Delikatesy z przyprawami

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Gustawa_66
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 1:58

Delikatesy z przyprawami

Post autor: Gustawa_66 »

Znacie jakieś fajne delikatesy z przyprawami w Warszawie? Lubię czasem wybrać się na takie zakupy, bo w domu muszę mieć przypraw pod dostatkiem. Polećcie jakieś warte odwiedzenia miejsca!
Awatar użytkownika
Mira-62
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 19:26

Re: Delikatesy z przyprawami

Post autor: Mira-62 »

Nie wiem, czy znasz restaurację Restro? Prowadzą własne delikatesy i sprzedają właśnie między innymi przyprawy, ale też oleje, kiszonki, wędliny i sery. Bardzo lubię robić u nich zakupy, bo produkty są zawsze świeże i naprawdę smaczne. Przy okazji polecam odwiedzić samą restaurację, dania niebo w gębie :)
śliwa2

Re: Delikatesy z przyprawami

Post autor: śliwa2 »

O, jeśli mowa o serach to ja uwielbiam je kupować od http://producentserow.pl/! Mają pyszne oscypki, najprawdziwsze prosto z Tatr :) Jak będziecie w Zakopcu, to polecam, mają budkę pod Gubałówką i tam można nabyć te pyszności.
Oliśka

Re: Delikatesy z przyprawami

Post autor: Oliśka »

A zamawiacie takie produkty online ? Bo ja nigdy, jakoś obawiam się o terminy przydatności. Wolę jednak ze sklepu. Są rzeczy jak wędliny gdzie zamawiam od kogoś sprawdzonego, np. biała parzona tylko do Karol-Zakłady Mięsne . Mają super kiełbaskę, palce lizać.
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Delikatesy z przyprawami

Post autor: saru »

Gustawa_66 pisze: ↑12 sie 2020, 21:57 Znacie jakieś fajne delikatesy z przyprawami w Warszawie? Lubię czasem wybrać się na takie zakupy, bo w domu muszę mieć przypraw pod dostatkiem. Polećcie jakieś warte odwiedzenia miejsca!
Chyba na olx można znaleźć ogłoszenia kilku tego tupu sklepów.
ODPOWIEDZ