Notariusz

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Notariusz

Post autor: marilka »

Nigdzie nie widziałam takiego tematu, a może komuś się przyda. Jeżeli potrzebujecie skorzystać z usług kancelarii notarialnej, to bardzo polecam notariusza z Bydgoszczy - Piotra Góreckiego https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz ... ialne.html. Ja już nie raz byłam u niego z jakąś sprawą, czy do sporządzenia aktu notarialnego, czy po poradę i zawsze wykazywał się pełnym profesjonalizmem, ma dobre ceny i jest kompetentny.
Awatar użytkownika
Kamila1234
Posty: 33
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:19

Re: Notariusz

Post autor: Kamila1234 »

W Warszawie jest bardzo dobra kancelaria na Ciołka u Pana Łukasza Górskiego https://www.notariusznawoli.com/ i ja kilka razy korzystałam z usług tej kancelarii i byłam bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
naya
Posty: 27
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:49

Re: Notariusz

Post autor: naya »

My wielokrotnie korzystaliśmy z usług notarialnych w biurze notarialnym notariusz Agnieszki Bunkowskiej w Słupsku https://www.notariusze-slupsk.pl/czynno ... ialne.html i bardzo serdecznie ją polecam. To jest kompetentny i rzetelny notariusz, potrafi przybliżyć temat i wszystko wyjaśnić w prosty sposób, sama jest świetnie przygotowana do pracy i zna się na tym co robi. Lepiej trafić nie mogliśmy, zdecydowanie warto skorzystać z jej usług, zwłaszcza, że ma przystępne ceny.

chanel chance perfumeria
Awatar użytkownika
Kamila1234
Posty: 33
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:19

Re: Notariusz

Post autor: Kamila1234 »

Mój znajomy polecił mi dobrą kancelarię notarialną w Szczecinie na Edmunda Bałuki 21/1. Kancelaria oferuję kompleksowe czynności notarialne na najwyższym poziomie. Polecam wejść na stronę kancelarii http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/ i jeżeli mamy jakieś pytania lub chcemy się zapisać .
Awatar użytkownika
ponalka
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2020, 10:52

Re: Notariusz

Post autor: ponalka »

Tutaj macie dużą bazę firmę w tym właśnie notariuszy https://www.biznesnaprawo.pl/firmy/polska Do tego są tam różne przydatne artykuły. Chyba lepiej szukać specjalistów w takich miejscach.
Awatar użytkownika
WesolaDanka85
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:45

Re: Notariusz

Post autor: WesolaDanka85 »

Ja jestem z Warszawy i najbliżej mam do tej kancelarii https://www.notariusznawoli.com/ na Warszawskiej Woli. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to kancelaria znajduję się na Ciołka 13.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Notariusz

Post autor: okina »

Ja już kilka razy korzystałam z usług kancelarii notarialnej Katarzyny Grzybowskiej w Szczecinie http://www.notariusz-grzybowska.pl/zakres_uslug.html. Ona ma kompleksowe usługi, to u niej dziadek pisał testament - w firmie aktu notarialnego, tam też byliśmy gdy sprzedawaliśmy mieszkanie i kupowaliśmy dom. Zdecydowanie jest to osoba kompetentna i rzetelna, zna się na literze prawa, ma korzystne ceny, polecam ją gorąco.
Pięk

Re: Notariusz

Post autor: Pięk »

Kupno domku jest bardzo ważnym elementem , dlatego warto sprawdzić dokumenty u notariusza . Ciekawe propozycje są na http://www.notariusz-brzesko.pl/ . Takiego notariusza to warto szukać bo ma fajne oferty.
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: Notariusz

Post autor: esperanza »

Ciekawe oferty deweloperów dajecie. Właśnie jestem na etapie kupna mieszkania i chyba ostatecznie padnie na kreator dom :)
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Notariusz

Post autor: bretta »

Nasz zaufany notariusz ma swoja kancelarię na terenie warszawskiej Woli , jest to pan notariusz Łukasz Górski https://www.notariusznawoli.com/czynnosci-notarialne. Z jego usług korzystaliśmy już wielokrotnie, nigdy się na nim nie zawiedliśmy. Posiada odpowiednie kompetencje, jest świetnym specjalistą, który zna się na tym, co robi, ma korzystne ceny, kompleksowo pełni wszystkie czynności notarialne, polecam.
koliś

Re: Notariusz

Post autor: koliś »

Tutaj https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza jest ciekawy artykuł na temat weksla in blanco. Macie tam też informację dlaczego warto skorzystać z usług notariusza w takiej sytuacji. Niewątpliwie jest tam wiele cennych i niezwykle pomocnych informacji, które w różnych sytuacjach mogą okazać nie bardzo ważne.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Notariusz

Post autor: astronom »

W sumie notarialnie również wiele spraw należy załatwiać i chociażby testament również się do nich zalicza. Moim zdaniem bardzo fajnie o sporządzaniu testamentu napisano w https://prawoprosto.pl/jak-sporzadzic-testament/ i muszę przyznać, że ogólnie warto jest na pewno o tych kwestiach co nieco wiedzieć.
MichalinaŁ

Re: Notariusz

Post autor: MichalinaŁ »

Ja też jestem z Warszawy i korzystałam z pomocy tej kancelarii notarialnej na Woli https://www.notariusznawoli.com/. Naprawdę wszystko zostało załatwione tak jak powinno być.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Notariusz

Post autor: part »

Ja wybrałam notariusza pana Jakuba Wentę, który ma swoją kancelarię w Tczewie https://kancelariawent.pl/czynnosci-notarialne/ . Pracując w obrocie nieruchomościami szukaliśmy dobrego specjalisty i natknęliśmy się na jego ofertę, poszliśmy do niego i przekonaliśmy się jak dobrym specjalistą jest, dlatego od tamtej chwili korzystamy wyłącznie z jego usług. Ma dobre ceny, szeroki zakres usług, zawsze pomoże, polecam.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Notariusz

Post autor: smillo »

W naszym przypadku kancelaria notarialna Paweł Jan Dworczyński, Aleksandra Gąsecka-Szewczuk https://www.kancelariaslupsk.pl/czynnosci-notarialne w Słupsku. Tu chodziliśmy robić opisy, ale też sporządzać protokoły. Za każdym razem byliśmy dobrze obsłużeni, jakość usług ich specjalistów jest wysoka, mają dobre ceny, na ich stronie bez problemu możecie sobie od razu zobaczyć, jakie dokumenty powinniście sobie przygotować w sprawie konkretnej sprawy: https://www.kancelariaslupsk.pl/dokumenty , co uważam że jest genialnym pomysłem, polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Notariusz

Post autor: dzer »

Poszliśmy do notariusza dopiero jak chcieliśmy kupić mieszkanie, wcześniej nie mieliśmy do czynienia z takim specjalistą, ale trafiliśmy bardzo dobrze. Korzystaliśmy z usług Kancelarii Notarialnej https://www.kancelarianotarialnakrakow. ... notarialne w Krakowie, tam przyjmuje kilku notariuszów: Anna Łomnicka, Tomasz Obtułowicz, Anna Stanek-Wyczółkowska. Są to ludzie doświadczeni i kompetentni, było to widać po sposobie w jaki przygotowali dokumenty i wszystko nam opisali, sprawę załatwialiśmy szybko, polecam.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Notariusz

Post autor: grann »

A my ze sprawa związaną z opisem pojechaliśmy do kancelarii notarialnej Jan Damulewicz, Witold Kapusta, Konrad Seweryn, Marcin Nowak, Robert Wolański, też w Krakowie. Bardzo lubię jak na stronie specjalistów wypunktowane jest, jak mamy się przygotować i co przynieść na wizytę, tu tak mają: http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/akty-notarialne/ . Ich zakres usług jest szeroki, to kompetentni ludzie, znają się na tym, co robią, ceny mają konkurencyjne, zdecydowanie ich polecam.
Józek

Re: Notariusz

Post autor: Józek »

Ja mogę wam polecić kancelarie notarialną https://enotariuszgdansk.pl tutaj jest informacja i oferta. Macie też podany kontakt i dokładny adres siedziby z instrukcją dojazdu. Kontaktujcie się z nimi bo to doświadczeni i profesjonalni ludzie. Polecam sprawdzić i poczytać o nich na stronie.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Notariusz

Post autor: jull »

Jeżeli szukacie dobrego notariusza, to zerknijcie sobie jeszcze na ofertę kancelarii notarialnej notariusz Agaty Miland-Huzarewicz http://notariusz-zsosnowca.pl/dokumenty/ w Sosnowcu. To świetna specjalistka, ma doświadczenie, jest kompetentna, na jej stronie wypisane są konkretne dokumenty jakie trzeba ze sobą mieć, by załatwić określone sprawy. To jest bardzo przydatne, bo nie trzeba się jeszcze specjalnie pytać i dzwonnic bez potrzeby. To jest rzetelny notariusz, polecam.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Notariusz

Post autor: maki »

Jako ludzie, którzy pracowali i pracują dalej na rynku obrotu nieruchomościami współpraca z notariuszem jest takim standardem. My korzystamy z usług Kancelarii Notarialnej Ewy Wesołowskiej http://notariusztorun.pl/czynnosci/ w Toruniu przy ulicy Rynek Nowomiejski. To bardzo dobra specjalistka, jest rzetelna, zawsze jak się z nią umawiamy, to ona przygotowuje wstępnie wszystkie dokumenty, umowy, które my już praktycznie gotowe możemy uzupełnić. Niejednokrotnie nam doradzała w różnych sprawach, polecam ja serdecznie.
aliś

Re: Notariusz

Post autor: aliś »

U notariusza warto na przykład załatwić formalnie sprawy spadkowe czy darowizny. Ja już kilkakrotnie korzystałem z usług biura notarialnego w Nysie http://notariusznysa.pl/ . Za każdym razem rzeczowe i rzetelne podejście oraz sprawne załatwienie tematu. Obsługa uprzejma i niezwykle kompetentna.

ploter wymiary
ernestŁ

Re: Notariusz

Post autor: ernestŁ »

W Kobyłce na Wołomińskiej przyjmuje notariusz Dagmara Gwiazda https://dagmaragwiazda.notariusz.pl/4623/ZAKRES_USLUG To bardzo dobra notariusz, my kilka spraw u niej załatwialiśmy i zawsze w 100 % dobrze wszystko było tam zorganizowane a notariusz to przemiła osoba. Taksa też jest tam z gatunku rozsądnych.
jooaśka

Re: Notariusz

Post autor: jooaśka »

Solidny notariusz z Rybnika z dużym doświadczeniem i fajnym podejściem do klienta to pan Artur Pędracki https://notariusz-pedracki.pl/ U niego czeka was zawsze profesjonalna i miła obsługa, nieprzesadzona taksa i jasne tłumaczenie zawiłości prawnych. Zdecydowanie doradzam jego usługi.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Notariusz

Post autor: bate »

My całą rodziną chodzimy tylko do kancelarii notarialnej notariusza Teresy Lewińskiej http://www.notariusz-lewinska.pl/kontakt w Szczecinie. Przez lata kilkanaście albo i więcej spraw u notariusza się załatwiło, jak już znaleźliśmy dobrą specjalistkę, to uznaliśmy, że nie ma sensu chodzić do innych, tylko się jej trzymamy. Pani Lewińska jest faktycznie rzetelna, ceny jej usług są korzystne, no i potrafi doradzić, wytłumaczyć żargon prawy i jakieś zawiłe kwestie, polecam.
Uśiek

Re: Notariusz

Post autor: Uśiek »

Ja chodzę do jednego notariusza od lat. Jest sprawdzony i kompetentny, Wszystko potrafi wytłumaczyć, a za swoje usługi nie bierze dużych pieniędzy. Zresztą ma bardzo dużą klientelę, więc to tylko świadczy o jej profesjonalizmie. Ostatnio miałem małe problemy po śmierci rodziców z podziałem majątku, to oczywiście tutaj nam pomogła pani notariusz z kancelarii w Toruniu przy ulicy Rynek Nowomiejski https://notariusztorun.pl/czynnosci/
NemeśPiłki

Re: Notariusz

Post autor: NemeśPiłki »

Witam. Faktycznie notariusza nie jest dobrego łatwo znaleźć. Na szczęście ja takiego mam i mogę polecić, bo to jest świetny prawnik. Podchodzi do osób indywidualnie. Potrafi wytłumaczyć, jak krowie na miedzy trudne sprawy i naprawdę pomaga. Pani notariusz http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/strona/o-nas jest osobą bardzo kompetentną i uczciwą. Więc jak macie różne problemy prawne notarialne, śmiało się do niej zgłaszajcie, a z pewnością wam pomoże. Jej biuro znajduje się w Szczecinie przy ul. Jasnej.
rótka

Re: Notariusz

Post autor: rótka »

Notariusz https://zabrze-notariusz.pl/czynnosci/testament odpowiada za zrealizowanie dla mnie testamentu. Chciałem coś zostawić moim dzieciom na wypadek najgorszego a także żeby było wszystko całkowicie jasne od strony prawnej. Udało się to zrealizować, całe szczeście!
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Notariusz

Post autor: elwwi »

Ja korzystałam już kilka razy z usług notariusza, za pierwszym razem trafiłam do notariusza Michała Andrzejewskiego https://notariusz-andrzejewski.elk.pl/#czynnosci z kancelarii notarialnej w Ełku i od tamtego czasu korzystam wyłącznie z jego usług. To świetny specjalista, jest doskonale przygotowany, ma szeroki zakres usług, pomógł nam przy opisach, przygotowaniu projektów oświadczeń i jeszcze kilku sprawach. Ma korzystne stawki cenowe, polecam go serdecznie.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Notariusz

Post autor: mojrra »

Miałam kilka sytuacji, podczas których potrzebowałam pomocy notariusza. Korzystałam wtedy z usług notariusz Grażyny Stępień-Dygowskiej https://notariuszeplock.pl/czynnosci-notarialne/ z kancelarii notarialnej w Płocku. Ona ka szeroki zakres usług, jest to doświadczana i kompetentna specjalistka, która ze wszystkim sobie doskonale poradziła. Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług, od siebie szczerze ją polecam.
kórtka

Re: Notariusz

Post autor: kórtka »

Czynności notarialne na najwyższym poziomie zrealizował dla mnie https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne . Dotyczyły one testamentu w formie aktu notarialnego, który chciałem pozostawić moim dzieciom. Był to nie lada rozsądny pomysł, aby były zabezpieczone na przyszłość, na wypadek przeróżnych sytuacji.
łódka333

Re: Notariusz

Post autor: łódka333 »

Ja z kolei dobrze wspominam współpracę z notariuszem Agata Zawadzka -Bernasiak https://notariusz-w-lodzi.pl/oferta/ z Łodzi . Udzieliła mi pomocy odnośnie aktu poświadczenia dziedziczenia na którym w tym wypadku zależało mi najmocniej. Zadania te zostały zrealizowane bardzo sprawnie i konkretnie. Usługi poleciła mi znajoma, która skorzystała tutaj z realizacji aktu notarialnego.
Llojd

Re: Notariusz

Post autor: Llojd »

Odnośnie solidnego, zaufanego notariusza w Sosnowcu to bardzo dobra jest Kancelaria Notarialna notariusz Joanny Heliosz http://www.notariuszsosnowiec.com.pl/cz ... ialne.html My w krótkim czasie korzystaliśmy dwa razy z jej usług (sprzedaliśmy mieszkanie i kupiliśmy mniejsze), poleciliśmy też ją znajomej i wszyscy jesteśmy w 100 % zadowoleni z solidności tej notariusz i jej dobrego podejścia do klienta. Możecie u niej liczyć na pełen profesjonalizm i stawki z gatunku rozsądnych.
kamillor

Re: Notariusz

Post autor: kamillor »

Mi też kancelarię polecił ktoś ze znajomych i rzeczywiście dobrze trafiliśmy. Bardzo w porządku kancelaria notarialna, która u nas dobrze się sprawdziła to kancelaria notarialna w Otwocku Sławomira Puczyłowskiego. Ogółem warto skorzystać z ich usług, bo to bardzo profesjonalna kancelaria i ma w porządku taksę, usługi tam są na najwyższym poziomie, notariusz wszystko dobrze tłumaczy, także nie ma problemu ze zrozumieniem kwestii prawnych. Ja zdecydowanie mogę wam ich doradzić.
Aleksja11

Re: Notariusz

Post autor: Aleksja11 »

Notariusz przydaje się w wielu kwestiach. Ja swego czasu korzystałam z usług w sprawie spadku, a ostatnio potrzebowałam pomocy w kwestii umowy przedwstępnej sprzedaży nieruchomości. Brat polecił mi kancelarię notariusza Michała Smolskiego przy ulicy Budowlanych 35 https://notariusz.tychy.pl/czynnosci-no ... ruchomosci Wszystko zostało załatwione rzeczowo, konkretnie i sprawnie. Poza tym notariusz wyjaśnił różne zawiłości w umowie i ze spokojem zakończyłam transakcję. Polecam
AmelkaŁUZ

Re: Notariusz

Post autor: AmelkaŁUZ »

Ja mogę polecić bardzo dobrą kancelarię notarialną, która znajduję się w Warszawie na Ciołka. Kancelaria https://www.notariusznawoli.com/kontakt u Pana mecenasa Łukasza Górskiego oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Kilka razy miałam okazje korzystać z pomocy kancelarii i zawsze wszystko było załatwione na najwyższym poziomie. Polecam zapoznać się z ofertą kancelarii jeżeli mamy sprawę spadkową, mieszkaniową czy inną związaną z prawem notarialnym.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Notariusz

Post autor: eapl »

Ostatnio byliśmy u notariusza dlatego, że sprzedaliśmy działkę, która poprzednio do nas należała, a wcześniej dlatego, że kupowaliśmy mieszkanie, była jeszcze sytuacja związana z testamentem i kilka innych. Za każdym razem korzystaliśmy z usług tego samego notariusza Laury Ferorelli https://www.notariusz-ferorelli.pl/kontakt w Lublinie. To bardzo dobra specjalistka, która nie tylko doskonale zna się na wykonywanej pracy i szybko załatwia potrzebne formalności, ale także dlatego, że ma korzystne ceny, jest w pełni profesjonalna i rzetelna.
Adrian415

Re: Notariusz

Post autor: Adrian415 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego tłumacza języka włoskiego w Warszawie, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysieg ... warszawie/ , gdzie znajdziecie ofertę pana Piotra Nowatkowskiego. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ