Dobry fotograf, czyli jaki?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
zwinisława98
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 5:35

Dobry fotograf, czyli jaki?

Post autor: zwinisława98 »

Hejka. Jestem bardzo ciekawa, co będziecie mieli do powiedzenia na ten temat. Mianowicie potrzebny mi jest profesjonalny fotograf Gdańsk Morena. Problem w tym, że tego rodzaju zakładów nie brakuje, toteż trudno jest mi się zdecydować na konkretny. Czym według was powinien charakteryzować się dobry fotograf? Na co warto zwrócić szczególną uwagę?
vóx

Re: Dobry fotograf, czyli jaki?

Post autor: vóx »

W sumie taki jak tomasz tomaszewski. Nie jest to żadna promocja tej osoby, ale po prostu szczere rozeznanie. To jest jednej z lepszych specjalistów w całej Polsce, a zna się ogólnie na bardzo wielu sprawach. Dalej, wydaje mi się, że także ma do pokazania wam wiele akcentów związanych z dobrym ujęciem. Warto go poznać.
gabryśka

Re: Dobry fotograf, czyli jaki?

Post autor: gabryśka »

Jak najbardziej warto skontaktować się z https://www.marcindrechna.com/ . Pan Marcin wykonywał dla nas zdjęcia na moim ślubie i powiem wam, że wyszły rewelacyjnie, wspaniałe ujęcia. Ogólnie współpraca była bardzo udana, a pamiątka z wesela jest naprawdę świetna
Kaśik

Re: Dobry fotograf, czyli jaki?

Post autor: Kaśik »

No właśnie wbrew temu co się powszechnie wydaje to nie jest taki do końca łatwy wybór. Można się o tym przekonać samemu szukając fotografa na własny ślub. Jest w sieci kilka poradników na temat jak wybrać dobrego fotografa na wesele. Np ten:https://www.michalufniak.pl/jak-wybrac- ... a-slubnego. Warto się z tym zapoznać. Okazuje się że istnieje wiele stylów fotografii ślubnej i kazda oferta może się od siebie róźnić. Najlepiej zapoznać się z pracami kilku fotografów z okolicy i porównać sobie ich zdjęcia. Jeśli się Wam spodobają to wtedy się z danym fotografem skontaktować.

Dobry i profesjonalny fotograf może sprawić, że Wasz dzień ślubu będzie wyjątkowy i tak tez go zapamiętacie na pięknych fotografiach. Ale nie zapominajcie też o budżecie. Ceny za fotografię ślubną mogą sie znacząco różnić. Oczywiście cenowo oferta fotografa też musi pasować do waszego budżetu.

Warto też zapytać na jakim sprzęcie pracuje dany fotograf i czy ma na koncie wystarczająco ślubów i wesel. Profesjonalny sprzęt nie jest zawsze gwarancją dobrych zdjęć ale to już dużo mówi o danym fotografie. Doświadczenie z kolei będzie bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze. Im więcej wesel mają za pasem tym oczywiście większe doswiadczenie. Z tym zarazem zwiększa sie szansa, ze dany fotograf będzie w stanie zrobić piękne zdjęcia na Waszym weselu.

Sprawdźcie też opinie oczywiście. To ważne. Możecie poszukać w internecie albo popytać lokalnie u rodziny lub znajomych. Jest szansa że ktoś z Waszych znajomych wyprawiał już wesele i ma jakies doświadczenie z fotografami ślubnymi.

Pozdrawiam :-)
ODPOWIEDZ