Gdzie zjeść w Warszawie?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Kornelia1978
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 14:16

Gdzie zjeść w Warszawie?

Post autor: Kornelia1978 »

Macie swoje ulubione punkty na kulinarnej mapie Warszawy? Zastanawiam się, gdzie zabrać moją przyjaciółkę, która niedługo przyjeżdża mnie odwiedzić z innego miasta. Polećcie nam jakąś niedrogą, ale przyjemną restaurację :)
Awatar użytkownika
Sulisława-63
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 14:12

Re: Gdzie zjeść w Warszawie?

Post autor: Sulisława-63 »

Myślę, że spodoba wam się w Restro. Szczególnie jeśli lubicie kuchnię europejską. Mają też pyszną pizzę na cienkim cieście. Ceny nie są wysokie, a spokojnie się najecie. Często tam bywam, bo to właśnie moja ulubiona restauracja:)
Sobótka

Re: Gdzie zjeść w Warszawie?

Post autor: Sobótka »

Skoro mowa o Warszawie i dobrym jedzeniu to zdecydowanie musicie zajrzeć do restauracji Little Barrel. Bo tylko u nas możecie pysznie zjeść i spędzić czas w miłej domowej atmosferze. Little Barrel to nie tylko kulinarna podróż i odkrywanie smaków, ale przede wszystkim klimat, relaks i zadowolenie ze spędzonego czasu w gronie przyjaciół. Także nasza restauracja jest najlepsza i to pod każdym względem
Awatar użytkownika
Słonk0
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:35
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Gdzie zjeść w Warszawie?

Post autor: Słonk0 »

Dobrze zjesz w Warszawie, a w sieci https://gim1.polkowice.pl/bajeczny-izrael/ można teraz znaleźć idealne dla siebie ubrania i nie tylko. Robicie zakupy online?
Białystok noami-fashion.pl
ODPOWIEDZ