Biznesowe szkolenia

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Biznesowe szkolenia

Post autor: Grivina »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:06

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: smerfetka »

Wiadomo, że jeśli nie postawisz na własny rozwój to nikt Ci w tym nie pomoże. A jeśli nadarzy się okazja to żal z niej nie skorzystać. Dlatego warto także już wcześniej rozejrzeć się za kwaterami ( jeśli szkolenie trwa kilka dni). Po co szukać hoteli, w których zapłacimy majątek, lepiej dogadać się z szefem i niech wynajmie nam kwatery pracownicze np, https://kwatery-pracownicze-pruszkow.pl/. Nam będzie raźniej jak wszyscy będziemy razem w jednym miejscu
Awatar użytkownika
mediocr
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:09

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: mediocr »

Interesujący wątek został tutaj założony. Z przyjemnością będę go śledził.
Jeśli twoje marzenia zaczynają się nagle spełniać, strzeż się. Bo wkrótce czeka się bolesne rozczarowanie.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: kwiatek »

Skoro już o szkoleniach mowa, to polecam Wam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group na stronie http://kar-group.elk.pl/. Jak widać mają tam mnóstwo różnych kursów do wyboru, z naprawdę rozmaitych branż, więc myślę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
dudis
Posty: 65
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:43

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: dudis »

Szkolenia są ważne i warto je robić, ale na pewno trzeba też podejść do tego rozsądnie i wybierać takie szkolenia, które rzeczywiście się przydadzą. Mnie zainteresowała oferta tych szkoleń https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... rotetyczne . Akurat pod moją branżę zawodową.
Awatar użytkownika
gapa
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:26

Re: Biznesowe szkolenia

Post autor: gapa »

Jeśli chodzi o szkolenia dla firm to ja polecam zajrzeć na stronę https://www.sdps.com.pl/. Jest to firma szkoleniowa, która specjalizuje się w organizacji takich szkoleń. Myślę, że to będzie dobry wybór.
ODPOWIEDZ