W poszukiwaniu wyjątkowego pierścionka

Polecane sklepy, miejsca i rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Rozmowy o planach, trudnościach i radościach związanych z przygotowaniem przyjęcia. Kopalnia pomysłów dla przyszłych Państwa Młodych.
Awatar użytkownika
Fryderyk71
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2019, 7:49

W poszukiwaniu wyjątkowego pierścionka

Post autor: Fryderyk71 »

Hej! Coraz częściej myślę o tym, żeby oświadczyć się mojej kobiecie. Zastanawiam się nadal jaki pierścionek zaręczynowy wybrać. Znalazłem kilka wyjątkowych wykonanych z platyny. Właściwie zastanawiam się czy wybrać ten:
Obrazek
czy może ten:
Obrazek
A Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
kochan-87
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2019, 13:22

Re: W poszukiwaniu wyjątkowego pierścionka

Post autor: kochan-87 »

Według mnie oba wyglądają bardzo gustownie. Wybierz taki, który lepiej pasuje do gustu Twojej kobiety. Kiedyś też kupiłem pierścionek zaręczynowy w tym sklepie – był bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
karolina36
Posty: 28
Rejestracja: 06 lip 2020, 23:45

Re: W poszukiwaniu wyjątkowego pierścionka

Post autor: karolina36 »

Każdy pierścionek zaręczynowy powinien być wyjątkowy i z diamentem. Tutaj są piękne https://www.queendiamond.pl/. Jestem pewna, ze kobieta doceni. Będzie wspaniałą pamiątką
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2020, 21:55

Re: W poszukiwaniu wyjątkowego pierścionka

Post autor: Pamela »

Wyjątkowy pierścionek to pewnie zaręczynowy :P Ja z moim Bartkiem szukamy teraz takiego, ale jakoś nie mogę zdecydować się ostatecznie który wybrać. Chyba żaden mi po prostu nie odpowiada :P Zastanawiam się czy ktoś z was kupował pierścionki zaręczynowe w Krakowie bo planujemy tak podjechać, ale chciałabym wiedzieć czy jest sens :) Niby znajomi mówili, że warto zobaczyć, ale co wy sądzicie o tamtejszych jubilerach ?
MichałŻ23

Re: W poszukiwaniu wyjątkowego pierścionka

Post autor: MichałŻ23 »

Ostatnio znalazłem bardzo fajny artykuł czym kierować się przy wyborze pierścionka zaręczynowego https://www.metalopedia.pl/artykul/jak- ... owy-113220 . Bardzo pomocny jest ten artykuł bo można kupić pierścionek ale warto znać symbolikę danego kamienia i tym podobne informację.
infinity8888uży

Re: W poszukiwaniu wyjątkowego pierścionka

Post autor: infinity8888uży »

Lucky Neko Review Maneki Neko หรือที่รู้จักกันในชื่อ Fortune Cat มีเป็นที่รู้จักกันในแดนซามูไรประเทศ ญี่ปุ่นในฐานะสัญลักษณ์ แห่งความโชคดี และ นำพาโชคลาภ Cat เราจะเล่าย้อนกลับไปในสมัยเอโดะของ
betflixauto89
betflix249
betflix789
betflix249.com
leprechaun riches png
ODPOWIEDZ