Paznokcie ślubne

Polecane sklepy, miejsca i rozwiązania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Rozmowy o planach, trudnościach i radościach związanych z przygotowaniem przyjęcia. Kopalnia pomysłów dla przyszłych Państwa Młodych.
iśnia

Paznokcie ślubne

Post autor: iśnia »

Moje wesele zaplanowane jest na przyszłym rok i patrząc na to co się aktualnie dzieje, mam jednak nadzieję, że dojdzie do skutku. Mimo wszystko szukam już wstępnie inspiracji na paznokcie ślubne - pochwalcie się jakie miałyście pazurki w tym szczególnym dniu.
gosiałódź

Re: Paznokcie ślubne

Post autor: gosiałódź »

Przed ślubem warto zadbać nie tylko o pazkoncie, ale i o makijaż czy swoje rzęsy. Ja przed swoim ślubem poszłam do tych dziewczyn i czułam się wyjątkowo, polecam każdej kobiecie!! rzęsy łódź
Michaśka

Re: Paznokcie ślubne

Post autor: Michaśka »

Miałam na swoim ślubie złote paznokcie, coś takiego https://cuccio.pl/pl/n/65 i ze złotą biżuterią komponowało się to świetnie. Powiem Wam szczerze, że kiedyś wolałam srebrny, a dziś mi się tak wszystko pozmieniało. Drugi raz na pewno zrobiłabym sobie takie same, ale na szczęście mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności ;)
belguśka

Re: Paznokcie ślubne

Post autor: belguśka »

iśnia pisze: ↑25 paź 2020, 18:48 Moje wesele zaplanowane jest na przyszłym rok i patrząc na to co się aktualnie dzieje, mam jednak nadzieję, że dojdzie do skutku. Mimo wszystko szukam już wstępnie inspiracji na paznokcie ślubne - pochwalcie się jakie miałyście pazurki w tym szczególnym dniu.
Planować zawsze możesz, nie ma w tym nic złego. ;) Ja akurat postawiłam na kolory bardziej nude, nic krzykliwego. Chyba większość z nas tak robi. A fajne lakiery znalazłam w https://nails.pl/ właśnie w takich kolorach.
AnnaŻ

Re: Paznokcie ślubne

Post autor: AnnaŻ »

Salon Dolce Vita Eksperci Urody w Gdynie to idealne miejsce, aby upiększyć się przed ślubem i to zarówno ty jak i twój przyszły mąż. Możecie sobie wykonać tam zabiegi kosmetyczne oraz fryzjerskie. Od kiedy odkryłam ten salon, nie zamierzam korzystać z usług w innym miejscu. Polecam!

sodowa
EwaŚ30

Re: Paznokcie ślubne

Post autor: EwaŚ30 »

A gdzie robiłyście makijaż na swój ślub ? bo ja miałam chyba najpiękniejszy makijaż i najpiękniejsze smokey eye. Wiec jeżeli szukasz osoby, która zrobi ci makijaż ślubny Tomaszów Mazowiecki to polecam odwiedzić ten salon https://www.azylpiekna.pl/oferta.
ODPOWIEDZ