Gdzie wykupić serwer

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:47

Gdzie wykupić serwer

Post autor: sansa »

Zastanawiam się gdzie znajdę najlepszy serwer VPS. Zależy mi na najlepszych parametrach z możliwością rozbudowy, w rozsądnej cenie. Zainteresowała mnie oferta Sprint Data Center https://www.sprintdatacenter.pl/serwer- ... y-tani-vps. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Gdzie wykupić serwer

Post autor: astronom »

Jeśli chcemy korzystać z serwerów współdzielonych to moim zdaniem nie ma z tym najmniejszego problemu. Ja za to postanowiłem u siebie w firmie zbudować całą sieć teleinformatyczną i udało mi się to zrealizować. Najbardziej jestem zadowolony ze sprzętu firmy HPE https://www.thomas-it.pl/producent/hpe który działa niezawodnie.
Awatar użytkownika
tusia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:54

Re: Gdzie wykupić serwer

Post autor: tusia82 »

Jeśli chodzi o profesjonalne i nowoczesne data center, z szerokim zakresem usług i kompleksową ich obsługą, to popatrz na ofertę Netii - https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... ata-center . Wiem, że mają kilka data center, który przygotowane zostały właśnie do obsługi takiej infrastruktury.
KamilEś

Re: Gdzie wykupić serwer

Post autor: KamilEś »

Co do wyboru dobrej oferty w zakresie znalezienia optymalnej opcji serwerów do swojej firmy to podrzucam do sprawdzenia https://ale.pl/1167-serwery w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, racjonalne ceny i jednocześnie pełne wsparcie obsługi zarówno jeśli chodzi o dopasowanie go pod konkretne potrzeby i też oczywiście bez zbędnego przeszacowania. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
kaska
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Gdzie wykupić serwer

Post autor: kaska »

Pewnie ile ludzi tyle opinii na ten temat. Wiadomo, że kazdy będzie polecał tę firmę, z której korzysta. I tak samo jest w moim przypadku. Od dłuższego czasu korzystam z usług airmax internet i bardzo sobie chwalę. Zostawiam namiar, gdybyś i tty był zaintersowany ich ofertą.
Gładki

Re: Gdzie wykupić serwer

Post autor: Gładki »

Ostateczny wybór zasilacza i baterii UPS powinien uwzględniać różne czynniki, w tym Twoje indywidualne potrzeby energetyczne, budżet oraz poziom komfortu z różnymi technologiami UPS. Strona https://pcpro.pl/jak-wybrac-zasilacz-i- ... niporadnik zawiera szereg wskazówek, które mogą pomóc w procesie decyzyjnym. Pamiętaj, że zasilacz i bateria UPS są inwestycją, która może znacząco wpłynąć na niezawodność i ciągłość działania Twoich systemów, dlatego warto poświęcić czas na dokładne rozważenie wszystkich opcji.
ODPOWIEDZ