Plastyka powiek efekty

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Armiś

Plastyka powiek efekty

Post autor: Armiś »

Czy ktoś zdecydował sie moze na zabieg plastyki powiek?

Jak oceniacie efekty zabiegu? Zastanawiam się nad poddaniem sie zabiegowi.
Śliwacz

Re: Plastyka powiek efekty

Post autor: Śliwacz »

Sama mialam: jestem prawie dwa miesiące po plastyce gornych powiek, efekt: wrażenie wypoczętych oczków, usunieta asymetria (jedna powieka opadała bardziej), minusy - zostało mi zgrubienie na końcu jednego szwu w zewnętrznym kąciku oka (widoczne), widać jeszcze blizny (no nic dziwnego), pogorszenie widzenia (mam nadzieję, ze jeszcze przejdzie).
https://dreamskin.pl/plastyka-powiek-pr ... oim-oczom/

Możesz sobie zajrzeć tutaj. Na stronie jest opis zabiegu i jest napisane czego się spodziewać.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Plastyka powiek efekty

Post autor: marilka »

Miałam robiona plastykę powiek, nachodziły mi na oczy, były opadające, powodów było wiele. Korekta zajął się świetny chirurg z kliniki okulistycznej Twoje Oko http://twojeoko.com/leczenie-chirurgiczne-wad-powiek/ w Przemyślu. Klinikę serdecznie polecam, chirurga też, bo wykonał kawał dobrej roboty. Usunął mi nadmiar tej skóry i tak to wszystko wymodelował, że mam normalną, podwójna powiekę i w końcu widzę już tak, jak powinnam. Śladów po zabiegu nie widać, skóra nie jest naciągnięta nienaturalnie, wbrew przeciwnie, wyglądam wciąż młodo, warto było zdecydować się i pójść na ten zabieg.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Plastyka powiek efekty

Post autor: bate »

Miałam robiona plastykę powiek przez chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i jestem zadowolona efektem. Powieki mam teraz już "normalne", nie jest to jeden wałek skóry, który wcześniej nachodził mi na oczy. Taka kosmetyczna poprawka sprawiła, że moje oczy obecnie wyglądają na o wiele większe, jest też co malować i gdzie robić kreski eyelinerem :). Szwów i miejsc nacięć nie widać, wszystko ładnie się zagoiło. Lekarza polecam gorąco, jest najlepszy!
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Plastyka powiek efekty

Post autor: grann »

U mnie plastyką powiek dolnych zajął się chirurg Michał Knakiewicz http://knackclinic.com/zabiegi/plastyka-powiek/ z Knack Clinic we Wrocławiu. Chodziło o worki pod oczami. Od zawsze był to mój ogromny kompleks i chciałam w końcu się go pozbyć. Zabieg był przeprowadzony profesjonalnie, przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę. Zdecydowanie g polecam, jest jak najbardziej rzetelny, dzięki niemu wyglądam o wiele, wiele lepiej :).
ODPOWIEDZ