Odzyskanie długi

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Yola
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2019, 21:24

Odzyskanie długi

Post autor: Yola »

Prosze o jakies sprawdzone metody czy tez pomysly jak sie za to zabrac. Chodzi o 5 cyfrowom kwote.
Awatar użytkownika
MariuszM
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2019, 22:26

Re: Odzyskanie długi

Post autor: MariuszM »

Pożyczanie pieniędzy czy to prywatnie czy podczas prowadzenia własnego biznesu, wiąże się z ryzykiem. Nie bardzo natomiast jestem w stanie pojąć logike dłużników. Przecież na dobrą sprawę trafią oni w końcu na kogoś kto będzie mocno zdeterminowany na odzyskanie swoich pieniędzy, szczególnie jak mówimy o większych kwotach. Powinny teoretycznie zadziałać próby dogadania się między sobą jednak rzadko kiedy do tego dochodzi. Jeśli mamy dodatkowo utrudniony kontakt bo dana osoba dajmy na to nie odbiera telefonów to pozostaje jedynie skorzystać z pomocy profesjonalisty. Poszukaj najlepiej pod frazą w stylu komomornik pruszków by trafić na chociażby - http://komornikzajac.pl/apelacja-warszawska/pruszkow/
Awatar użytkownika
gax29
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2019, 16:10

Re: Odzyskanie długi

Post autor: gax29 »

To tylko chyba zadanie dla firm zajmujących się tego typu pracami.
przeprowadzki Kraków cennik
Awatar użytkownika
klarcia
Posty: 72
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:17

Re: Odzyskanie długi

Post autor: klarcia »

Odzyskanie długu to nie taka prosta sprawa a w szczególności jak sami wpadliśmy w takie same problemy. Myślałam, że sama sobie dam ze wszystkim radę lecz tak nie jest. Ostatnio nawet otrzymałam pozew z sądu i nie mam pojęcia co w takim przypadku powinnam zrobić. Na prawnika mnie nie stać więc szukam informacji w internecie. I tak też znalazłam to odpowiedź na pozew jak napisać. Dzięki temu wiem że nie powinnam się tego bać i dam sobie z tym radę
ODPOWIEDZ