Opiekunka a dom opieki

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Kordian64
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2020, 5:14

Opiekunka a dom opieki

Post autor: Kordian64 »

Jak sądzicie, lepiej jest zatrudnić opiekunkę dla seniora czy znaleźć miejsce w dobrym domu opieki? Mój tato wymaga tak naprawdę całodobowego monitoringu, także pod względem medycznym. Liczy się dla mnie nie tylko komfortowa atmosfera w takiej placówce, ale i dobra lokalizacja. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, jeśli jakieś macie.
aśka

Re: Opiekunka a dom opieki

Post autor: aśka »

Warto zerknąć sobie tutaj http://podtopolami.eu Nie wiem jak tam jest na chwilę obecną z miejscami, ale ten dom opieki jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, jeśli nie możemy zajmować się naszymi bliskimi. Każdy pensjonariusz ma tam świetną opiekę.
Tośka

Re: Opiekunka a dom opieki

Post autor: Tośka »

Odwiedzam regularnie moją ciocię w domu opieki „Iwa”. W tej chwili rozmawiamy przez telefon ze względu na pandemię. Zarówno wcześniej, jak i obecnie ciocia chwali bardzo dobrą opiekę personelu. Lekarz i pielęgniarki są na każde zawołanie, a rehabilitanci pracują codziennie z pensjonariuszami. Jeśli chcecie namiary na nich, to znajdziecie na stronie https://dom-seniora-iwa.pl/dom-opieki-pabianice/ .

dr rath shop
Iśka2

Re: Opiekunka a dom opieki

Post autor: Iśka2 »

Takie domy opieki są bardzo potrzebne żeby zapewnić osobom starszym odpowiednią i profesjonalną opiekę. A tak jak w Niemczech to są poszukiwane opiekunki osób starszych, tam ten zawód jest doceniany i dobrze opłacany. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na taki właśnie wyjazd. Tak jak z https://eopiekunka.pl/ to według mnie najprościej, bo ta agencja pomaga ze wszystkim. Oferty też dobierają do możliwości i doświadczenia. Przez cały okres pracy można liczyć na takie wsparcie, co jest akurat ważne.
ODPOWIEDZ