Organizowanie eventów

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Ziarek
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:50

Organizowanie eventów

Post autor: Ziarek »

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... zawy.htmll i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Organizowanie eventów

Post autor: kwiatek »

A organizowaliście kiedyś jakąś imprezę urodzinową w domu lub w ogrodzie? Jeśli tak, to czy zamawialiście butle z helem, na przykład takie, jak na stronie https://happenings.pl/butla-z-helem? Moim zdaniem to bardzo fajna opcja, taka butla wcale dużo nie kosztuje, a sprawi wszystkim wiele radości i frajdy ;)
kieł

Re: Organizowanie eventów

Post autor: kieł »

Większość eventów firmowych organizujemy w sali hotelu Terminal http://www.terminalhotel.pl/eventy-wroclaw/. Obsługa jest otwarta na pomysły i zorganizują wszystko według życzeń. Posiadają własną restaurację, więc jedzenie jest przygotowywane na miejscu. Wszystkim zawsze smakuje. W razie kilkudniowej imprezy do dyspozycji są noclegi.
Stożek

Re: Organizowanie eventów

Post autor: Stożek »

Organizacja eventów wymaga doświadczenia i znajomości w branży. Jeżeli chcemy aby był udany warto wybrać sprawdzoną agencję eventową, która poprowadzi całe wydarzenie. W stolicy warto zwrócić się do Eventomi. Mieliśmy okazję współpracować z nimi kilka razy i z pewnością przy najbliższej okazji znów się do nich zgłosimy.

klimatyzacja ręczna czy automatyczna
Bełek

Re: Organizowanie eventów

Post autor: Bełek »

Jeśli szukalibyście ciekawego miejsca w Białymstoku, to z pewnością warto postawić na stadion. Można zorganizować tam różnego rodzaju szkolenia, konferencje czy bankiety https://stadion.bialystok.pl/oferta_biz ... -bankiety/. Standard jest naprawdę imponujący, a wyposażenie nowoczesne. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację oraz w urządzenia techniczne i multimedialne. Dla uczestników tego typu imprez jest także dostępny parking na kilkaset miejsc. Sama uczestniczyłam dwukrotnie w konferencji organizowanej w tym miejscu i byłam pod wrażeniem realizacji przedsięwzięcia.
ótylizacja

Re: Organizowanie eventów

Post autor: ótylizacja »

Na event postanowiliśmy wydzierżawić butle gazowe. Umożliwili nam to https://fenix-gazytechniczne.com/dzierz ... -gazowych/ wraz ze swoją ofertą. Charakteryzują się również samodzielnym napełnianiem takich butli, co jest niezmiernie wygodną usługą. Może i Wy skorzystacie z ich usług?
ODPOWIEDZ