Jaki autoklaw do sterylizacji wybrać?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Bośka

Jaki autoklaw do sterylizacji wybrać?

Post autor: Bośka »

Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości autoklaw medycznych i kosmetycznych? Gdzie mogę liczyć na wysoką jakość i jednocześnie dobry zakres cenowy? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć jak najlepszy model w stosunku wydajność pracy - jakość. Pozdrawiam!
Głozek

Re: Jaki autoklaw do sterylizacji wybrać?

Post autor: Głozek »

Dokładnie, dlatego szukając przede wszystkim skutecznych urządzeń do dezynfekcji narzędzi w salonie kosmetycznym oraz gabinecie medycznym to na pewno warto tutaj sprawdzić ofertę hurtowni FineFactory https://finefactory.pl/106532-autoklaw- ... 0mmx135mm- w którym znajdziecie model z którego sam korzystam, czyli Enbio S który sprawdza się bardzo dobrze nawet przy dużym pakiecie narzędzi, do tego jeszcze z kodem "ENBIO200" możecie liczyć na dodatkowe 200zł
Fineśka

Re: Jaki autoklaw do sterylizacji wybrać?

Post autor: Fineśka »

My też większą część urządzeń i akcesoriów do naszego salonu kompletowaliśmy w hurtowni kosmetycznej FineFactory, a co do autoklaw wybrałam model enbio S ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Na ten moment zdecydowanie najbardziej ceniony na rynku.
Bośka

Re: Jaki autoklaw do sterylizacji wybrać?

Post autor: Bośka »

Fineśka pisze: ↑29 paź 2021, 22:49 My też większą część urządzeń i akcesoriów do naszego salonu kompletowaliśmy w hurtowni kosmetycznej FineFactory, a co do autoklaw wybrałam model enbio S ze względu na wysoką funkcjonalność, skuteczność w działaniu i bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Na ten moment zdecydowanie najbardziej ceniony na rynku.
Dzięki za informacje, na pewno sprawdzę co i jak :)
Toneśka

Re: Jaki autoklaw do sterylizacji wybrać?

Post autor: Toneśka »

W mojej opinii akurat na rynku brakuje dobrej jakości urządzeń kosmetycznych, my woleliśmy porozmawiać ze specjalistami i wybraliśmy ostatecznie hurtownię gastronomiczną FineFactory mają jedną z najlepszych ofert i też teraz jeszcze licząc na fajny kod rabatowy "ENBIO200" który daje 200zł rabatu :)
ODPOWIEDZ