mogę wam polecić miejsce. Już 3 razy korzystałem z usług Centrum Medycyny Pracy https://medycynapracybielsko.pl/kontakt . Można sprawę załatwić praktycznie od ręki. Ponadto personel jest uprzejmy i życzliwy, więc człowiek czuje się komfortowo w tym miejscu.

zawód elektryk
ODPOWIEDZ