Oferty pracy za granicą

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
ewald75
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2022, 19:41

Oferty pracy za granicą

Post autor: ewald75 »

Jakie znacie portale z ogłoszeniami, na których można znaleźć jakieś oferty pracy za granicą? Chociaż ja najbardziej bym się chciał skupić na ofertach pracy w Holandii, bo znajomi mi opowiadali, że tam właśnie warto wyjechać na jakiś czas, żeby sobie dorobić. Może sami też macie jakieś doświadczenia i chcecie się nimi podzielić? Byłbym wdzięczny ;)
genima

Re: Oferty pracy za granicą

Post autor: genima »

jeśli szukacie pracy w charakterze opiekuna osoby starszej a dodatkowo chcecie wyjechać do Niemiec to warto skontaktować się z agencją Symeon :) oferują wysokie zarobki, premie, umowę. Praca bezpieczna i legalna :) zapewniają nawet dojazd na miejsce. Znajdziecie u nich też oferty pracy sezonowej w innych państwach UE.
malinkaa88

Re: Oferty pracy za granicą

Post autor: malinkaa88 »

Szukanie odpowiedniej oferty pracy są naprawdę trudne, zwłaszcza jeśli tak naprawdę mamy problem z tym, żeby komukolwiek zaufać. I pod tym kątem też powiem wam, że dla mnie takie https://ties-of-grey.com/ strony są ciekawe. Czasem są tam publikowane oferty pracy po stronie niemieckiej, ale dlaczego nie spróbować samemu szukać? Tego już kompletnie nie wiem, panowie i panie.

zuza konc
kaźa

Re: Oferty pracy za granicą

Post autor: kaźa »

Z tego co się orientuję, to MG SOLUTIONS ma wiele ofert pracy za granicą. Nie musicie nawet mieć doświadczenia, aby móc skorzystać z ich ofert. Warto więc się z nimi zapoznać.
aabborr

Re: Oferty pracy za granicą

Post autor: aabborr »

Wiele osób chce podjąć pracę za granicą i jest to dla mnie zrozumiałe. W Polsce nie zarobi się aż tyle, ale jednak dobrze jest powiedzieć, że to dla nas spora możliwość, bo jednak też nabywamy wielorakiego doświadczenia. Dalej powiem, że dobry portal o pracy też was na wiele możliwości naprowadzi.
mięta

Re: Oferty pracy za granicą

Post autor: mięta »

U mnie sporo można powiedzieć na temat tego, co robiłam i kim byłam, ale zawód taki jak specjalista do spraw jakości opisany na stronie https://portal.forumpraca.pl/zawody/spe ... i-jakosci/ jest mi obcy. Muszę to jakoś sprawdzić, ogarnąć. Co wy na to?
loookla

Re: Oferty pracy za granicą

Post autor: loookla »

Wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę szukając pracy. Zostać influencerem to naprawdę ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy. Możesz być swoim własnym szefem i robić to, co kochasz, jednocześnie dostając za to zapłatę. Właściwie, to taki zawód, w którym twoja osobowość i kreatywność są twoim największym kapitałem. Grunt to obserwujący, tutaj https://www.kliknowemiasto.pl/artykul/1 ... ollowersow są fajne porady na ich pozyskanie, przeczytajcie sobie :)
Maniuś

Re: Oferty pracy za granicą

Post autor: Maniuś »

Wdrożenie nowego pracownika to nie tylko przekazanie mu niezbędnych informacji, ale także jego integracja z zespołem. Aplikacja dostępna na https://gamfi.com/pl/ oferuje wszechstronne podejście do tego procesu, wspierając zarówno aspekt edukacyjny, jak i społeczny.
ODPOWIEDZ