Pomoc dermatologiczna w Gdyni

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Lea
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:32

Pomoc dermatologiczna w Gdyni

Post autor: Lea »

Cześć! Czy byliście kiedyś w gabinecie Pana Aleksandra Olsztyńskiego? Co sądzicie na temat tego lekarza? Warto się do niego wybrać? Mam poważny problem ze skórą i szukam kogoś, kto mógłby mi pomóc.
Awatar użytkownika
jacek1984
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2019, 20:02

Re: Pomoc dermatologiczna w Gdyni

Post autor: jacek1984 »

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy dermatologicznej w Gdyni to jak najbardziej warto się do niego wybrać. To lekarz z wieloletnim doświadczeniem i przyjaznym nastawieniem do pacjenta.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Re: Pomoc dermatologiczna w Gdyni

Post autor: kozi44 »

Ja wiele dobrego słyszałam o lekarzach z łodzi. Ogólnie to placówka FMC łódz http://fmclodz.pl/ cieszy się dobrymi opiniami w internecie wsrod pacjentów. Może tam sprobuj sie zapisac?
gąska

Re: Pomoc dermatologiczna w Gdyni

Post autor: gąska »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
ODPOWIEDZ