operacja plastyczna

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

operacja plastyczna

Post autor: dzer »

Hej, czy któraś z was miała operację? Jeżeli tak, to możecie podzielić się poleceniami, albo kogo unikać?
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: operacja plastyczna

Post autor: firt »

Ja miałam operowane powieki, miałam tzw. plastykę powiek, bo miałam strasznie opadające i wpływało to i na moje pole widzenia i według mnie strasznie mnie to postarzało. Na operacji byłam u dobrego chirurga w gabinecie medycyny estetycznej ESTIMED w Warszawie https://www.estimed.pl/plastyka-powiek-0 i moge ich śmiało polecić. Spisali się bardzo dobrze, powieki mam uniesione, nie ma nawet śladu po operacji, a oczy wyglądają pięknie.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: operacja plastyczna

Post autor: marilka »

Ja miałam operację plastyczną. Ogólnie na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów, ale w końcu i ja się zdecydowałam. Moim problemem był nieproporcjonalny, zbyt duży biust, który negatywnie wpływał na moje zdrowie, a nawet na postawę, sylwetkę, a o problemie kupienia koszuli to już nie będę się rozwodzić. Niestety piesi strasznie mi urosły i ich zmniejszenie było konieczne. Operację przeprowadził bardzo dobry chirurg - dr Łątkowski z kliniki z Polanicy-Zdroju. Bardzo serdecznie go polecam, to człowiek, który zna się na tym co robi, ma doświadczenie, jest kompetentny i profesjonalny. Obecnie nosze rozmiar D, piersi są ładne, pełne, uniesione, szwów nie widać, wszystko ładnie się wygoiło, polecam gorąco.
Awatar użytkownika
naya
Posty: 27
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:49

Re: operacja plastyczna

Post autor: naya »

Ja też miałam operację plastyczną :). Miałam powiększane piersi za pomocą własnego tłuszczu u dr Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu. Lekarz jest super, bardzo rzetelny, sympatyczny, wszystko tłumaczył już od konsultacji. Ceny ma przystępne, a jest świetny w tym co robi. Piersi wyglądają naturalnie, w dotyku tez są takie jakie powinny być, teraz są uniesione i wyglądają mega dobrze, polecam gorąco.
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: operacja plastyczna

Post autor: Tori »

Ja jestem zdania, że naprawdę wszystko jest dla ludzi - operacje plastyczne również :) sama jestem po operacji krzywej przegrody nosowej w klinice dr Olender https://drolender.pl w Żarkach Letnisko. Świetny specjalista, polecam.
kołońska

Re: operacja plastyczna

Post autor: kołońska »

Po rekonstrukcji małżowin usznych blizny mam widoczne tylko na tylnej powierzchni małżowiny przez co dla większości są zupełnie niewidoczne. Jestem wdzięczna za pomoc doktorowi Nawrockiemu który uspokoił mnie i zabieg wykonał perfekcyjnie.
Awatar użytkownika
wire
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: operacja plastyczna

Post autor: wire »

Byłam na operacji plastycznej, miałam wykonywana korektę nosa, który niestety odziedziczyłam po babci. Moja babcia miała taki orli, duży nos, no i ja miałam taki sam. Od zawsze chciałam się go pozbyć, niestety nie dało się go nijak wymodelować makijażem, przeszkadzał mi po prostu. Zabieg wykonał u mnie chirurg Łątkowski z kliniki z Polanicy-Zdroju. To rzetelny lekarz, z doświadczeniem, kompetentny, a przy tym sympatyczny i profesjonalny. Zabieg się powiódł, nos jest teraz o wiele mniejszy, wygląda naturalnie, blizn nie widać, jestem w pełni zadowolona z efektu końcowego, polecam.
Łajka

Re: operacja plastyczna

Post autor: Łajka »

Tori pisze: ↑10 sie 2020, 22:52 Ja jestem zdania, że naprawdę wszystko jest dla ludzi - operacje plastyczne również :) sama jestem po operacji krzywej przegrody nosowej w klinice dr Olender https://drolender.pl w Żarkach Letnisko. Świetny specjalista, polecam.
Też polecam dr Annę Olender i personel jej kliniki z Żarek Letnisko. Naprawdę wszystko na najwyższym poziomie. Ja jestem pacjentką po operacji piersi https://drolender.pl/zabiegi/powiekszanie-piersi/
Małoka

Re: operacja plastyczna

Post autor: Małoka »

Ja miałam. :) 2 lata temu robiłam sobie powiększanie piersi u doktor Żukowskiej. To specjalista z Łodzi i naprawdę - super kobieta. Doradzi, podpowie, wszystko na spokojnie wyjaśni. Nie trzeba się niczym stresować. Ma ogromne doświadczenie więc wszystko robi perfekcyjnie
ODPOWIEDZ