JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kamana
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:11

JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: kamana »

czy są tu jakieś kobietki z Warszawy, które robiły sobie makijaż permanentny u pani Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie ? Poszukuje opinii :)
Awatar użytkownika
remika
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2020, 18:21

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: remika »

nie byłam ale makijaz stały mam w planach więc chętnie przycupnę. mieszkam co prawda pod Warszawą ale dojazd to nie problem :)
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: roya »

to prawda Dominika to świetna linergistka z wieloletnim doświadczeniem :) jestem zadowolona z kazdej wizyty u niej i kazdego zabiegu, dodam jeszcze od siebie, ze pracuje na swietnych jakosciowo barwnikach wiec mozesz byc spokojna o bezpieczenstwo zabiegu.
Awatar użytkownika
kamana
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:11

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: kamana »

dzięki dziewczyny, na was zawsze można liczyć :) w takim razie po raz setny przejrze sobie fotki na facebooku i sie zapisuje :)
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 106
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:54

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: Miroslaw221 »

moim zdaniem warto pomyslec o zakupie sofa w stylu prowansalskim mam coś w takim stylu u siebie w salonie i bardzo mi się podoba ta aranżacja. Polecam zajrzeć na www.meblotap.pl i tam sobaczysz ich przykładowe wystroje wnętrz. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.

o kiosk
Awatar użytkownika
kamana
Posty: 20
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:11

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: kamana »

dziewczyny, jeszcze raz bardzo dziękuje za wszystkie informacje :) jestem już po kontakcie telefonicznym z Dominiką i jesteśmy umówione na połowę sierpnia :) także działam, nie zwlekam :)
Ryśzard

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: Ryśzard »

Meble bardzo dobrej jakościw sklepie https://www.home-sofa.pl/pl/18-sofy-narozne-skorzane. Kanapa kupiona do salonu przetrwała już dwa miesiące z 3 małych dzieci - kubusie, cola, ciastka itd. Wszystko czyści się rewelacyjnie
Akktyła

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: Akktyła »

Jakie szafki wiszące będą dobrze wygląd w salonie? Chcę na nich postawić kwiaty. Tutaj link przeglądam różne, ale wybór jest tak duży, że naprawdę nie jest łatwo się zdecydować.
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: saru »

Akktyła pisze: ↑01 paź 2020, 0:32 Jakie szafki wiszące będą dobrze wygląd w salonie? Chcę na nich postawić kwiaty.
Może coś w rodzaju. https://www.edinos.pl/regal-polki-irvan-2x-bialy Nieduże doniczki można na nich zmieścić.
Żanetka

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: Żanetka »

Ja wykonałam makijaż permanentny w salonie NEWLOOK's PERMANENT MAKEUP i szczerze polecam ten salon. Makijaż jest perfekcyjny, doskonale dopasowany do mojego typu urody, jestem bardzo zadowolona z tej usługi.
Grażyna

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: Grażyna »

Najlepszy makijaż jaki miałam to ten wykonany w salonie Make Up Room Dorota Żychiewicz-Wróbel. Jak tylko jest jakaś uroczystość rodzinna lub inne ważne wydarzenie robię sobie makijaż właśnie tam, aby wszystkich olśnić.
Marysia4

Re: JEST PIĘKNIE - dobry salon ?

Post autor: Marysia4 »

Hej. Zieleń butelkowa to kolor, który nawiązuje do natury i harmonii. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego salonu odrobinę świeżości, to sofy w tym odcieniu mogą być idealnym wyborem. Czy ktoś ma taką sofę lub zna modele w kolorze butelkowej zieleni https://evieridivani.pl/sofy/butelkowa- ... Belagio+82 , które są wyjątkowe?

instalacja flash player na androida
ODPOWIEDZ