Adwokat w Łodzi

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
KrzysiekŻ

Adwokat w Łodzi

Post autor: KrzysiekŻ »

Siemka! Szukam dobrego prawnika w Łodzi. Temat eksmisji niechcianego lokatora, także trudny. Polecicie mi kogoś kto specjalizuje się w takich sprawach. Bardzo mi zależy na pozytywnym rozwiązniu sprawy, bo to wszystko męczy nas już za bardzo. W grę wchodzi tylko Łódź , bo na dojazdy też sił nie mam.
Graczyńska

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: Graczyńska »

U nas był dokładnie ten sam temat, lokatorzy nie chcieli się wyprowadzi przez prawie dwa lata. Na szczęście dzięki pomocy pani adwokat Moniki Kitscha-Kwasiborskiej udało się ich "wypędzić". Ta pani adwokat ma kancelarię właśnie w Łodzi. Polecam się do niej zgłosić, bo ma doświadczenia właśnie w takich sprawach.
KrzysiekŻ

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: KrzysiekŻ »

Graczyńska pisze: ↑21 maja 2021, 11:07 U nas był dokładnie ten sam temat, lokatorzy nie chcieli się wyprowadzi przez prawie dwa lata. Na szczęście dzięki pomocy pani adwokat Moniki Kitscha-Kwasiborskiej udało się ich "wypędzić". Ta pani adwokat ma kancelarię właśnie w Łodzi. Polecam się do niej zgłosić, bo ma doświadczenia właśnie w takich sprawach.
A masz do niej namiary może? Byłbym wdzięczny.
Garczyńska

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: Garczyńska »

KrzysiekŻ pisze: ↑22 maja 2021, 21:11
Graczyńska pisze: ↑21 maja 2021, 11:07 U nas był dokładnie ten sam temat, lokatorzy nie chcieli się wyprowadzi przez prawie dwa lata. Na szczęście dzięki pomocy pani adwokat Moniki Kitscha-Kwasiborskiej udało się ich "wypędzić". Ta pani adwokat ma kancelarię właśnie w Łodzi. Polecam się do niej zgłosić, bo ma doświadczenia właśnie w takich sprawach.
A masz do niej namiary może? Byłbym wdzięczny.
Ta pani adwokat ma swoją stronę internetową, tutaj zerknij - http://www.lodz-adwokat.pl/ Znajdziesz wszystkie namiary :)
Żonka

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: Żonka »

Sprawy cywilne to adwokat Emilia Chrostek https://chrostek-kancelaria.pl/. Dobry prawnik z dużym doświadczeniem i dużym zaangażowaniem, czego brakuje niektórym prawnikom. W sądzie reprezentuje klienta osobiście, bo to ona ma największe doświadczenie i największą wiedzę w swojej kancelarii.
KrzysiekŻ

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: KrzysiekŻ »

Garczyńska pisze: ↑24 maja 2021, 20:34
Ta pani adwokat ma swoją stronę internetową, tutaj zerknij - http://www.lodz-adwokat.pl/ Znajdziesz wszystkie namiary :)
Dzięki! A powiedz mi jeszcze proszę - jaka ogólnie to jest osoba? Taka normalna, idzie się dogadać czy raczej sztywna? Bo ja powiem szczerze, że tematy prawnicze to tak nie bardzo, umiem wszystko wytłumaczyć co i jak ale po swojemu. Zależy mi na adwokacie, z którym będę mógł normalnie porozmawiać i wyjaśnić wszystko.
No i jeszcze jedno pytanie - droga jest?
KrzysiekŻ

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: KrzysiekŻ »

Żonka pisze: ↑25 maja 2021, 13:27 Sprawy cywilne to adwokat Emilia Chrostek https://chrostek-kancelaria.pl/. Dobry prawnik z dużym doświadczeniem i dużym zaangażowaniem, czego brakuje niektórym prawnikom. W sądzie reprezentuje klienta osobiście, bo to ona ma największe doświadczenie i największą wiedzę w swojej kancelarii.
dzięki!!!
Garczyńska

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: Garczyńska »

KrzysiekŻ pisze: ↑25 maja 2021, 19:07
Garczyńska pisze: ↑24 maja 2021, 20:34
Ta pani adwokat ma swoją stronę internetową, tutaj zerknij - http://www.lodz-adwokat.pl/ Znajdziesz wszystkie namiary :)
Dzięki! A powiedz mi jeszcze proszę - jaka ogólnie to jest osoba? Taka normalna, idzie się dogadać czy raczej sztywna? Bo ja powiem szczerze, że tematy prawnicze to tak nie bardzo, umiem wszystko wytłumaczyć co i jak ale po swojemu. Zależy mi na adwokacie, z którym będę mógł normalnie porozmawiać i wyjaśnić wszystko.
No i jeszcze jedno pytanie - droga jest?
Co ty, to bardzo miła kobieta, bez stresu, naprawdę. Dogadacie się na pewno bez problemu. Wszystko Ci wytłumaczy normalnie, jakie dokumenty, opowie o całym procesie, co masz robić, co mówić itd. Naprawdę to normalna kobieta, więc nie musisz panikować ;)
Co do ceny, to niestety nie mam porównania, bo ja u niej też byłam z polecenia. Zresztą myślę, że cena też zależy od zawiłości sprawy, nie ma pewnie jednego cennika.
KrzysiekŻ

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: KrzysiekŻ »

Garczyńska pisze: ↑26 maja 2021, 16:41
Co ty, to bardzo miła kobieta, bez stresu, naprawdę. Dogadacie się na pewno bez problemu. Wszystko Ci wytłumaczy normalnie, jakie dokumenty, opowie o całym procesie, co masz robić, co mówić itd. Naprawdę to normalna kobieta, więc nie musisz panikować ;)
Co do ceny, to niestety nie mam porównania, bo ja u niej też byłam z polecenia. Zresztą myślę, że cena też zależy od zawiłości sprawy, nie ma pewnie jednego cennika.
Rozumiem, dzięki za wszystkie info. Jutro zadzwonie i moze uda się umówiić na spotkanie. Dzięki raz jeszcze!

jak oczyścić swój organizm z toksyn
połka

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: połka »

Ja mam akurat namiary na kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Bardzo sobie chwale ich pracę szybko rozwiązują sytuacje i co najważniejsze dopasowują rozwiązanie do waszych wymagań. Oczywiście w granicach możliwości, ja byłam przy rozwodzie koleżanki, radca prawny zdecydowanie szybciej za nią wszystko załatwił.
Żaba

Re: Adwokat w Łodzi

Post autor: Żaba »

Fajna opcją, na którą ostatnio natrafiłem są porady online, a nawet telefoniczne. No umówmy się, nie każda sprawa wymaga osobistego "stawiennictwa" w kancelarii, a wiadomo, że to i czas i w ogóle.. Jak ktoś szuka prawnika, który sprawdzi merytorycznie umowę, np. wynajmu, albo takową sporządzi, to warto skorzystać z alternatywy, szczególnie że adwokat Łowicz stwarza takie możliwości.
ODPOWIEDZ