Firma ochroniarska - monitoring

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Świętibor1975
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 2:52

Firma ochroniarska - monitoring

Post autor: Świętibor1975 »

Witajcie. Jaką firmę ochroniarską z Warszawy bądź okolic polecacie do zainstalowania kamer monitoringu na terenie serwisu samochodowego? Chcę zabezpieczyć teren i biuro, bo, jak się domyślacie, w warsztacie jest wiele wartościowych części, które można zwinąć ;)
Awatar użytkownika
Zygfryda81
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2020, 3:17

Re: Firma ochroniarska - monitoring

Post autor: Zygfryda81 »

Ja polecam Ci skontaktować się z saippsecurity.pl. Przekonasz się po rozmowie, że to świetny wybór. Tamtejsi ochroniarze to ludzie przeszkoleni, z doświadczeniem i dużą wiedzą w zakresie ochrony osób i mienia. Poza tym rzetelnie podchodzą do pracy. To nie jacyś tam zjadacze pączków tylko prawdziwi ochroniarze z krwi i kości ;)
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Firma ochroniarska - monitoring

Post autor: kwiatek »

A skoro już o monitoringu mowa, to czy używacie kamer również w Waszych samochodach? Widziałam ostatnio spory wybór takich wideorejestratorów na stronie internetowej https://smartcams.pl/ i pomyślałam, że chyba warto byłoby sobie coś takiego kupić :) A Wy jak sądzicie?
turoń

Re: Firma ochroniarska - monitoring

Post autor: turoń »

Mnie wspiera agencja ochroniarska https://kazsecurity.pl/#tile-1 - mają świetnych fachowców , czuję że moje biuro które monitorują jest zawsze w dobrych rękach . Polecam bardzo!

mask bong
ODPOWIEDZ