Paczka kierunek Niemcy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:27

Paczka kierunek Niemcy

Post autor: sunrise »

Wiem, że teraz są znaczne ograniczenia, jeśli chodzi o przesył produktów, ale stwierdziłam, że chcę wysłać komuś coś, co już dawno powinien dostać. I tak się zastanawiam, jaki broker kurierski dziś będzie działał? Albo za 2-3 tygodnie ? Nie chcę dłużej czekać. Czy znalezionej w sieci Europaczce https://www.europaczka.pl/cennik-niemcy/ można zaufać?
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: astronom »

Osobiście nie miałem nigdy okazji wysyłać nic za granicę, ale z tego co wiem to w sumie nie ma z tym większych problemów. Dość częstym problemem jest również odpowiedni wybór firmy doręczenia. Całkiem ciekawie ta kwestia została opisana w https://www.sendit.pl/blog/kurier-czy-paczkomat i jestem zdania, że każdy wybiera tak jak mu jest najwygodniej.
Awatar użytkownika
mimi88
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2019, 10:50

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: mimi88 »

Tak, moim zdaniem broker kurierskich to dobra opcja. Niezależnie czy wysyłasz paczkę do Niemiec, czy będzie to wysyłka do usa. Brokerzy mają oferty różnych firm. Możesz wszystko łatwo wyliczyć i nadać - bezpośrednio przez stronę brokera. Spora oszczędność czasu i pieniędzy.
Rafał0

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: Rafał0 »

Ja bym sprobowal z https://www.fastpost.pl/ - chyba najlepiej teraz wlasnie u nich ogarniac. Cenowo bardzo konkurencyjnie i naprawdę mają tempo
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 53
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:09

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: olga83 »

Tutaj https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de masz możliwość taniej wysyłki do Niemiec. Rzuć okiem. To strona brokera kurierskiego. Największego w Polsce. Wysyłkę masz szybką, wygodną i bezproblemową. Kuriera możesz do domu zamówić. Sprawdź, bo moim zdaniem warto.
kawuśka

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: kawuśka »

sunrise pisze: ↑30 mar 2020, 9:20 Wiem, że teraz są znaczne ograniczenia, jeśli chodzi o przesył produktów, ale stwierdziłam, że chcę wysłać komuś coś, co już dawno powinien dostać. I tak się zastanawiam, jaki broker kurierski dziś będzie działał? Albo za 2-3 tygodnie ?
Jeśli chcesz wysłać jakąś większą paczkę do Niemiec to zawsze możesz to zrobić za pośrednictwem busa który przewozi osoby zagranicę. Na przykład firma http://www.beegeebus.pl/ przewiezie ci taką paczkę za 100 zł.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: astronom »

W sumie ja jeszcze nigdy nie wysyłałem nic za granicę. ale myślę, że raczej większego problemu z tym nie ma. Na pewno jak dla mnie liczy się to, aby moja paczka doszła cała. Jeśli tak nie jest to tak jak napisano w https://www.sendit.pl/blog/dostales-usz ... j-sytuacji wiem już co w takiej sytuacji zrobić.
Zdziwiony

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: Zdziwiony »

W obecnych czasach, gdy zakupy online stają się coraz bardziej popularne, cena wysyłki jest kluczowym czynnikiem wpływającym na decyzje zakupowe. Klienci często porównują koszty dostawy między różnymi sklepami internetowymi, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Wysokie koszty wysyłki mogą skutecznie zniechęcić do zakupu, nawet jeśli produkt jest oferowany w atrakcyjnej cenie. Więcej na ten temat można przeczytać na https://roztocze.net/pl/651_artykuly-sp ... entow.html i dla mnie to są bardzo ważne sprawy.
Dumek

Re: Paczka kierunek Niemcy

Post autor: Dumek »

Pakowanie produktów to ważna część procesu logistycznego. Nie tylko zabezpiecza towary przed uszkodzeniem, ale także pomaga w optymalizacji kosztów. Wszechstronne podejście do tego tematu znalazłem na stronie https://www.dziswlodzi.pl/artykuly/firm ... ojej-firmy i dobrze zapakowany produkt przekłada się na satysfakcję klienta.
ODPOWIEDZ