Busem do Francji

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Szymon_93
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 16:35

Busem do Francji

Post autor: Szymon_93 »

Czy ktoś z was jechał może busem do Francji? Z usług jakiej firmy transportowej korzystaliście? Nie znalazłem żadnego połączenia lotniczego, więc to jedyna opcja dostania się za granicę w moim przypadku ;)
Awatar użytkownika
dymfna68
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 6:36

Re: Busem do Francji

Post autor: dymfna68 »

Do Francji jeżdżę kilka razy w roku, bo mam tam rodzinę i za każdym razem zabieram się z transporthiszpania.com. Mają sprawdzone i dobrze znane trasy, więc podróż z nimi jest bezpieczna i zawsze dotrzesz do celu :) W dodatku mają jedne z niższych cen, jak zauważyłam.
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Busem do Francji

Post autor: jol879 »

To musi być ciekawe przeżycie
Awatar użytkownika
susanna.harber
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2020, 14:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Busem do Francji

Post autor: susanna.harber »

W takim razie ile jechałabym do Francji z Warszawy? Ponad 10h?
Foniśka

Re: Busem do Francji

Post autor: Foniśka »

No to w takim razie szukając ciekawych ofert podróży na zachód Europy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez PoEuropie u których możecie trafić na szeroki wybór tras m.in również z możliwością dojazdu do Belgii https://www.poeuropie.pl/busy-do-belgii/ Zawsze profesjonalne podejście obsługi, bardzo dobry zakres cenowy i jednocześnie terminowo wykonane przejazdy tak jak to jest zgodnie z tym co przestawiają na stronie. Z południa kraju naprawdę ciężko znaleźć lepszą opcję (przynajmniej według mnie).
ODPOWIEDZ