mycie kostki brukowej

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
baśia

mycie kostki brukowej

Post autor: baśia »

Niestety robię się coraz starsza i ciężej przychodzi mi zrobienie pewnych rzeczy. Zawsze sama myłam podjazd, ale teraz to już jest ponad moje siły. Najwyższy czas zlecić mycie kostki brukowej zielona góra dobrej i sprawdzonej firmie. Znajoma skorzystała z usług firmy ToMar Cleaning i była bardzo zadowolona, myślę że też skorzystam. Co sądzicie o tej firmie?
miłka

Re: mycie kostki brukowej

Post autor: miłka »

mycie jak mycie, ale czy macie juz ogarniete jak bedziecie zimą sobie radzic ze sniegiem? jest fajna firma odsniezanie lodz ja juz sie z nimi kontaktowalam :)
aniołka

Re: mycie kostki brukowej

Post autor: aniołka »

moj maz do mycia kostki brukowej uzywa myjki cisnieniowej i efekty są fajne :) tylko ze trzeba to robic regularnie :) zamowilismy w tym roku na karchercenter-ocean.com , maja tam tego sporo
Awatar użytkownika
Klotylda99
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 23:05

Re: mycie kostki brukowej

Post autor: Klotylda99 »

A jeśli szukalibyście kogoś z okolicy Warszawy, to mogę wam podsunąć firmę Aquarius. Współpracuję z nimi też w zakresie usuwania graffiti, jako że jestem zarządcą kilku budynków mieszkalnych i wiecznie mam problem z tymi bazgrołami. Pan Jakub radzi sobie świetnie i doczyści dosłownie wszystko:)
Awatar użytkownika
gishuu
Posty: 52
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:39

Re: mycie kostki brukowej

Post autor: gishuu »

W dzisiejszych czasach w internecie można znaleźć mnóstwo ofert na myjki wysokociśnieniowe, a w moim przypadku była to oferta https://www.stiga.pl/sklep/utrzymanie-porzadku wydaje mi się, że firma Stiga jest jedną z lepszych w Polsce jeśli chodzi o tego typu urządzenia. Jeżeli nie sprawdzaliście ich oferty, to serdecznie polecam!

severt gorlice praca
ODPOWIEDZ