Całodobowy dom seniora

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
edmund1995
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 21:15

Całodobowy dom seniora

Post autor: edmund1995 »

Witam! Staram się znaleźć najlepszy dom seniora w Łodzi, więc mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Co możecie powiedzieć na temat Familii? Słyszeliście o tej placówce? Może mieszka tam ktoś z waszych bliskich?

wywóz choinek kraków
Awatar użytkownika
antoni1992
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 12:36

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: antoni1992 »

Jedną z głównych zalet Familii jest na pewno dobra lokalizacja. Placówka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, a właśnie tego potrzebują starsze osoby. Poza tym pracuje tam doświadczona ekipa pielęgniarek i opiekunek, posiłki dostarcza catering, a mieszkańcy mają zapewniony komfort i bezpieczeństwo. Moim zdaniem to bardzo dobre miejsce.
jackaźa

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: jackaźa »

kupowa kto z was drinki odżywcze dla starszej osoby? w dozie mi polecono fresubin. Mają dużą zawartość białka, błonnika i witamin. Zastanawiam się czy nie kupić dla mamy,chorowała i teraz jest osłabiona
Awatar użytkownika
Anreea
Posty: 46
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:18

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: Anreea »

Wiele osób starszych potrzebuje już takiej właśnie opieki i to nie tylko Ci najstarsi seniorzy. Wszystko tu zależy od stanu zdrowia konkretnej osoby. Są i sytuacje, w których trzeba wspierać się odpowiednim sprzętem medycznym - tu sklep https://esklep.brandvital.eu/produkty/s ... kkie,2,127 na pewno może wam się przydać. Znajdziecie tu kule ortopedyczne, wózki inwalidzkie, schodołazy i wiele innych akcesoriów rehabilitacyjnych.
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: esperanza »

Niestety mam rodziców, którzy się starzeją i widzę, że stają się coraz słabsi. Być może potrzebny będzie dla nich dom seniora. Wybralismy http://podtopolami.eu szczególnie ważne, aby osobom w takim domu się dobrze mieszkało. Wiadomo, że mogę wydać trochę więcej żeby rodzice czuli się dobrze i byli szczęśliwi ale doświadczenia w tym temacie nie mam żadnego.
Iguś1

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: Iguś1 »

My jesteśmy zadowoleni. Pyszne jedzenie, dobra opieka, fajne zajęcia, wszystko mamy w cenie jedynie co to środki higieniczne musimy dostarczać. A powiedzcie jakie podkłady kupujecie żeby się tak nie brylowały (wiecie o co chodzi). Ja chyba zmienię te moje na Tena Bed http://inkontynencja.eu/opiekunowie/50- ... 20958.html te wyglądają porządnie.
gąska

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: gąska »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://coolklima.pl/
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: astronom »

Myślę, że właśnie takie miejsca przede wszystkim powinny być doskonale dostosowane dla osób starszych i zapewniać im maksymalny komfort. Moim zdaniem taką funkcję właśnie spełnia dom seniora w Warszawie https://domseniora24.pl/ i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest tam skierować naszych bliskich.
ODPOWIEDZ