Powiększenie ust

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Powiększenie ust

Post autor: dzer »

Czym najlepiej powiększyć usta, no i u kogo? Boję się efektu takich sztucznych ohydnych ust :(
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: Powiększenie ust

Post autor: esperanza »

Najlepsze efekty daje wypełnianie ust kwasem hialuronowym, sama na taki zabieg zdecydowałam się w klinice dermed w krakowie. Usta są delikatnie powiększone, równe i w końcu moge używać czerwonej szminki.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Powiększenie ust

Post autor: marilka »

Ja miałam powiększane własnym tłuszczem i też jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonywał u mnie świetny chirurg - dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju i nie mogę go nie pochwalić. Jest bardzo skrupulatny, dokładny, "kaczych ust" mi nie zrobił, tylko są dokładnie takie jakie chciałam. Zdecydowanie warto skorzystać z jego usług, polecam go serdecznie, plus ma fajne ceny :).
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Powiększenie ust

Post autor: part »

Ja miałam powiększane usta u chirurga Knakiewicza w Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. Zabieg wyszedł super, usta są powiększone, lekarz wyrównał asymetrię, dzięki czemu są całuśne jak nigdy :).A tak na serio, to usta wyglądają fajnie, są pełne, ale nie przesadzone, takie jakbym się z nimi urodziła. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i chirurga zdecydowanie mogę polecić, bo jest rzetelny.
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Powiększenie ust

Post autor: Tori »

Powiem Wam szczerze, że sama trochę bałam się efektu, ale teraz jestem idealnym dowodem na to, że jeśli wybierze się odpowiednią klinikę, to efekt będzie naturalny :) Ja postawiłam na Centrum Neonia, w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/po ... st-krakow/ i jestem zachwycona tym, jak wyglądają moje usta.
Grażynka

Re: Powiększenie ust

Post autor: Grażynka »

Ja wykonałam zabieg powiększenie ust w Akademii Medycyny Estetycznej dr Szczepańska. To bardzo dobra klinika z miłą obsługą i kompetentnymi lekarzami. Moje usta wyglądają świetnie. Są pełne, ale wyglądają bardzo naturalnie. Mało kto mi wierzy że powiększałam usta. Dobry lekarz wykona zabieg poprawnie dlatego polecam ten ośrodek.
ODPOWIEDZ