Wino bezalkoholowe na weselu

Polecane sklepy, miejsca i rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Rozmowy o planach, trudnościach i radościach związanych z przygotowaniem przyjęcia. Kopalnia pomysłów dla przyszłych Państwa Młodych.
Monia Pruś

Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: Monia Pruś »

Jest teraz bardzo dużo osób na imprezach weselnych, które nie mogą pić - muszą załatwić sobie transport, pilnują dzieci, albo wesela są w niedziele i rano trzeba wstawać. Są też kwestie zdrowotne. Ale warto na swoim weselu mieć napoje bezalkoholowe, piwo albo wino bezalkoholowe, na prawdę urozmaici to wieczór dla gości!
perełka

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: perełka »

W dzisiejszych czasach wina bezalkoholowe przeżywają swój rozkwit,wielu ludzi nie chcąc czy nie mogąc pić alkoholu po nie sięga i bardzo sobie ten wybór chwali.Uważam,że na weselu jak najbardziej takie wina powinny się znaleźć,warto jednak podać je w butelkach z ładnymi etykietami z https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110
Wesele to impreza szczególna,na etykietach można umieścić wierszyk,powiedzonko lub sentencję kojarzącą się z tym dniem.
Awatar użytkownika
annaw
Posty: 62
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:57

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: annaw »

Uważam, że to dobra opcja. Nie każdy chce pić alkohol. A szczególnie ważne jest to, jeśli zamierzamy po imprezie prowadzić samochód: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ile-mog ... -samochod/ . Polecam lekturę.
MałgosiaK

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: MałgosiaK »

Koniecznie! wino bezalkoholowe to teraz Must Have na weselach, tak samo jak piwo :) Ludzie są dobrze bawią wtedy bez smutku, że mogą być wykluczeni i zdenerwowani ciągłym tłumaczeniem się, dlaczego nie piją :)
Mikołaj

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: Mikołaj »

Hm.... chyba to nie jest bezalkoholowe ale fajnie sprawdza się prosecco. Wino musujące z włoch podbija podniebienia wielu polaków. Hurtowo fajnie zniżki są u https://culaccino.pl/. Firma ma mnóstwo dobrych opinii więc myślę, że spokojnie możecie tam walić w drzwi i zamawiać. Na szulerkę niw wyglądają :D

jaki kolor elewacji do czerwonego dachu
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: saru »

Monia Pruś pisze: ↑13 paź 2020, 23:25 Jest teraz bardzo dużo osób na imprezach weselnych, które nie mogą pić - muszą załatwić sobie transport, pilnują dzieci, albo wesela są w niedziele i rano trzeba wstawać. Są też kwestie zdrowotne. Ale warto na swoim weselu mieć napoje bezalkoholowe, piwo albo , na prawdę urozmaici to wieczór dla gości!
Możesz wybrać większe ilości jakiegoś wina czerwonego np. sangria https://faktoriawin.pl/kolekcja-win/san ... red-sweet/ Na plus niewysoka cena.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
móla

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: móla »

Ja uważam, że to konieczność, a to dlatego, że na pewno będą także kierowcy na takim przyjęciu, a oni też mogą przecież wznosić toast. Jestem zdania, że to bardzo ważne. Dlatego przypominam sobie o tym ciągle. Szukam też osoby, która nam zagra. Może znacie DJ Waldiego http://djwaldi.pl/ ? Właśnie to jego znalazłam w sieci i myślę, czy będzie dobrą opcją.
Łukasz

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: Łukasz »

Konieczność czy nie, o gościu zadbać trzeba dobrze. W przeciwnym wypadku będą źle mówić o naszym przyjęciu, co rodzi niepotrzebne nerwy po stronie młodej pary. Wino bezalkoholowe zamawialiśmy od https://culaccino.pl/wesela/. Bardzo sympatyczna firma i oferta adekwatna do ceny. Goście po dziś zachwalają ich musujące wino. O czymś to świadczy ;)
włosyskup

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: włosyskup »

móla pisze: ↑08 mar 2021, 9:20 Ja uważam, że to konieczność, a to dlatego, że na pewno będą także kierowcy na takim przyjęciu, a oni też mogą przecież wznosić toast. Jestem zdania, że to bardzo ważne. Dlatego przypominam sobie o tym ciągle. Szukam też osoby, która nam zagra. Może znacie DJ Waldiego http://djwaldi.pl/ ? Właśnie to jego znalazłam w sieci i myślę, czy będzie dobrą opcją.
hmm, niestety nie kojarze żadnego dobrego DJ.
-
skup włosów
Violuś

Re: Wino bezalkoholowe na weselu

Post autor: Violuś »

Myślę ,że można mieć wino bezalkoholowe na weselu ale jako dodatkowy trunek.Postawa to dobre i znane gatunki win.Wina rzeczywiście stały się bardzo popularne w Polsce i ludzie zaczynają być znawcami i smakoszami win. Zwykło się uważać, że jesienią i zimą pijemy chętniej czerwone, cięższe wina, a wiosna i lato są zarezerwowane dla lżejszego, orzeźwiającego wina białego. Ja znam z kolei osoby, które piją tylko czerwone albo tylko białe wino. Nie ma więc reguły.Jak podejść do tematu win na uroczystości weselnej - zajrzyj tutaj .
ODPOWIEDZ