Alarmy i systemy alarmowe

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
michał1996
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 5:06

Alarmy i systemy alarmowe

Post autor: michał1996 »

Czy ktoś z was zdecydował się zamontować system alarmowy na swojej posesji? Powiedzcie mi, czy to faktycznie dobre rozwiązanie, jeśli chcemy zapewnić sobie i swoim bliskim maksimum bezpieczeństwa. Słyszałem też o wielu innych rozwiązaniach, więc jeśli coś więcej na ten temat wiecie, to byłbym wdzięczny za rady.
łapak

Re: Alarmy i systemy alarmowe

Post autor: łapak »

Macie alarm w swoim mieszkaniu? Przeze mnie był poszukiwany jakościowy montaż alarmu Kołobrzeg. Ciężko było mi znaleźć odpowiednią firmę, na szczęście mój znajomy całkiem niedawno korzystał z usług firmy, która instaluje systemy alarmowe. Jeśli bylibyście zainteresowani, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://elektro-sat.com/ . Moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Alarmy i systemy alarmowe

Post autor: dzer »

W naszym domu mamy systemy sygnalizacji włamania. One współpracują z aplikacją mobilna, do której mamy dostęp na telefonach. Taki system alarmowy mamy od firmy LVS-TECH https://www.lvs-tech.pl/oferta/systemy-alarmowe z Łodzi. Działa to tak, że dostajemy powiadomienie z aplikacji, jeżeli ktoś się do nas włamuje i możemy odpowiednio zareagować, czyli przede wszystkim wezwać policję. Ta firma jest rzetelna, oni projektują i instalują właśnie takie systemy sygnalizacji włamania, systemy monitoringu, systemy przywoławcze i systemy alarmowe. Pracują kompleksowo i w dobrych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ