Hala przemysł technologia

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Hala przemysł technologia

Post autor: firt »

Pracujemy w przemyśle, w naszej hali mamy maszyny, które także do sprawnego działania potrzebują sprawach pomp tłokowych. Nasze poprzednie już nie nadawały się do regeneracji, wiec kupiliśmy nowe. Skorzystaliśmy w tym celu z usług firmy Sigma https://www.sigmaklimczak.com/kontakt z Daszewa. Ich oferta produktowa i usługowa jest rozbudowana i kompleksowa. Mają dobrej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

ans tv
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: elwwi »

My pracujemy przy taśmach. One, jak zapewne wiecie, wymagają dobrze działających rolek napędowych i transportowych. My korzystamy z wysokiej jakości produktów tego typu, które kupujemy u producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/13-rolki-transportowe z Sukowa. Ich rolki są porządne, doskonale nam się sprawdzają, są także dostępne w atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ich ofertę.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: jull »

O widzisz, my też korzystam z rolek metalowych, transportowych. Je znaleźliśmy w sklepie internetowym MEGA https://megakola.pl/rolki-metalowe To sklep, w którym kupowaliśmy również koła do naszych mobilnych rusztowań, które doskonale nam się sprawdziły. Na podstawie tamtego zakupu wiedzieliśmy, że ten też będzie dobry. Ceny ich produktów są przystępne, zakupy są u nich łatwe i szybkie, polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: dzer »

Coś, co bardzo ułatwiło nam pracę w naszym zakładzie, było zainstalowanie układów centralnego smarowania. Ich budową i montażem zajęła się u nas firma Układy Centralnego Smarowania z Sadów. To doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy znają się na wykonywanej pracy, mogę wam ich szczerze polecić. Zlecenie wykonali profesjonalnie, z należytą dokładnością i w dobrej cenie. W swojej ofercie posiadają produkty od renomowanej marki DropsA.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: okina »

My naszą armaturę przemysłową kupiliśmy od dystrybutora tego typu produktów, czyli od firmy Klimos z Białegostoku. U nich znaleźliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy, np. elektrozawory przemysłowe. Mają szeroki wachlarz produktów od dobrych producentów. Są to rzeczy wysokiej jakości, dostępne w konkurencyjnych cenach, Dodatkowo ich obsługa klienta stoi na bardzo wysokim poziomie, polecam.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: part »

My korzystaliśmy z pomocy profesjonalistów. Projektem, załatwieniem pozwolenia na budowę, ale także i samą realizacją inwestycji zajęła się u nas firma Kalemba w Sieprawiu, w województwie małopolskim. Naprawdę świetnie sobie poradzili, mają kompleksowe usługi, lepiej trafić nie mogliśmy. To kompetentni i doświadczeni fachowcy, profesjonalnie podeszli do zlecenia, z łatwością ustaliliśmy z nimi wszystkie szczegóły zlecenia, polecam.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: eapl »

Również pracujemy w przemyśle. Maszyny, w tym linie przemysłowe są bardzo ważnym elementem naszej pracy, dlatego znaleźliśmy najlepsze, które sprawdzają nam się świetnie. Maszyny oraz elementy linii zaprojektowała, zbudowała i zamontowała firma 2LHDM z Poznania. Ich produkty są najwyższej jakości, doskonale nam się sprawdzają, całość działa niezawodnie, ceny usług tej firmy są niewygórowane, opłaca się ich zatrudnić. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: grann »

Wiecie, co się przydaje? Stanowiska odciągowo-filtracyjne, my mamy tego typu urządzenia kupione od producenta Klimawent S.A https://klimawent.com.pl/oferta/urzadze ... ltracyjne/ z Gdyni. Jest to bardzo wygodna sprawa, bo stanowiska spawalnicze, jakie od nich mamy, zawierają wentylatory promieniowe i ssawki magnetyczne osadzonych na samonośnych ramionach odciągowych. Ta konstrukcja działa bez najmniejszego problemy, jest elastyczna, wygodna przy pracy. Zdecydowanie je polecam.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: maki »

Jeżeli chodzi o automatykę przemysłową, to znam firmę, która jest rzetelna. Wiem, jak dobrze pracują, bo u nas zajęli się automatyka przemysłowa i poszło im znakomicie. Są to specjaliści z firmy KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/173/automa ... baumueller Katowic. Mają wysokiej jakości sprzęt, są doświadczeni i atrakcyjne ceny, wiec opłaca się skorzystać z ich usług. To firma godna polecenia.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: smillo »

Ja mam cos z nieco innej strony, bo mogę wam polecić bardzo dobre kursy zawodowe, sam robiłem kurs na konserwatora urządzeń udt, w tym wózków widłowych. To niesamowicie przydatny kurs, zrobiłem go w ośrodku szkolenia zawodowego Tor-Mar https://tor-mar.pl/szkolenia-udt/konser ... adzen-udt/ w Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, instruktorzy są kompetentni i znają się na wykonywanej pracy, zdecydowanie ich polecam.
Siłowniki

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Siłowniki »

Mieliśmy bardzo podobną sytuację z siłownikami pneumatycznymi, które wymagały wymiany lub regeneracji. Niestety wymiana nie wchodziła w grę, bo to były dość nietypowe napędy i nikt nie miał ich w ofercie. Odezwaliśmy się z tym problemem do firmy Pneumat. z Wrocławia i otrzymaliśmy dwie propozycje, albo produkcja niestandardowych napędów pneumatycznych albo regeneracja siłowników. Zdecydowaliśmy się na tą drugą opcję i muszę powiedzieć, że obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie! Na samym początku przeprowadzili dokładne oględziny i później wycenili. Po akceptacji wyceny nie musieliśmy długo czekać, ponieważ firma Pneumat. wie jak bardzo istotny jest czas dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją :)! Siłownik pneumatyczny po powrocie otrzymał kolejne życie!
ZbyszekĆ

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: ZbyszekĆ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.chlodzeniehal.pl/, która oferuję takie działania jak : wynajem klimatyzatorów o różnej wydajności. Firma oferuję również montaż wentylacji hal produkcyjnych w bardzo przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: marilka »

My kupiliśmy halę używaną i musieliśmy najpierw ją całkowicie oczyścić. Taką usługę czyszczenia chemicznego wykonał u nas zakład robót antykorozyjnych "FRYKAR" https://www.frykar.pl/czyszczenie-chemiczne/ w Bytomiu. Nie tylko wszystko idealnie doczyścili, ale również zajęli się aplikacja powłok ochronnych. Wszystko to profesjonalnie, a do tego w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
wire
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: wire »

Jeżeli chodzi o wózki widłowe, czy ładowarki, to my je kupiliśmy do naszej hali. Skorzystaliśmy w tym celu z oferty firmy DMTECH http://dmtech.info.pl/index.php/?id=1938 z Borkowa, jeżeli sprzedaż was nie interesuje, a wolicie wynajem, to oni także ją oferują. Ceny ich produktów i usług są niewygórowane. Warto się u nich zaopatrzyć, dostępny tam sprzęt jest wysokiej jakości, także urządzenia używane - do wynajęcia. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: bretta »

Zdecydowaliśmy się na budowę hali stalowej ciepłej, czyli takiej, w której będzie ciepło nawet podczas pracy zimą. Jej postawieniem zajęła się firma Rem-Tech https://www.budownictwostalowe.com/hale-stalowe/ z Radomyśla. Hala jest naprawdę solidnie wykonana, sprawdza nam się doskonale, posiada odpowiednią izolację, zatem utrzymuje temperaturę. Firma wykonała kawał dobrej roboty, zdecydowanie ich polecam, cenowo wyszło korzystnie.
nómtarm

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: nómtarm »

Jeżeli prowadzicie własną halę przemysłową i posiadacie własny park maszynowy to polecam wam zajrzeć na stronę https://olejedlaprzemyslu.pl/ Firma ta specjalizuje się w sprzedaży olejów dla przemysłu. Poza olejami znajdziecie tam też chłodziwa, smary, silikony, kleje i filtry.
Gruczołek22

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Gruczołek22 »

Jeśli masz prądożerną firmę to warto żebyś zainteresował się ofertą firmy Respect Energy bo ta da ci możliwość skorzystania z prądu który pochodzi z OZE więc nie zostawia śladu węglowego i jednocześnie jest tańszy niż oferta zwykłych dostawców. Na pewno warto skorzystać nie tylko dla środowiska ale i swojej kieszeni.
Sławomir

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Sławomir »

Jeśli chcemy aby nasza firma była typową dzielnością przemysłową to zdecydowanie bardzo fajnym pomysłem jest skupienie się na właściwym miejscu. Ja również od razu zachęcam do zakupu najlepszych maszyn. W moim przypadku wybór do razu padł na maszyny z firmy https://www.zemat.com/pl i jestem przekonany, że wybrałem bardzo mądrze.
Awatar użytkownika
frankas
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2020, 14:20

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: frankas »

Niesamowicie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie urządzeń i konstrukcji w waszej hali. U nas tym zadaniem zajęła się firma ELBIT https://www.elbit.krakow.pl/zlocenie/ z Krakowa. To forma usługowa, która zajmuje się powlekaniem metali, złoceniem i galwanizacją, srebrzeniem, niklowaniem, czy anodowaniem. To bardzo dobrzy fachowcy, zlecenia wykonują rzetelnie i terminowo. Mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie,
TańczącyZWewiórkami

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: TańczącyZWewiórkami »

Stawiając halę, długo szukałem firmy, która mi zamontuje świetliki dachowe czy całe pasma świetlne Na szczęście kolega mi podpowiedział, aby wybrać firmę AWAK https://awak.pl/pl/oferta/swietliki-dachowe Ona ma szeroki wybór właśnie włazów, świetlików i innych tego typu rzeczy. Również ta firma je montuje. Super, nie mogę narzekać. Hala jest fajnie doświetlona, a na dodatek w razie deszczu nic nie przecieka. Każdemu mogę polecić, bo naprawdę robią solidną robotę.
łukasz

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: łukasz »

Bardzo ważne jest jednak by wybrać dobrą i sprawdzoną firmę. Korzystałem kiedyś z usług https://commercecon.pl/realizacje/ i powiem wam, że pracują tutaj naprawdę świetni specjaliści, ogólnie ich działania odbyły się bardzo sprawnie, także jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mogę ich polecić z czystym sumieniem.
romiś

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: romiś »

Istnieją firmy, które w swojej ofercie mają wykonywanie różnego rodzaju prac wysokościowych. Te właśnie firmy stosują tak zwany alpinizm przemysłowy - technika, która pozwala wykonać powierzone zadanie z zachowaniem wszelkiego bezpieczeństwa, a jest to bardzo ważne w takiej pracy. Dlatego wybierając takie firmy, na pewno warto wziąć pod uwagę doświadczenie, sprzęt etc.
haniś4222

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: haniś4222 »

Chcielibyście zerknąć sobie na informacje dotyczące przemysłu? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci, ... -5281.html , bo przeczytać możecie sobie o różnych możliwościach stosowania osuszacza do sprężonego powietrza.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: bate »

Jeżeli chodzi o wózki widłowe, to my nasze kupiliśmy w firmie SERWITECH Leszno https://leszno.serwitech.net/pl/sprzedaz Oni mają szeroką ofertę, nie tylko oferują sprzedaż wózków nowych oraz używanych, zajmują się także wynajmem wózków widłowych i ich serwisem. Są kompetentni, zapewniają kompleksowe wsparcie, konserwację i ewentualną naprawę maszyn, ich pracownicy pomogli nam w wyborze odpowiednich wózków. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, maszyny działają niezawodnie, polecam.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: mojrra »

A co z wyposażeniem hali? U nas wszystkimi konstrukcjami, w tym montażem siatek z drutu ocynkowanego, powlekanego elastycznym tworzywem PCV, aby odgrodzić halę, stołami, itp. zajęła się firma Mesitekos Visitech IMR https://www.mesitekos.com/oferta/wyposa ... dukcyjnych z Bielska-Białej. To doświadczeni i kompetentni fachowcy, doskonale sobie ze wszystkim poradzili. Pracują terminowo, w korzystnych cenach, dzięki wyposażeniu od nich, nasza praca przebiega w sposób ergonomiczny, wydajny oraz bezpieczny, polecam ich serdecznie.
Sławomir231

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Sławomir231 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką technologii, to osobiście mogę Wam polecić mój ulubiony portal technologiczny, który sam regularnie odwiedzam - https://ideatechnologie.com/category/producenci/ . Znajdziecie w nim najróżniejsze artykuły związane z nowymi technologiami oraz nowinkami z tego świata.
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:32

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Carla »

Na pewno w hali produkcyjnej przydają się wózki widłowe terenowe https://tko.pl/127944,2021,10,21,wozki- ... acej-pracy , które doskonale sprawdzą się do przewożenia ciężkich ładunków wewnątrz hali czy magazynu a także w trudnym terenie poza nimi. Wózki terenowe mają bardzo mocny silnik co sprawia, że mogą przewozić bardzo ciężkie a także gabarytowe ładunki. Dzięki dużym, bieżnikowanym oponom wózki terenowe są stabilne, a jazda wózkiem jest bezpieczna i łatwa nawet po nierównej powierzchni.
kamil

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: kamil »

Jeśli macie problem z siłownikami to w tej sprawie mogę wam pomóc. W Mikołowie jest firma Jurgal, to doskonali specjaliści od regeneracji siłowników hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych. U nas nie raz sie dobrze spisali, bo współpracujemy z nimi już długo. Po tym czasie zdecydowanie mogę powiedzieć, że firma to doskonali fachowcy, terminowi, solidni. Podrzucam ich stronę internetową https://jurgal.com.pl/kontakt/ Firma oferuje też usługi z zakresu honowania przemysłowego oraz mycia ultradźwiękowego.
ODPOWIEDZ