DDA terapia

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
ajaś

DDA terapia

Post autor: ajaś »

Wiecie czym jest terapia DDA? Alkoholizm rodziców bardzo wpływa na dziecko, na jego rozwój, na to jak później radzi sobie w związkach, relacjach, życiu. Dorosły człowiek jest DDA - zwłaszcza jeśli nie przepracował tego wcześniej. Trudna terapia ale warto szukać pomocy.
kołolo

Re: DDA terapia

Post autor: kołolo »

Dorastanie w domu, w którym dochodzi do uzależnienia lub traumy związkowej, naraża dziecko na duże ryzyko długotrwałych skutków stresu pourazowego, które niekorzystnie wpływają na relacje z dorosłymi. Dzieci alkoholików nie zaspokajają wielu swoich potrzeb emocjonalnych z powodu tych wyzwań, co często prowadzi do wypaczonych zachowań i trudności w prawidłowym zadbaniu o siebie i swoje uczucia w późniejszym życiu. Więcej o DDA przeczytasz na blogu: https://nasz-gabinet.pl/dorosle-dzieci- ... romem-dda/
Tośka21

Re: DDA terapia

Post autor: Tośka21 »

Ale tutaj w ogóle nie ma co się zastanawiać. Skoro jesteście DDA, to zdecydowanie powinniście skorzystać z dobrego wsparcia psychologicznego. W ten sposób będziecie w stanie znacznie szybciej ułożyć sobie wszystko w głowie. Zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i umówcie się do nich na terapię. Myślę, że to możę być dla Was zdecydowanie najkorzystniejszym wyborem.
ODPOWIEDZ