BHP w

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Moniś

BHP w

Post autor: Moniś »

BHP w firmie - jak to u Was wygląda? Bardzo się pilnuje żeby przestrzegać wszystkich zaleceń i przepisów? Macie na przykład taki certyfikat: http://www.adees.net/iso_45001.php ? Jak bardzo przykłada się wagę do bhp?

garderoba biała
ppoż32

Re: BHP w

Post autor: ppoż32 »

Polecam firmę sprzęt p.poż produkują oni najwyższej jakości oznakowania. Jeśli potzrebujesz na specjalne zamowienie oznakowania to ta firmą zajmie się bez problemu takim specjalnym zamówieniem. Polecam bardzo każdemu bo wychodzą oni na przeciwko potrzebom klientów.
Piotruś

Re: BHP w

Post autor: Piotruś »

Każdy powinien dbać o BHP w miejscu pracy bo wiemy czym grozi brak przestrzegania. Szkolenia to jedno bo ważne też są odpowiednie akcesoria i odzież BHP. Na szczęście jedno i drugie można załatwić w tym sklepie https://www.glovex.com.pl/. Wyposażą twoją firmę w wszelkie produkty BHP a ty dodatkowo możesz poszerzyć wiedzę czytając ich bloga o tej tematyce.
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: BHP w

Post autor: saru »

Moniś pisze: ↑25 sty 2021, 21:28 BHP w firmie - jak to u Was wygląda? Bardzo się pilnuje żeby przestrzegać wszystkich zaleceń i przepisów? Macie na przykład taki certyfikat: h? Jak bardzo przykłada się wagę do bhp?
Możesz od tego przeszkolić któregoś z menadżerów lub korzystać z usług odpowiedniej firmy szkoleniowej.
Zakrzeński

Re: BHP w

Post autor: Zakrzeński »

Moja firma zaopatruje się w akcesoria BHP w firmie https://www.egsystem-sklep.pl/. Kupujemy u nich obuwie, maski i rękawice, ale też gaśnice i apteczki. Sprawdzałem wiele firm z takimi artykułami i tu mają najlepsze ceny. Poza tym nigdy się nie zawiodłem na nich. Dostawa jest zawsze bardzo szybka, w zamówieniach nic nie brakuje, a pracownicy chwalą jakość zamówionych rzeczy.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: BHP w

Post autor: maki »

Jeżeli chodzi o artykuły bhp do pracy, to my w nie zaopatrujemy się w internetowym sklepie bhp MADO https://mado.com.pl/18-ochrona-ciala . Ich oferta jest kompleksowa, mają szeroki asortyment produktów, w tym odzieży roboczej, którą kupujemy dla ochrony naszych pracowników. Mają atrakcyjne ceny, w ich sklepie online dostępne są produkty wysokiej jakości, które warto jest kupić, polecam serdecznie.
urzędniczka

Re: BHP w

Post autor: urzędniczka »

Moniś pisze: ↑25 sty 2021, 21:28 BHP w firmie - jak to u Was wygląda? Bardzo się pilnujecie żeby przestrzegać wszystkich zaleceń i przepisów?
No innego wyjścia nie ma. Trzeba przestrzegać wszystkich zasad BHP, przecież to dla naszego bezpieczeństwa. Trzeba na pewno dobrze oznakować różne miejsca czy wyjścia. W https://natare.pl/ mają właśnie takie specjalne tabliczki.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: BHP w

Post autor: jull »

Oczywiście, że przestrzegamy. Nie tylko jeżeli chodzi o przepisy dotyczące samej pracy, ale także tych dotyczących odzieży ochronnej. Ją kupujemy od lat w tej samej hurtowni - MAWI http://mawi.gda.pl/artykuly-bhp/ w Redzie. Ta hurtownia jest dobrze zaopatrzona, mają szeroką ofertę odzieży ochronnej, która ma potrzebną wytrzymałość i jakość, by była bezpieczna i faktycznie chroniła naszych pracowników. Do tego są to produkty dostępne w korzystnych cenach.
nómtarm

Re: BHP w

Post autor: nómtarm »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się świadczeniem usług BHP. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.praktykabhp.pl/ Sam od dawna z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę w Pucku.

izzi go opinie
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: BHP w

Post autor: dzer »

Szkolenia bhp przeprowadza u nas firma Sebal https://www.sebal-bhp.pl/szkolenia-bhp- ... sza-pomoc/ w Radzionkowie. To świetni fachowcy, mający doświadczenie i kompetencje, są na bieżąco ze wszystkimi przepisami, nawet tymi najnowszymi, co jest ich ogromnym plusem. Ceny ich usług są atrakcyjne, w swojej ofercie mają także produkty bhp oraz ppoż., w które również się u nich zaopatrzyliśmy. To firma godna polecenia.
Żagi

Re: BHP w

Post autor: Żagi »

Ogólnie jeśli już jest mowa o kwestiach BHP to moim zdaniem również warto jest zwrócić uwagę na kwestie PPOŻ. Właśnie dlatego jak tylko przeczytałem artykuł https://www.budnews.pl/znaki-przeciwpoz ... budynkach/ to już teraz wiem jakie są znaki przeciwpożarowe oraz właściwy sprzęt gaśniczy w budynkach.
vanda

Re: BHP w

Post autor: vanda »

jaśkoo pisze: ↑11 paź 2021, 23:41 rzetelne informacje przygotowane przez specjalistów można znaleźć w portalbhp.pl ja mam abonament i często tam zaglądam, dzięki temu jestem zawsze na bieżąco, mają dostęp do filmów szkoleniowych, wzorów dokumentów itd. ....................................................................
Hm, w wielu firmach nie podchodzi się do tego tak, jak powinno. Niestety, ale zdarza nam się po prostu mieć problem ze znalezieniem gaśnic, a apteczki ścienne w ogóle nie są założone. Dla mnie to jest dziwne. Jednak pracownik musi być sprawny, A często szybko udzielona pomoc może pozwolić na zachowanie jego zdrowia.
magdzik

Re: BHP w

Post autor: magdzik »

Należy wspomnieć o kolejnym aspekcie związanym z prowadzeniem biznesu - bezpieczeństwie i higienie pracy. Ważne jest, aby stworzyć i wprowadzić odpowiednio opracowane procedury jak np. instrukcja pożarowa w tej dziedzinie przez osobę posiadającą kompetencje.
Gość

Re: BHP w

Post autor: Gość »

Ogólnie wszystko to jest związane z BHP jak dla mnie jest bardzo ważną sprawą i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także niezwykle istotną kwestią jest to aby mieć wiedzę gdzie bez problemów zamówimy znakomitej jakości znaki bezpieczeństwa. Z tego co udało mi się ustalić to właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/ takie rzeczy są dostępne.
ODPOWIEDZ