Jaki operator z dźwigiem

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
mediocr
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:09

Jaki operator z dźwigiem

Post autor: mediocr »

Potrzebuję mocnego, solidnego i sprawdzonego sprzętu w postaci dźwigu na wynajem. Podobno ta firma oferuje takie usługi https://kgpol.pl/ jednak nie wiem w jakim stanie jest ich sprzęt. Liczy się dla mnie maksymalne bezpieczeństwo dlatego musi to być coś zaufanego, a sam operator powinien być doświadczony i oczywiście wykwalifikowany. Chyba zadzwonię i wypytam ich o to. Może Wy jednak korzystaliście z ich usług i możecie tu coś powiedzieć?
Jeśli twoje marzenia zaczynają się nagle spełniać, strzeż się. Bo wkrótce czeka się bolesne rozczarowanie.
Awatar użytkownika
dama
Posty: 87
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:14

Re: Jaki operator z dźwigiem

Post autor: dama »

Jeśli poszukujcie dobrej jakości podnośników koszowych, to na pewno tutaj https://podnosnik-koszowy.etserwis.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Warto zawsze stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania, aby przede wszystkim zapewnić pracownikom bezpieczeństwo.
vanda

Re: Jaki operator z dźwigiem

Post autor: vanda »

To nie jest rzecz , która mnie by dzisiaj interesowała. Raczej myślę, co mam dobrać, żeby wybrać odpowiednie rozwiązanie w kwestii wyposażenia firmy w odpowiednią windę osobową. No i jeśli o tym mowa, to taki https://www.lplanet.pl/ekologia-a-dzwig ... ektryczny/ poradnik na razie podpowiedział mi, co będzie bardziej ekologiczne. Dla mnie to ciekawe i jest to dla mnie wskazówką, ale co w kwestii wydajności? Co myślicie?
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :!: :!:
Pawełek

Re: Jaki operator z dźwigiem

Post autor: Pawełek »

Bardzo wiele jeszcze zależy od tego jakie czynności u nas chcemy wykonać i jeżeli chodzi o mnie to mi całkowicie na ten moment wystarcza korzystanie z podnośników koszowych. Jestem zdania, że bardzo dobrą opcją jest właśnie skorzystanie z usług firmy http://rent-expert.pl/ gdyż oni dysponują tym właściwym sprzętem.
ODPOWIEDZ