Gdzie do pracy?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Gdzie do pracy?

Post autor: kwiatek »

Witajcie,
do jakiego raju najbardziej opłaca się wyjechać do pracy? czy ktoś z Was miał okazję pracować na przykład w Czechach? Pytam, bo widziałam ostatnio na stronie https://pl.europa.jobs/praca-w-czechach całkiem sporo atrakcyjnych ofert pracy właśnie w tym kraju. Jak sądzicie, warto tam pojechać?
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Gdzie do pracy?

Post autor: kusia »

Najlepiej w Internecie na tego typu stronach z ogłoszeniami - MG Solutions lub gdzieś lokalnie. Teraz wszyscy szukaja pracy w ten sposob, jest to najbardziej efektywne. Większość pracodawców też w ten sposób się ogłasza, jest najszybciej i mysle najwygodniej dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Re: Gdzie do pracy?

Post autor: Grivina »

Na pewno zastanawiasz się Gdzie szukać pracy, czyli strony i portale z ofertami pracy Cię głownie interesują bo tam pojawia się najwięcej ofert dotyczących pracy. Według mnie dobrze jest się skupić na jednej konkretnej stronie gdzie ofert jest najwięcej.

nóż gerber lmf ii
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Gdzie do pracy?

Post autor: roya »

To zależy jakie ma się kwalifikacje. Ja np jestem opiekunką osób starszych i od lat wyjeżdżam do pracy za granicę, do Niemiec. Współpracuję z agencją Dolce Vita http://edolcevita.pl/. Oferują korzystne stawki, premie, pensja jest zawsze o czasie na koncie. Dbają o swoich pracowników, zapewniają dojazd na miejsce pracy.
Awatar użytkownika
dama
Posty: 87
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:14

Re: Gdzie do pracy?

Post autor: dama »

Przede wszystkim trzeba dobrze się rozejrzeć w necie. Teraz - wbrew pozorom - wielu pracodawców rekrutuje. Na geopraca.pl znajdziesz oferty pracy Świdnik . Przy niektórych propozycjach oprócz wymagań jest też podane wynagrodzenie, co moim zdaniem znacznie ułatwia wybór. Wtedy wiemy na co się decydujemy.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: Gdzie do pracy?

Post autor: firt »

Mąż pracował przez jakiś czas w Niemczech, warunki pracy były przyzwoite, ale on tam był na wymianie z korporacji na pół roku i mówił, że dłużej już by nie wytrzymał. Widzieliśmy się weekendami, albo ja jeździłam do niego, albo on do mnie i mogę tu polecić dobrego przewoźnika - Thunder z Mikołowa http://busy-slask.pl/gdzie-jezdzimy. Z nimi jazda była szybka, przyjemna, bardzo komfortowo się jechało i w dobrej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Gdzie do pracy?

Post autor: marilka »

Pracę można zawsze zmienić, zdecydowanie warto spróbować i ewentualnie później wrócić. Sama kiedyś pracowałam w Niemczech i to było na pewno jakieś doświadczenie, mniej lub bardziej udane, ale wiele się tam nauczyłam. Od siebie mogę tylko polecić przewoźnika, z którym najprzyjemniej mi się jeździło za granicę - TELOS-TRANSPORT https://telos-transport.pl/trasy/niemcy/. Oni mają bardzo komfortowe pojazdy, jeżdżą bezproblemowo na miejsce, no i w bardzo dobrej cenie, polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ