Dostawy wody do firmy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Żeluś

Dostawy wody do firmy

Post autor: Żeluś »

Jeżeli szukacie dostaw wody do Waszej firmy lub domów, odwiedźcie stronę http://wodadofirmy.com. Ta firma oferuje świeżą, delikatną w smaku wodę, która będzie odpowiednia dla każdego, niezależnie od wieku i przypadłości. Woda jest w galonach, odpowiednich do dystrybutora. Współpracując z firmą ustalicie wszystkie interesujące Was warunki dostaw.
Jacuś

Re: Dostawy wody do firmy

Post autor: Jacuś »

W mojej firmie zamontowano zmiękczacz wody Hydro Water i uważam że to dobre rozwiązanie. Woda nie pozostawia kamienia w czajniku ani osadu na umytych naczyniach. Zamierzam zainstalować to urządzenie również w swoim domu.
Barbara Nowotczyńska

Re: Dostawy wody do firmy

Post autor: Barbara Nowotczyńska »

W firmach duży problem sprawiają faktury rozliczeniowe, które zawierają błędne stawki VAT. Pomocna w tym jest aplikacja https://jpk-insight.pl/7-najczesciej-p ... ikach-jpk/, która kontroluje nasze zeznania podatkowe, a co za tym idzie na bieżąco wyłapuje wszystkie błędy.
mirosłław

Re: Dostawy wody do firmy

Post autor: mirosłław »

Jacuś pisze: ↑29 gru 2020, 20:08 W mojej firmie zamontowano zmiękczacz wody Hydro Water i uważam że to dobre rozwiązanie. Woda nie pozostawia kamienia w czajniku ani osadu na umytych naczyniach. Zamierzam zainstalować to urządzenie również w swoim domu.
A jaką wodę butelkowaną polecacie??
Gośkkka32

Re: Dostawy wody do firmy

Post autor: Gośkkka32 »

mirosłław pisze: ↑17 maja 2021, 20:15
A jaką wodę butelkowaną polecacie??
My ostatnio kupujemy Staropolankę, bo ma dobrą cenę i nam smakuje. Teraz też mają fajną loterię, wyda się dyszkę na wodę to można każdy paragon zarejestrować i grać w loterii. Ja lubię takie rzeczy ;) Tutaj www.loteriastaropolanka.pl możecie poczytać sobie o szczegółach ich loterii, jakbyście byli zainteresowani.
Mąćko

Re: Dostawy wody do firmy

Post autor: Mąćko »

A po co ktoś ma dostarczać wodę do firmy, jak można ją sobie samemu dostarczać :D Stawiamy taki dystrybutor i woda się sama filtruje bez żadnej naszej ingerencji. Nie wiem po co sobie utrudniać życie a na dłuższą metę jest to bardziej korzystne niż kupno wody w butelkach czy dystrybutorach.

Obrazek
ODPOWIEDZ