Adwokat od prawa cywilnego

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Edyta1960
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 22:59

Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Edyta1960 »

Witajcie moi drodzy:) Dobrze znacie kancelarię adwokata Adriana Króla? Chcę umówić się na konsultację w zakresie prawa cywilnego, toteż szukam specjalisty od tej gałęzi prawa. Czy polecacie mecenasa Króla?
Awatar użytkownika
Ofelia_65
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 14:08

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Ofelia_65 »

Specjalnością adwokata Króla jest nie tylko prawo cywilne, ale też sprawy karne, rozwody, nieruchomości i wiele więcej. Pan mecenas na ogromną wiedzę i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. Szczerze go polecam, jeśli liczysz na sprawne rozwiązanie problemu.
Indillą

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: Indillą »

Od spraw karnych z calą pewnościa polecam pana mecenasa Mariusza Olężałka. Który na miejsce nie wysyła aplikantów. Jak zatrzymano mojego brata to przyjechał najszybciej jak sie tylko dało. Poza tym dzieki niemu oddalno mu niesłusznie stawiane zarzuty.
kałużny

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: kałużny »

Gdybym ja miała polecić to zdecydowanie adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Miałem to szczęście, że prowadził moją sprawę. Bardzo odpowiedzialny i profesjonalny, zaangażowany w 100% w prowadzoną sprawę.
óbek

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: óbek »

Adwokat od prawa cywilnego? https://www.adwokat-leszno.pl/oferta/prawo-cywilne . Zdecydowaliśmy się na zawiązanie współpracy z nimi. Pomoc dotyczyła przygotowania opinii prawnej, która będzie nam w tym wypadku całkowicie potrzebna. Także odpowiadają za zrealizowanie umowy cywilnoprawnej, zgodnie z oczekiwaniami.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Adwokat od prawa cywilnego

Post autor: elwwi »

Niestety nie bardzo, my w sprawach z tego zakresu zgłaszaliśmy się zawsze Kancelarii Adwokackiej Adwokata Przemysława Kowalewskiego https://pkowalewski.pl/ w Szczecinie. On z każdą sprawą pomógł nam w sposób kompleksowy. To doświadczony i kompetentny specjalista, zresztą w tej kancelarii pracują także inne osoby - adwokaci i prawnicy, którzy na pewno mogą ci pomóc. Ja się nigdy na nich nie zawiodłam, polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ