Kurs i egzamin na prawo jazdy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
karolina_99
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 4:10

Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: karolina_99 »

Witajcie. Chciałabym zapisać się w jakimś najbliższym czasie na kurs na prawo jazdy. Szkół w Warszawie jest wiele, zdaję sobie sprawę, dlatego tak trudno mi wybrać jedną konkretną. Co powiecie o lejdis-gentleman-osk.pl? Warto się właśnie tam zapisać?
Awatar użytkownika
Mirosz1994
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 0:22

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: Mirosz1994 »

Moim zdaniem dzięki nauce w tej szkole egzamin na prawo jazdy zdasz bez najmniejszego problemu. Masz tam do dyspozycji świetnych instruktorów, cierpliwych, dokładnie tłumaczących. Dzielą się też wieloma przydatnymi wskazówkami. Dla mnie to najlepsza auto szkoła.

pismo św nowy testament
Kaśka19

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: Kaśka19 »

Ale chodzi o kurs na prawo jazdy kategoria b? Kraków i okolice to moje tereny, więc mogę jedynie doradzić tym, którzy mieszkają w pobliżu. Ja zdawałam kurs tutaj http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-b i ogólnie zdałam potem, a jestem ciężka do nauki ;)
Niwiński

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: Niwiński »

Robiłem kurs na prawo jazdy w Poznaniu w szkole Autodrive https://autodrive.com.pl/home/ i mogę wam polecić tę szkołę. Moim instruktorem był Kuba, świetny człowiek z ogromną wiedzą. Dużą zaletą tej szkoły jest ich plac manewrowy zgodny ze standardami egzaminacyjnymi oraz to, że znajduje się on niedaleko WORDu, co oznacza, że większość jazd odbywa się po trasach egzaminacyjnych. Jeżeli więc boicie się, że dopadnie was stres na egzaminie i możecie nie zauważyć znaków, to polecam tę szkołę. Po ich kursie będziecie te trasy znali na pamięć.
KAśKA12

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: KAśKA12 »

Na pewno podstawową kwestią jest znalezienie właściwej szkoły jazdy. Najlepiej poszukać takich, które mają dobre opinie. Mnie znajomy polecił Ośrodek Szkoleń TEST w Olsztynie https://testosk.pl/kursy-szkolenia/kategoria-b/ i jestem mu ogromnie wdzięczna. Wyszkolili mnie od a do z tak, że udało mi się zdać za pierwszym razem. Nie ukrywam, że gdyby nie wskazówki instruktora oblałabym w sytuacji z rowerzystą, ale wybrnęłam, bo postąpiłam tak, jak mnie instruował.

kryty basen w miechowie
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: jol879 »

Osoby uzależnione, albo niemądre dopuszczają się takiego czynu, jakim jest jazda samochodem po pijaku. Dla mnie to powinno być jakoś inaczej rozwiązane, a kary powinny być zaostrzone. Sytuacja jest jednak inna, jeśli chodzi o osoby, którym zdarza się małe wykroczenie, bo czasem nie wiemy, że np. z poprzedniego dania pozostały śladowe ilości alkoholu. Ja polecam na pewno adwokat jazda po alkoholu - https://jazdapopijaku.pl/ . Jego pomoc będzie nieoceniona.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: bretta »

Ja nie robiłam prawka w warszawie, bo jest to zbyt duże miasto, no i nawet jako pasażer widziałam tylu kierowców, którzy wymuszają pierwszeństwo, dlatego bałam się, że tam i tak nie zdam. Dlatego prawko robiłam w swoim rodzinnym mieście, chodziłam tu też do szkoły kierowców "OGNIWO" http://www.ogniwo.net.pl/kursy-prawko , w Gorzowie Wielkopolskim. Szkoła jest super, uczył mnie jeździć pan, który był przemiły, bardzo się starał, a przez to i ja łatwiej się uczyłam. Prawko zdałam za pierwszym razem, więc mamy sukces :), szkołę polecam każdemu!
kórtka

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: kórtka »

Na kurs udałam się do Auto Test https://szkolajazdy.com/# w Krakowie , poleconych przez koleżankę. Efekt końcowy? Edukacja na wysokim poziomie, a przede wszystkim bezstresowe podejście do egzaminu. Wszystko wydało się dużo prostsze, bardziej oczywiste. A prowadzenie pojazdu to dla mnie teraz żaden kłopot.
kórtka

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: kórtka »

Należało zacząć od zadbania o porządną szkołę jazdy - w końcu kto miał mnie nauczyć jeździć? Ogromnego wsparcia na tym polu udzielili https://cskrozped.pl/oferta/ , będący całkowitymi specjalistami na tym polu. Dało to wiele radochy a opanowanie "kółka" stało się szybsze niż przypuszczałem.
3Goś_Ka4

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: 3Goś_Ka4 »

Ja robiłam kurs w Szkole Jazdy El Trans w Radomiu i byłam bardzo zadowolona. Szkoła ma bardzo szeroką ofertę, z której mogą skorzystać osoby chcące się szkolić w dowolnej kategorii. Moje doświadczenia z tą szkołą są bardzo pozytywne - instruktorzy byli bardzo cierpliwi, konkretni, profesjonalni. Naprawdę czułam, że szybko się uczę, zresztą, na egzamin również poszłam z poczuciem, że jestem dobrze przygotowana. I najwidoczniej byłam, bo zdałam bez problemu. :) Także szkoła jest naprawdę godna polecenia i jeśli ktoś planuje robić prawo jazdy to warto zgłosić się do nich.
romiś

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: romiś »

Gdy byłam w trakcie zapisu na naukę jazdy byłam przerażona- że trafię na jakiegoś niemiłego instruktora, który na dodatek nie będzie w stanie nauczyć mnie najważniejszych podstaw. Fajną opcję znalazłam na https://prawojazdy-poznan.com.pl/ ośrodek Pegaz oferuje możliwość, samodzielnego wyboru instruktora. Super pomysł.
bórak

Re: Kurs i egzamin na prawo jazdy

Post autor: bórak »

Całe szczęście, prawko mam już za sobą! Nauki jazdy w Szczecinie wyuczyliśmy się za wsparciem i pomocą https://alien.szczecin.pl/kategoria-b/ , gdzie zyskałem ogromną wiedzę odnośnie teorii i praktyki. Otrzymałem stosowne materiały do nauki, ale głównym specjalistą w tym obszarze okazał się mój instruktor. Przekazana wiedza całkowicie sprostała moim wymaganiom a do tego jeżdżenie autem pozwala mi śmigać, jak w filmach! Oczywiście w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem. Nigdy bym nie pomyślał, ze zdanie prawka w kategorii B okaże się tak proste.
ODPOWIEDZ