Pomoc psychologa

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
graska
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Pomoc psychologa

Post autor: graska »

Psycholodzy mogą wam pomóc na bardzo wiele problemów, z pewnością wielu z was nawet nie wie jaki mają szeroki zakres działań. Myślę, że warto tu zainteresować się ofertą od poradni Salomon z Łodzi https://poradniasalomon.com.pl/o-nas/ W tym miejscu będziecie mogli liczyć na pomoc przy depresji, nadmiernym stresie, walce z uzależnieniami i innymi problemami natury psychologicznej.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 64
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:42

Re: Pomoc psychologa

Post autor: mleczko90 »

Psychologa trzeba dobrać bardzo ostrożnie, wielu ma złe opinie. Najlepiej je weryfikować na facebooku bo tam nie mozna kasowac negatywnych
__________________________
https://best-med.pl/ortopedia/
Awatar użytkownika
klarcia
Posty: 72
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:17

Re: Pomoc psychologa

Post autor: klarcia »

Zgadzam się z tym, że bardzo często taka pomoc psychologa jest bardzo przydatna. W mojej rodzinie był taki przypadek, iż wuja nie radził sobie ze stresem w pracy i aby odreagować zaczął grać w różne gry online. Niby to nic takiego, ale tak się w to wkręcił że zaczął tracić na te gry całe wypłaty i w pewnym momencie przestał chodzić do pracy. Aby mu pomóc z tego wyjść i w ogóle uświadomić powagę tej sytuacji to udali się do specjalisty w Ośrodku terapii Wiosenna, bo to stało się w jakimś stopniu uzależnieniem od hazardu. Dopiero tam specjaliści uświadomili mu że z tym trzeba walczyć
Awatar użytkownika
she
Posty: 35
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:41

Re: Pomoc psychologa

Post autor: she »

Fakt, w uzależnieniu taka pomoc jest kluczowa, więc dobrze, że działacie i szukasz miejsca do leczenia. Myślę jednak, że dobrze jest przejrzeć ten cały Ranking Ośrodków Terapii , żeby znaleźć odpowiednie miejsce. Tam są ośrodki dosłownie z całej Polski, więc na pewno i z bliska i daleka od Was. A tak, to powiedzenia w leczeniu.
Awatar użytkownika
dudis
Posty: 65
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:43

Re: Pomoc psychologa

Post autor: dudis »

Każdy, kto ma wśród bliskich osobę z problemem uzależnienia, nie raz spotykał się z dużą trudnością namówienia jej na zmianę trybu życia czy podjęcie leczenia. Często obiecują poprawę, której nie spełniają lub zmianę, której nie podejmują.Jedną z najbardziej skutecznych metod skłonienia do podjęcia terapii jest ośrodek Terapii Forest. Tam osoba uzależniona będzie miała terapię pod okiem specjalisty.
ODPOWIEDZ