Jak zapakować różne artykuły spożywcze?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 19
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:03

Jak zapakować różne artykuły spożywcze?

Post autor: Weronika »

Cześć i czołem. Poszukujesz renomowanej drukarni opakowań z drukiem fleksograficznym? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ofertę na stronie internetowej https://bisspackaging.co.uk/. Serdecznie polecam tę drukarnię opakowań – robi opakowania najwyższej jakości. Sprawdź!
Awatar użytkownika
wiki33
Posty: 79
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:05

Re: Jak zapakować różne artykuły spożywcze?

Post autor: wiki33 »

Wezmę ich pod uwagę. Robię wstępne zestawienie firm, które zajmują się opakowaniami. Będę potrzebowała zarówno kartonów z nadrukiem, jak i opakowań izolacyjnych. W tym wypadku liderem w branży jest Hirsch Porozell http://www.hirsch-porozell.pl/opakowani ... cyjne.html, ale zamierzam przejrzeć jeszcze kilka ofert. Chciałabym sprawdzić jak się rozkładają ceny w różnych firmach zanim zdecyduję się na dłuższą współpracę.
artykuły spożywcze

Re: Jak zapakować różne artykuły spożywcze?

Post autor: artykuły spożywcze »

Polecam opakowania zrobione z polipropylenu spienionego (EPP). EPP jest dostępny w różnych kolorach (biały, czarny, szary, niebieski, pomarańczowy, zielony, czerwony oraz ich mieszanki) i gęstościach od 30g/l do 200g/l. Ma doskonałe parametry wytrzymałości. Jest zdolny przenosić duże obciążenia (np. powtarzające się uderzenia) nie ulegając przy tym deformacji.
ODPOWIEDZ