Firmowe gadżety

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:50

Firmowe gadżety

Post autor: gwiazdka »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
dudis
Posty: 65
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:43

Re: Firmowe gadżety

Post autor: dudis »

Na pewno warto dobrze rozejrzeć się na rynku, bo propozycji naprawdę jest wiele. Na pewno tutaj https://www.giftyonline.pl/pl/produkty/11/olowki oferują ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o różnego rodzaju gadżety dla klientów. Ołówki są oczywiście fajne i praktyczne, ale warto również zaopatrzyć się w produkty o większej wartości.
Awatar użytkownika
jula
Posty: 34
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:01

Re: Firmowe gadżety

Post autor: jula »

Gadżety reklamowe możesz zamówić w drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/ Oferta Diamond Druk jest bardzo rozbudowana i przystępna cenowo. Z tego co wiem można liczyć na wysokie rabaty, darmową dostawę na terenie całego kraju i przede wszystkim wysoką jakość druku.

stany lękowe marihuana
Awatar użytkownika
dama
Posty: 87
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:14

Re: Firmowe gadżety

Post autor: dama »

A jakie waszym zdaniem gadżety z logo przynoszą najlepsze rezultaty? Mówi się, że im bardziej widoczne logo, tym lepiej, ponieważ w ten sposób bardziej utrwala się w pamięci klientów. Czy waszym zdaniem jest to faktycznie prawda? Zastanawiam się właśnie nad parasolami, ewentualnie chce dobrać jeszcze jakieś inne gadżety.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 64
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:42

Re: Firmowe gadżety

Post autor: mleczko90 »

przydają sie do promocji firmy, ale nie przyciągnie to jakoś dużo klientów i tak.

_____________
strona www
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Firmowe gadżety

Post autor: saru »

Dokup jeszcze jakieś np. ścianki reklamowe, standy lub flagi itp. Dzięki temu oferta będzie bardziej widoczna w miejscu sprzedaży. Sporo takich rzeczy jest na https://www.retio.pl/
ODPOWIEDZ