Odzież medyczna

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
leśnik

Odzież medyczna

Post autor: leśnik »

Dzień dobry, orientujecie się może, gdzie zakupię dobrej jakości odzież medyczną? Chodzi mi dokładniej o fartuchy ale przydałoby mi się też obuwie. Takie stroje medyczne na pewno widziałem tu https://www.stelo.pl/ . Polećcie jakieś sprawdzone sklepy. Z góry dziękuję!
MŻaneta

Re: Odzież medyczna

Post autor: MŻaneta »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję odbiór i utylizację odpadów medycznych to polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.ekoeuropa.pl/. Polecam zapoznać się z ich obszerną oferta na stronie. bo firma prowadzi również sklep medyczny.
Sandruś

Re: Odzież medyczna

Post autor: Sandruś »

Nie wiem czego akurat szukanie, ale uniformy medyczne można kupić na https://redaruniformy.pl/ Może ktoś zna i się wypowie, bo ja na własne oczy nie widziałam ich produktów, ale znajoma sobie chwaliła. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia dla wszystkich medyków
Kleśka

Re: Odzież medyczna

Post autor: Kleśka »

Jeśli poszukiwalibyście dobrego obuwia medycznego to polecam wam przejrzeć ofertę https://obuwiemedyczne.eu/pl/c/Damskie- ... edyczne/13 . Mają ofertę skierowaną zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Obuwie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów i jest bezpieczne dla stopy nawet przy wielogodzinnych dyżurach. Sprawdziłam to na sobie. Jestem pielęgniarką.
Słodziak

Re: Odzież medyczna

Post autor: Słodziak »

Jest też taka maszyna do uszczelniania szwów http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_s ... nia-szwow/ myślę, że w odzieży roboczej, nawet takiej medycznej może się przydać. Pozdrawiam wszystkich medyków, trzymajcie się w tym ciężkim czasie!
Głowacka 34

Re: Odzież medyczna

Post autor: Głowacka 34 »

Odzież medyczna ma bardzo ważne zadanie, jest odpowiedzialna za ochronę przed wszelkimi infekcjami. Materiał musi być oddychający, a jednocześnie nieprzepuszczający jakichkolwiek zarazków. Dobrej jakości odzież medyczną można znaleźć na stronie https://medyczny.store/134-dezynfekcja. Mi udało nie tam kupić kombinezon ochronny w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ