Laptop

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Laptop

Post autor: firt »

Hej, mam takie pytanie, co robicie z zepsutym laptopem, on już się do niczego nie nadaje i zastanawiam się, czy po prostu go wyrzucić, czy coś?
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Laptop

Post autor: grann »

Wiem o czym mówisz, u mnie przez długie lata laptopy, albo części od komputera leżały w domu i zalegały, bo też nie wiedzieliśmy co z nimi zrobić. Jakiś czas temu udało nam się je w końcu zutylizować, skorzystaliśmy z usług firmy Ago Recykling z Warszawy http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/oferta/. Jest to firma specjalizująca się w skupie sprzętu elektronicznego i chętnie przyjęli wszystkie akumulatory, płyty główne, dyski i resztę sprzętu, bardzo ich polecam. To naprawdę super opcja, bo pozbyliśmy się tego całego zalęgającego złomu :).
Awatar użytkownika
kochamtulipany
Posty: 91
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:13

Re: Laptop

Post autor: kochamtulipany »

Jeśli ktokolwiek z was szukał laptopów poleasingowych w atrakcyjnych cenach i świetnym stanie, to zachęcam was do sprawdzenia tego linka: https://laurem.pl/pol_m_Laptopy-100.html znam ten sklep już od kilku dobrych lat i nigdy mnie nie zawiedli pod żadnym kątem. Dajcie znać, czy korzystaliście z ich oferty kiedykolwiek.

sterowniki do dzwieku do windows xp
Awatar użytkownika
moises74
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Laptop

Post autor: moises74 »

Macbook ma świetne parametry, elegancki wygląd oraz niezawodny systemem operacyjnym. Obecnie jest to najczęstszy wybór urządzenia mobilnego, sprawdzi się do codziennego użytku, a także w celach biznesowych.

_______________________________________
macbook pro tanio
mojżełka

Re: Laptop

Post autor: mojżełka »

Jeśli szukacie specjalistów od utylizacji elektroniki, to polecam wam skorzystanie z opcji odbioru zużytego sprzętu komputerowego w Warszawie w firmie Ago Recykling. Tutaj https://www.agorecykling.pl/zamow-odbio ... przetu-rtv znajdziecie szczegółowe informacje. Można umówić się z nimi na odbiór z firmy. Ja w moim biurze miałam dwa nienadające się do użytku komputery i kilka drukarek. Wszystko sprawnie załatwili, w tym kwestie prawne dokumentacyjne. Świetni fachowcy.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Laptop

Post autor: astronom »

Kiedy już faktycznie specjalizujemy się w pracy na laptopie to jak najbardziej warto również pamiętajmy o tym, że należy raz na jakiś czas serwisować nasz sprzęt. W moim przypadku jest o serwis https://www.macforce.pl/ gdzie oni specjalizują się w naprawie sprzętu Apple.
ODPOWIEDZ