Jedzenie na mieście

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
zefiryn-73
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 10:15

Jedzenie na mieście

Post autor: zefiryn-73 »

Cześć wszystkim. Często chodzicie coś zjeść na miasto? Zastanawia mnie, jakie są wasze ulubione restauracje w Warszawie? Gdzie najczęściej bywacie? Celuję raczej w miejsca, gdzie można zjeść do syta, ale nie wydać przy tym fortuny ;)
Awatar użytkownika
Fatima1992
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 8:49

Re: Jedzenie na mieście

Post autor: Fatima1992 »

Moim ulubionym lokalem jest zdecydowanie Restro, a to dlatego, że uwielbiam kuchnię europejską, a oni serwują najlepszą pizzę w stolicy. Trzeba spróbować, żeby się przekonać. W każdym razie ceny mają bardzo przyzwoite i na spokojnie można się najeść :)
mąk

Re: Jedzenie na mieście

Post autor: mąk »

czasami jak już nie umiecie dojesc, to najlepiej wziąć na wynos i zapakować prózniowo w domu, zgrzewarkę od foodsaver. Dzięki temu urządzeniu jedzenie zachowuje świeżość nawet pięć razy dłużej, niż zapakowane w zwykły worek foliowy.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Jedzenie na mieście

Post autor: dzer »

Ja już od dłuższego czasu nie jem na mieście, wole sobie elegancko zmówić do domu, a od czasów pandemii, to już w ogóle tylko zamawiam. Do naszego mieszkania w Warszawie pyszne jedzonko dostarcza firma Agnes z Pruszkowa, no sami spójrzcie na ich ofertę: http://agnes.waw.pl/oferta/. Maja u siebie gołąbki, pierogi, naprawdę samą dobra garmażerkę, a ceny mają korzystne. Co super, to jest to, że można od nich zamówić przez pyszne http://agnes.waw.pl/zamow-pyszne-pl/, polecam.
ODPOWIEDZ