Doradztwo geotechniczne

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Szpileczka
Posty: 20
Rejestracja: 06 mar 2019, 9:58

Doradztwo geotechniczne

Post autor: Szpileczka »

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Remma-Global. Świadczy ona wszelkie usługi w zakresie geologii i geotechniki. Oferuje ona również konsultacje i doradztwo geotechniczne.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: astronom »

Na pewno na rynku jest wiele firm świadczących usług w tym zakresie, ale również każdy z nas ma na pewno ochotę aby prace ziemne wykonane były jak najlepiej. Ja bez chwili zawahania zdecydowałem się na usługi firmy http://staltechnika.pl/ i jestem przekonany, że wybrałem bardzo dobrze. Tym bardziej, że również potrzebowałem wykonać kilka odwiertów.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: jull »

Badania geotechniczne są niezmiernie ważne, bo sprawdzana jest spójność i skład gruntu, nawodnienie i poziom wód gruntowych, itp. U nas samymi badaniami, ale także i wykonaniem dokumentacji zajęła się firma GEOXX z Olsztyna https://www.geoxx.pl/oferta/wiercenie-geotechniczne. To rzetelni ludzie, posiadają kompleksową ofertę, z której warto skorzystać. Są terminowi i profesjonalni, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
łukaszek

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: łukaszek »

Jeżeli chodzi o wykonanie wierceń to na pewno warto będzie zainteresować się ofertą stroną jaką jest https://fedrecht.pl/skaner-rdzeni-wiertniczych/ Znajdziesz tutaj bardzo dobrą firmę która może dla Ciebie wykonać skan rdzenia wiertniczego co pozwoli Ci określić skalę ryzyka wykonania odwiertu. Na pewno warto będzie sie tym zainteresowac.

prokuratura rejonowa dębica
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: Delicja »

Czekają was prace ziemne przy domu, wyrównanie terenu, albo i też takie prace już na skalę przemysłową? Na pewno przyda się wam kruszywo w dobrej cenie, ziemia, a także żwir, czy też różnego rodzaju podsypki, takie prace trzeba wykonać, a nie jest to często niski koszt niestety. Sprawdźcie sobie tu firmę Sur-Pol, mi bardzo pomogli zarówno jeżeli chodzi o dostarczenie kruszywa, jak i wykonanie prac ziemnych.
TomszŻ

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: TomszŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://drog-lab.pl/oferta , która świadczy usługi takie jak badania geotechniczne mazowieckie. Firma oferuję szereg działań związanych także z badaniami geologicznymi. Kilka razy korzystałem z usług tej firmy i powiem wam, że robią kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: astronom »

Musze przyznać, że ja właśnie u siebie na działce korzystałem ze sprzętu z firmy https://staltechnika.pl/ i jestem jak najbardziej zadowolony z tego wyboru. Tym bardziej, że przecież raczej każdy z nas chce, aby odwierty których potrzebujemy były wykonane bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: part »

Doskonale was rozumiem, również mieliśmy sytuację, w której wykonanie takich badań było koniecznością. Skorzystaliśmy z usług firmy CM-Construction ze Szczecina, oni wykonali u nas kompletny projekt i przeprowadzili badania geotechniczne. Ich oferta usługowa jest szeroka, to rzetelni fachowcy, mają doświadczenie i odpowiednie kompetencje. Pracują terminowo, a ceny ich usług są korzystne. Polecam ich gorąco, spisali się świetnie.
Gabryś

Re: Doradztwo geotechniczne

Post autor: Gabryś »

Jeżeli posiadacie jakieś nieużytki rolne, które są Wam jedynie kulą u nogi, zastanówcie się nad wynajmem działek pod farmy fotowoltaiczne https://www.pcwoenergy.pl/wynajem-dzial ... oltaiczne/ Jak można coś zarobić, konkretne pieniądze, to nie ma się co zastanawiać. Trzeba wspierać ekologię.
ODPOWIEDZ