Kliniki stomatologiczne Warszawa

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Kacper66
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 17:32

Kliniki stomatologiczne Warszawa

Post autor: Kacper66 »

Macie swoją ulubioną i sprawdzoną klinikę stomatologiczną w Warszawie? Gdzie polecacie leczyć zęby? Ponoć Prodentika w Centrum ma wiele pozytywnych opinii. Byliście tam? Jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Starwit87
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 17:41

Re: Kliniki stomatologiczne Warszawa

Post autor: Starwit87 »

Zgłosiłem się do Prodentiki za namową znajomego, który leczy tam zęby od dawna. Planowałem zainwestować w implanty zębów i muszę przyznać, że specjaliści z tej kliniki wykonali kawał dobrej roboty. Polecam jako kolejny zadowolony pacjent.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Kliniki stomatologiczne Warszawa

Post autor: Delicja »

Jeżeli chodzi o zęby to ich leczenie jest kosztowne, no ale zdrowe zęby są bardzo ważną rzeczą. Powinniście stawiać na sprawdzone miejsca. Zobaczcie sobie tu może i ofertę od https://dentistica.pl Znajdziecie tu świetne miejsce - nowocześnie wyposażony gabinet i wielu doświadczonych dentystów.
nórka

Re: Kliniki stomatologiczne Warszawa

Post autor: nórka »

Nie, żebym jakoś specjalnie szukała sposobu na leczenie zębów, ale okazuje się, że u mnie większość już wypada. I nie wiem, czy takie http://implanty.net.pl/implantologia/implanty/ leczenie nie będzie mi konieczne. Każdy ma swój inny sposób na to, ale mi się wydaje, że tak właśnie będzie.
ODPOWIEDZ