Hala przemysł technologia

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Hala przemysł technologia

Post autor: firt »

Pracujemy w przemyśle, w naszej hali mamy maszyny, które także do sprawnego działania potrzebują sprawach pomp tłokowych. Nasze poprzednie już nie nadawały się do regeneracji, wiec kupiliśmy nowe. Skorzystaliśmy w tym celu z usług firmy Sigma https://www.sigmaklimczak.com/kontakt z Daszewa. Ich oferta produktowa i usługowa jest rozbudowana i kompleksowa. Mają dobrej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: elwwi »

My pracujemy przy taśmach. One, jak zapewne wiecie, wymagają dobrze działających rolek napędowych i transportowych. My korzystamy z wysokiej jakości produktów tego typu, które kupujemy u producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/13-rolki-transportowe z Sukowa. Ich rolki są porządne, doskonale nam się sprawdzają, są także dostępne w atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ich ofertę.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: jull »

O widzisz, my też korzystam z rolek metalowych, transportowych. Je znaleźliśmy w sklepie internetowym MEGA https://megakola.pl/rolki-metalowe To sklep, w którym kupowaliśmy również koła do naszych mobilnych rusztowań, które doskonale nam się sprawdziły. Na podstawie tamtego zakupu wiedzieliśmy, że ten też będzie dobry. Ceny ich produktów są przystępne, zakupy są u nich łatwe i szybkie, polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: dzer »

Coś, co bardzo ułatwiło nam pracę w naszym zakładzie, było zainstalowanie układów centralnego smarowania. Ich budową i montażem zajęła się u nas firma Układy Centralnego Smarowania z Sadów. To doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy znają się na wykonywanej pracy, mogę wam ich szczerze polecić. Zlecenie wykonali profesjonalnie, z należytą dokładnością i w dobrej cenie. W swojej ofercie posiadają produkty od renomowanej marki DropsA.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: okina »

My naszą armaturę przemysłową kupiliśmy od dystrybutora tego typu produktów, czyli od firmy Klimos z Białegostoku. U nich znaleźliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy, np. elektrozawory przemysłowe. Mają szeroki wachlarz produktów od dobrych producentów. Są to rzeczy wysokiej jakości, dostępne w konkurencyjnych cenach, Dodatkowo ich obsługa klienta stoi na bardzo wysokim poziomie, polecam.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: part »

My korzystaliśmy z pomocy profesjonalistów. Projektem, załatwieniem pozwolenia na budowę, ale także i samą realizacją inwestycji zajęła się u nas firma Kalemba w Sieprawiu, w województwie małopolskim. Naprawdę świetnie sobie poradzili, mają kompleksowe usługi, lepiej trafić nie mogliśmy. To kompetentni i doświadczeni fachowcy, profesjonalnie podeszli do zlecenia, z łatwością ustaliliśmy z nimi wszystkie szczegóły zlecenia, polecam.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: eapl »

Również pracujemy w przemyśle. Maszyny, w tym linie przemysłowe są bardzo ważnym elementem naszej pracy, dlatego znaleźliśmy najlepsze, które sprawdzają nam się świetnie. Maszyny oraz elementy linii zaprojektowała, zbudowała i zamontowała firma 2LHDM z Poznania. Ich produkty są najwyższej jakości, doskonale nam się sprawdzają, całość działa niezawodnie, ceny usług tej firmy są niewygórowane, opłaca się ich zatrudnić. Polecam ich serdecznie.

szafka na buty ciemny brąz
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: grann »

Wiecie, co się przydaje? Stanowiska odciągowo-filtracyjne, my mamy tego typu urządzenia kupione od producenta Klimawent S.A https://klimawent.com.pl/oferta/urzadze ... ltracyjne/ z Gdyni. Jest to bardzo wygodna sprawa, bo stanowiska spawalnicze, jakie od nich mamy, zawierają wentylatory promieniowe i ssawki magnetyczne osadzonych na samonośnych ramionach odciągowych. Ta konstrukcja działa bez najmniejszego problemy, jest elastyczna, wygodna przy pracy. Zdecydowanie je polecam.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: maki »

Jeżeli chodzi o automatykę przemysłową, to znam firmę, która jest rzetelna. Wiem, jak dobrze pracują, bo u nas zajęli się automatyka przemysłowa i poszło im znakomicie. Są to specjaliści z firmy KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/173/automa ... baumueller Katowic. Mają wysokiej jakości sprzęt, są doświadczeni i atrakcyjne ceny, wiec opłaca się skorzystać z ich usług. To firma godna polecenia.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: smillo »

Ja mam cos z nieco innej strony, bo mogę wam polecić bardzo dobre kursy zawodowe, sam robiłem kurs na konserwatora urządzeń udt, w tym wózków widłowych. To niesamowicie przydatny kurs, zrobiłem go w ośrodku szkolenia zawodowego Tor-Mar https://tor-mar.pl/szkolenia-udt/konser ... adzen-udt/ w Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, instruktorzy są kompetentni i znają się na wykonywanej pracy, zdecydowanie ich polecam.
Siłowniki

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Siłowniki »

Mieliśmy bardzo podobną sytuację z siłownikami pneumatycznymi, które wymagały wymiany lub regeneracji. Niestety wymiana nie wchodziła w grę, bo to były dość nietypowe napędy i nikt nie miał ich w ofercie. Odezwaliśmy się z tym problemem do firmy Pneumat. z Wrocławia i otrzymaliśmy dwie propozycje, albo produkcja niestandardowych napędów pneumatycznych albo regeneracja siłowników. Zdecydowaliśmy się na tą drugą opcję i muszę powiedzieć, że obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie! Na samym początku przeprowadzili dokładne oględziny i później wycenili. Po akceptacji wyceny nie musieliśmy długo czekać, ponieważ firma Pneumat. wie jak bardzo istotny jest czas dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją :)! Siłownik pneumatyczny po powrocie otrzymał kolejne życie!
ZbyszekĆ

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: ZbyszekĆ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.chlodzeniehal.pl/, która oferuję takie działania jak : wynajem klimatyzatorów o różnej wydajności. Firma oferuję również montaż wentylacji hal produkcyjnych w bardzo przystępnych cenach.

jak podwoic kase
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: marilka »

My kupiliśmy halę używaną i musieliśmy najpierw ją całkowicie oczyścić. Taką usługę czyszczenia chemicznego wykonał u nas zakład robót antykorozyjnych "FRYKAR" https://www.frykar.pl/czyszczenie-chemiczne/ w Bytomiu. Nie tylko wszystko idealnie doczyścili, ale również zajęli się aplikacja powłok ochronnych. Wszystko to profesjonalnie, a do tego w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
wire
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: wire »

Jeżeli chodzi o wózki widłowe, czy ładowarki, to my je kupiliśmy do naszej hali. Skorzystaliśmy w tym celu z oferty firmy DMTECH http://dmtech.info.pl/index.php/?id=1938 z Borkowa, jeżeli sprzedaż was nie interesuje, a wolicie wynajem, to oni także ją oferują. Ceny ich produktów i usług są niewygórowane. Warto się u nich zaopatrzyć, dostępny tam sprzęt jest wysokiej jakości, także urządzenia używane - do wynajęcia. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: bretta »

Zdecydowaliśmy się na budowę hali stalowej ciepłej, czyli takiej, w której będzie ciepło nawet podczas pracy zimą. Jej postawieniem zajęła się firma Rem-Tech https://www.budownictwostalowe.com/hale-stalowe/ z Radomyśla. Hala jest naprawdę solidnie wykonana, sprawdza nam się doskonale, posiada odpowiednią izolację, zatem utrzymuje temperaturę. Firma wykonała kawał dobrej roboty, zdecydowanie ich polecam, cenowo wyszło korzystnie.
nómtarm

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: nómtarm »

Jeżeli prowadzicie własną halę przemysłową i posiadacie własny park maszynowy to polecam wam zajrzeć na stronę https://olejedlaprzemyslu.pl/ Firma ta specjalizuje się w sprzedaży olejów dla przemysłu. Poza olejami znajdziecie tam też chłodziwa, smary, silikony, kleje i filtry.
Gruczołek22

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Gruczołek22 »

Jeśli masz prądożerną firmę to warto żebyś zainteresował się ofertą firmy Respect Energy bo ta da ci możliwość skorzystania z prądu który pochodzi z OZE więc nie zostawia śladu węglowego i jednocześnie jest tańszy niż oferta zwykłych dostawców. Na pewno warto skorzystać nie tylko dla środowiska ale i swojej kieszeni.
Sławomir

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Sławomir »

Jeśli chcemy aby nasza firma była typową dzielnością przemysłową to zdecydowanie bardzo fajnym pomysłem jest skupienie się na właściwym miejscu. Ja również od razu zachęcam do zakupu najlepszych maszyn. W moim przypadku wybór do razu padł na maszyny z firmy https://www.zemat.com/pl i jestem przekonany, że wybrałem bardzo mądrze.
Awatar użytkownika
frankas
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2020, 14:20

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: frankas »

Niesamowicie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie urządzeń i konstrukcji w waszej hali. U nas tym zadaniem zajęła się firma ELBIT https://www.elbit.krakow.pl/zlocenie/ z Krakowa. To forma usługowa, która zajmuje się powlekaniem metali, złoceniem i galwanizacją, srebrzeniem, niklowaniem, czy anodowaniem. To bardzo dobrzy fachowcy, zlecenia wykonują rzetelnie i terminowo. Mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie,
TańczącyZWewiórkami

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: TańczącyZWewiórkami »

Stawiając halę, długo szukałem firmy, która mi zamontuje świetliki dachowe czy całe pasma świetlne Na szczęście kolega mi podpowiedział, aby wybrać firmę AWAK https://awak.pl/pl/oferta/swietliki-dachowe Ona ma szeroki wybór właśnie włazów, świetlików i innych tego typu rzeczy. Również ta firma je montuje. Super, nie mogę narzekać. Hala jest fajnie doświetlona, a na dodatek w razie deszczu nic nie przecieka. Każdemu mogę polecić, bo naprawdę robią solidną robotę.
łukasz

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: łukasz »

Bardzo ważne jest jednak by wybrać dobrą i sprawdzoną firmę. Korzystałem kiedyś z usług https://commercecon.pl/realizacje/ i powiem wam, że pracują tutaj naprawdę świetni specjaliści, ogólnie ich działania odbyły się bardzo sprawnie, także jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mogę ich polecić z czystym sumieniem.
romiś

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: romiś »

Istnieją firmy, które w swojej ofercie mają wykonywanie różnego rodzaju prac wysokościowych. Te właśnie firmy stosują tak zwany alpinizm przemysłowy - technika, która pozwala wykonać powierzone zadanie z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa, a jest to bardzo ważne w takiej pracy. Dlatego wybierając takie firmy, na pewno warto wziąć pod uwagę doświadczenie, sprzęt etc.
haniś4222

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: haniś4222 »

Chcielibyście zerknąć sobie na informacje dotyczące przemysłu? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci, ... -5281.html , bo przeczytać możecie sobie o różnych możliwościach stosowania osuszacza do sprężonego powietrza.

pokój młodzieżowy czarny
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: bate »

Jeżeli chodzi o wózki widłowe, to my nasze kupiliśmy w firmie SERWITECH Leszno https://leszno.serwitech.net/pl/sprzedaz Oni mają szeroką ofertę, nie tylko oferują sprzedaż wózków nowych oraz używanych, zajmują się także wynajmem wózków widłowych i ich serwisem. Są kompetentni, zapewniają kompleksowe wsparcie, konserwację i ewentualną naprawę maszyn, ich pracownicy pomogli nam w wyborze odpowiednich wózków. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, maszyny działają niezawodnie, polecam.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: mojrra »

A co z wyposażeniem hali? U nas wszystkimi konstrukcjami, w tym montażem siatek z drutu ocynkowanego, powlekanego elastycznym tworzywem PCV, aby odgrodzić halę, stołami, itp. zajęła się firma Mesitekos Visitech IMR https://www.mesitekos.com/oferta/wyposa ... dukcyjnych z Bielska-Białej. To doświadczeni i kompetentni fachowcy, doskonale sobie ze wszystkim poradzili. Pracują terminowo, w korzystnych cenach, dzięki wyposażeniu od nich, nasza praca przebiega w sposób ergonomiczny, wydajny oraz bezpieczny, polecam ich serdecznie.
Sławomir231

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Sławomir231 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką technologii, to osobiście mogę Wam polecić mój ulubiony portal technologiczny, który sam regularnie odwiedzam - https://ideatechnologie.com/category/producenci/ . Znajdziecie w nim najróżniejsze artykuły związane z nowymi technologiami oraz nowinkami z tego świata.
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:32

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Carla »

Na pewno w hali produkcyjnej przydają się wózki widłowe terenowe https://tko.pl/127944,2021,10,21,wozki- ... acej-pracy , które doskonale sprawdzą się do przewożenia ciężkich ładunków wewnątrz hali czy magazynu a także w trudnym terenie poza nimi. Wózki terenowe mają bardzo mocny silnik co sprawia, że mogą przewozić bardzo ciężkie a także gabarytowe ładunki. Dzięki dużym, bieżnikowanym oponom wózki terenowe są stabilne, a jazda wózkiem jest bezpieczna i łatwa nawet po nierównej powierzchni.
kamil

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: kamil »

Jeśli macie problem z siłownikami to w tej sprawie mogę wam pomóc. W Mikołowie jest firma Jurgal, to doskonali specjaliści od regeneracji siłowników hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych. U nas nie raz sie dobrze spisali, bo współpracujemy z nimi już długo. Po tym czasie zdecydowanie mogę powiedzieć, że firma to doskonali fachowcy, terminowi, solidni. Podrzucam ich stronę internetową https://jurgal.com.pl/kontakt/ Firma oferuje też usługi z zakresu honowania przemysłowego oraz mycia ultradźwiękowego.
ODPOWIEDZ