Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących sposobów na spędzenie wolnego czasu.
gość

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: dzer »

Oczywiście, że wciąż jest to skuteczna forma reklamy, sami z takiej korzystamy i doskonale nam się sprawdza. Nam rożnego rodzaje gadżety wykonuje firma PATRZ https://www.patrzreklama.pl/gadzety-reklamowe.html z Iławy. To oni wcześniej robili plakaty naszej firmy i banery. Na gadżety zdecydowaliśmy się dość późno, ale dobrze, że w końcu o tym pomyśleliśmy. Nasze produkty reklamowe to przede wszystkim torby bawełniane na zakupy z nadrukami, ale także magnesy, długopisy, czy np. maskotki. To wszystko wygląda świetnie, jest porządnie wykonane, no i cenowo się opłaca, polecam.
walduś

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: walduś »

Nie, bo i tak przecież od ponad roku większość spotkań ma formę online. Ja postawiłem na agencję http://erzecznik.com.pl/ która specjalizuje się w budowanie odpowiedniego wizerunku marki, co bardziej zachęca w naturalny sposób odbiorców do odwiedzenia strony firmy. Realizują to poprzez umiejętnie użyte techniki marketingu internetowego. Przy okazji też zwiększają widoczność marki w przestrzeni wirtualnej.
urodzinyeliśki

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: urodzinyeliśki »

gość pisze: ↑31 maja 2021, 13:16 Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Najlepsza formą jest reklama w Internecie :)
-
Organizacja urodzin :D
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: jol879 »

No tak, mówicie o formach reklamy i faktycznie jest ich bardzo dużo. Jeśli chodzi o lokalne narzędzia marketingowe to zdecydowanie warto zainwestować w rollupy Studioflag , które wzmacniają przekaz wizualny. Sprawdzają się w wielu sytuacjach, na targach, prezentacjach czy nawet w samej siedzibie firmy. Polecam sprawdzać, co i jak!
zenon.nowak456

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: zenon.nowak456 »

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona metalizacją przedmiotów, bez wahania wysłałem im swoje produkty aby to przetestować. Wykonali to co chciałem, produkt odesłali wszystko wygląda jak najbardziej w porządku. Polecam serdecznie stronę: https://metalizacja24.pl
Przeglądając ostatnio internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę z szelakiej maści newsami może kogoś zainteresuje, mi bardzo się spodobała.
Wujek

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Wujek »

Myślę, ze jak najbardziej ma to nadal sens i ja jeszcze jestem zdania, że to my sami przede wszystkim powinniśmy wiedzieć jakiego rodzaju gadżety reklamowe nas najbardziej interesują. Akurat ja jestem zdania, że breloki reklamowe z https://mediadesign.pl/breloki-reklamowe są faktycznie bardzo ciekawą opcją.
ODPOWIEDZ