Porady prawne przez internet?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Anzelma1998
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 12:00

Porady prawne przez internet?

Post autor: Anzelma1998 »

Hej. Czy uważacie, że porada prawna online to dobre rozwiązanie? Moim zdaniem tak, a szczególnie wtedy, kiedy specjalista, którego udało nam się znaleźć, nie mieszka w naszym mieście. Nawet tego typu usługa może być zrealizowana na naprawdę wysokim poziomie, bo to zależy tylko i włącznie od podejścia do klienta. Macie jakieś inne spostrzeżenia na ten temat?
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Porady prawne przez internet?

Post autor: grann »

Może, ale jeżeli już taka porada na odległość to od kogoś sprawdzonego. Ja wielokrotnie korzystałam z porad prawnych, ale zawsze stacjonarnie, w Kancelarii Adwokackiej adwokata Dominika Baranowskiego http://kancelaria-zielonagora.pl/uslugi/porady-prawne/ w Zielonej Górze. To bardzo dobry specjalista, jest rzetelny i kompetentny. Za każdym razem umiał nam pomóc, jest skuteczny, no i ma korzystne stawki cenowe. Polecam go serdecznie.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: Porady prawne przez internet?

Post autor: firt »

My nie korzystaliśmy z tego typu porad online, zawsze chodziliśmy bezpośrednio do biura firmy Wardyn Doradztwo Restrukturyzacyjne i Wyceny https://wardyndoradztwo.pl/doradztwo-pr ... spodarcze/ w Szczecinie. Oni wielokrotnie pomogli nam w sprawach związanych z naszym przedsiębiorstwem. Ich oferta jest szeroka, są rzetelni, bo ich porady zawsze były skuteczne i rozwiązywały nasze problemy i zagwozdki prawne, polecam.
kryśka

Re: Porady prawne przez internet?

Post autor: kryśka »

Dla mnie Porady prawne online okazały się doskonałym rozwiązaniem gdy nie miałam czasu na tradycyjne spotkanie w kancelarii prawnej. Tutaj dosyć szybko załatwiłam całą sprawę, otrzymałam bardzo wyczerpującą odpowiedź na swoje pytanie z czego jestem bardzo zadowolona
ODPOWIEDZ